Detail nabídky

Absolutní HIT letošního roku! Špičkové dermální výplně vrásek s unikátně zasíťovanou kyselinou hyaluronovou. Nově obsahují peptidy Boostrin a Glamerin, které maximálně prodlouží účinnost výplně až na 16 měsíců. Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem!
4 490 Kč původně 11 500 Kč
sleva-61 %

Absolutní HIT letošního roku! Špičkové dermální výplně vrásek s unikátně zasíťovanou kyselinou hyaluronovou. Nově obsahují peptidy Boostrin a Glamerin, které maximálně prodlouží účinnost výplně až na 16 měsíců. Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem!

Pouze tento týden vám nabízíme mimořádnou slevu 61 %. Platí pouze pro prvních 300 klientů! Víte, jak pleti navrátit mladší vzhled? Vrásky nebo povadlou pleť lze nyní jednoduše a rychle odstranit! Jistotu šetrného, efektivního a prakticky bezbolestného omlazení nabízí vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou. Cílem aplikace dermálních výplní je odstranění vrásek přirozeným způsobem - ošetření nemění mimiku! Zbavte se komplexů a zvedněte si sebevědomí za bezkonkurenční cenu, díky které je ošetření dostupné téměř každému.

287 zákazníků

O nabídce


 • Absolutní HIT letošního roku!

 • Špičkové dermální výplně Revofil Ultra+

 • Nově obsahují peptidy Boostrin a Glamerin, které maximálně prodlouží účinnost 

 • Ihned viditelné výsledky

 • Efekt trvající až 16 měsíců!

 • Dermální výplně mají široké využití

 • Odstraní hluboké rýhy i jemné vrásky

 • Zpevnění kontur nebo doplnění objemu

 • Dodá rtům neodolatelnou ženskost

 • Naprosto bezpečná aplikace

 • Téměř bezbolestné ošetření

 • Ošetření trvá jen pár minut

 • Bez ztráty přirozené mimiky

 • Akční cena 4490 Kč za jeden voucher

 • Za jeden voucher vás čeká aplikace dermální výplně Revofil Ultra+

 • Silně zasíťovaná kyselina hyaluronová

 • S unikátním stabilizačním procesem

 • Vysoká čistota i koncentrace HA

 • V ceně jednoho voucheru je zahrnuto:
  - ošetření pokožky před zákrokem
  - příslušný spotřební materiál (0,5ml)
  - samotný zákrok
  - případné kontroly po zákroku

 • Podle počtu voucherů si sami zvolíte ošetřované oblasti vašeho obličeje

Podmínky


 • V prodeji je pouze 300 voucherů

 • Platnost voucherů je až do 30. 8. 2021

 • Počet voucherů na osobu není omezen

 • Rezervace na telefonu: 608 041 707

 • Individuální přístup:
  - podle věku
  - potřeb
  - zdravotního stavu

 • Certifikovaný preparát nové generace

 • Schválený Státním zdravotním ústavem 

 • Bez nežádoucích účinků 

 • Bez alergických reakcí

 • Určeno pro ženy i muže od 18 let

 • Kontraindikace k ošetření ZDE

Absolutní HIT letošního roku!

Pouze tento týden vám nabízíme mimořádnou slevu 61 % na špičkové dermální výplně s unikátně zasíťovanou kyselinou hyaluronovou.

Výplně Revofil Ultra+ nově obsahují CG peptidy Boostrin a Glamerin, které prodlouží účinnost výplně až na 16 měsíců.


 

Víte, jak pleti navrátit mladší vzhled?

Vrásky nebo povadlou pleť lze nyní jednoduše a rychle odstranit! Jistotu šetrného, efektivního a prakticky bezbolestného omlazení nabízí vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou.

V průběhu stárnutí organismu začíná kyselina hyaluronová v pokožce ubývat a vytváří se nejprve jemné vrásky, posléze hluboké rýhy a celkově dochází ke ztrátě objemu.
 


 

Proces stárnutí můžeme dnes viditelně a bez drastického chirurgického zákroku zpomalit.

Dermální výplň je gelovitá látka na bázi kyseliny hyaluronové, která je lidskému tělu zcela přirozená. Aplikace drobného množství tohoto materiálu efektivně vyrovná veškeré prohlubně v pokožce (tj. hluboké vrásky a rýhy), doplní objem tam, kde se vytratil, případně tam, kde by ho klient rád viděl trochu více (např. při modelaci rtů) a obličeji vrátí přirozený mladistvý vzhled.
 


 

Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z vás a podrobně vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Před procedurou obvykle není potřeba žádné vyšetření. Ve většině případů je konzultace spojená se samotným ošetřením.
 


 

Výplň aplikujeme pomocí velmi tenké jehly nebo kanylkou. Aplikace dermálních výplní je prováděna v lokální anestezii, klient tedy necítí žádné nepohodlí. Ošetření trvá cca půl hodiny a nevyřadí vás ze společenského života. Dochází k okamžitému viditelnému efektu. V místě ošetření se může dočasně objevit zčervenání nebo lehké otoky, které zpravidla vymizí do 24 hodin.
 


 

Lékaři na klinice Platan používají výhradně výplňové materiály prémiových značek.

Které oblasti si můžete nechat ošetřit?

Nejčastěji se pomocí aplikace dermálních výplní řeší hluboké vrásky, a to zejména nosoretní rýhy, vrásky kolem očí a na čele. Kromě vrásek lze pomocí dermálních výplní řešit také tmavé kruhy či váčky pod očima a nežádoucí úbytek tkáně kdekoliv po těle.
 


 

Velice populární je taktéž neinvazivní tvarování rtů či nosu, jež je prostřednictvím dermálních výplní možné provádět zcela ambulantně a bez jakékoliv rekonvalescence. Nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky nebo alergické reakce. Neošetřujeme klienty při akutním onemocněním kůže – s oparem či ekzémem. Aplikaci provádíme i těhotným a kojícím ženám.
 


 

Jaké je složení prémiových výplní Revofil Ultra?

Kyselina hyaluronová (23mg/ml) – látka tělu vlastní, vyplní vrásky a zajistí objem. Je to látka, jejíž molekula má schopnost navázat tisícinásobek své hmotnosti ve vodě. Jedná se tak o nejúčinnější hydratační a vyplňovací látku, pokud je dodávána injekčně. U Revofil Ultra je kyselina hyaluronová velmi silně zasíťována. Drží tedy tvar ve všech oblastech.

Dekapeptid-72 (CG-Boostrin) - má schopnost inhibice enzymu hyaluronidázy, takže dokáže tlumit činnost tohoto enzymu. Enzym hyaluronidáza je obsažen v kůži každého jedince a bohužel odbourává a ničí naši přirozenou kyselinu hyaluronovou. CG-Boostrin tento enzym tlumí a zaručuje tak, že aplikovaný materiál se odbourá pomaleji, než je tomu u klasické kyseliny hyaluronové. Prodlouží účinnost výplně až 16 měsíců (délka účinnosti závisí na typu pokožky pacienta, hloubce vrásek, apod.).

Oligopeptid-50 (CG-Glamerin) - navyšuje produkci endogenního kolagenu a přirozeně se vyskytující kyseliny hyaluronové v kůži, čímž dochází ke zpevnění pokožky a miniliftingovému efektu.
 


 

Ve smyslu filosofie Platan clinique všechny nabízené preparáty nejprve osobně zkoušíme a podle těchto vlastních zkušeností se teprve rozhodujeme pro nabídku klientele, protože ne u každého preparátu, který je nám různými výrobci nabízen, se slib účinnosti shoduje se skutečností. V daném případě jsme byli účinností ohromeny!
 


 

Jaký je rozdíl mezi zasíťovanou kyselinou hyaluronovou (dermální výplně) a stabilizovanou kyselinou hyaluronovou (injekcemi krásy)?

Obě metody se používají zejména pro korekci vrásek, každá z nich nicméně řeší jiný typ vrásek. Injekce krásy uvolňují svaly, které stojí za vznikem mimických vrásek, a tím tyto vrásky účinně vyhlazuje. Je proto nejefektivnějším dostupným řešením mimických vrásek. Hluboké vrásky a rýhy v pokožce, které vznikají úbytkem tkáně v daném místě, ovšem nejlépe vyřeší právě dermální výplně, jež takové vrásky doslova vyplní, čímž je vyhladí - odstraní.
 


 

​Zbavte se komplexů a zvedněte si sebevědomí za bezkonkurenční cenu, díky které je ošetření dostupné téměř každému. Akční cena platí pro prvních 300 klientů.

Věříme, milé klientky a klienti, že s výkonem budete maximálně spokojeni a budu se na Vás, společně se svými kolegyněmi těšit v Platan clinique.
 


 

Toužíte po plnějších a objemnějších rtech s ideálním tvarem?

Vyzkoušejte nejmodernější metodu, která zaručují okamžitý výsledek a efekt trvající až 16 měsíců!

Více informací ZDE.Koupit »

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


MirkaTomanová Reaguj

Dávám plný počet,nechala jsem si vyplnit vrásky mezi obočím a nosoretky-výsledek skvělý.Na zákrok jsem šla na doporučení od kamarádek.Děkuji.

Lucie Reaguj

Vyuzila jsem Platan clinique jiz opakovane a vzdy maximalni spokojenost. Na výplně půjdu prvně. Dnes jsem voucheryzakoupila a rovnou mě už objednali na středu. :)

Stáňa KOČÍ Reaguj

Ahoj,dobrá volba,tyto výplně drží fakt dlouho..a hlavne jsou za good price!

PETULA Reaguj

HODNOTÍM TUTO KLINIKU VELMI KLADNĚ, NENAŠLA JSEM JEDINOU CHYBICKU OD BJEDNÁNÍ PŘES OŠETŘENÍ PO VÝSLEDEK.

Ivetka_79 Reaguj

Jsem velmi spokojená s jeho odborým zákrokem na mých víčkách. Příjemná klinika. Doporučuji.

Marta Reaguj

Dobrý den, přidávám se ke kladným hodnocením.. Byla jsem s paní primářkou velice spokojená, je to úžasný človíček!!

Marianna Reaguj

Mám svoju osobnú skúsenosť ! Som nesmierne šťastná, že mi vrátil moje sebavedomie a mám opäť krásne face.Veľká vďaka :-)

Lenka Sládková Reaguj

Na výplně chodím do Platanu jednou ročně více než 5 let a pleť je stále stejná = bez vrásek . Vřele doporučuju. Lenka 49 let

alžběta Reaguj

Je mi 45 let, a musím říct, že výplň je super věc.

Lucka Reaguj

Kdo máte hluboké vrásky stejně jako já, budete fakticky nadšení, už nebudete mít „brázdy“ na obličeji. Doporučuji =)

Klára Stejskalová Reaguj

Ddoporučuji paní doktorku Hrehovou. Milá, pečlivá, mladá a s lidským přístupem. Ale objednání k ní je tak na 2 týdny..

Olík Reaguj

Platí vouchery i na klinice v Brně?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, ano. Akční vouchery platí na všech našich klinikách. Budeme se na Vás těšit.

Olík Reaguj

Bezva

K.J, Reaguj

Môzem len odporučiť.

Sandra Reaguj

Konečně nějaká akcička pro mě :-)))

Evííík Reaguj

asi nejšetrnější ošetření, třeba na botox bych nikdy nešla, ale toto mi přijde jako přijatelné

Tamara Holečková Reaguj

dobry den, jdu na výplně již po tretí… a uz ted se tesim :) T.H.

Katka Reaguj

vše v pořádku

Jarka Reaguj

Velmi příjemná doktorka (jméno si bohužel nepamatuji). Vždy řekla co bude dělat. Jsem moc spokojená, pleť se mi hned zlepšila.

-Elinka- Reaguj

Pan doktor, ktery se o mě staral byl velice prijemny, osetreni provedl naprosto skvele!! PS: diky anestetickemu kremu byla bolest nulova.

Renata Reaguj

Profesionální, milý a vstřícný přístup. Doporučuji na 100%.

Komárek Reaguj

Chodím pravidelně a jsem nanejvýš spokojen.Neměnil bych :-)

Majka Trejbalová Reaguj

zdravím, kdy jsou viditelné výsledky ošetření?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Majko, první výsledky jsou viditelné ihned po ošetření, definitivní pak do 10 dnů.

Predátor Reaguj

Dobrý den, u BOTOXU dochází ke změně mimiky obličeje - ovlivňuje mimiku i toto ošetření?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, nemusíte se obávat. Na rozdíl od botoxu zůstává mimika obličeje zachována.

Predátor Reaguj

Děkuji za odpověď. Jdu se objednat. Snad bude vše v pohodě.

Tereza Reaguj

Přijela jsem na ošetření až ze Sokolova a nelituju. Vše probělo jak je zde psáno.

Marek Nolan Reaguj

Dobrý den, je ošetření vhodné i pro muže?? :-)

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den pane Marku, ošetření je určeno pro ženy i muže, ošetření tedy můžete bez obav podstoupit i Vy. Budeme se na Vás těšit.

JITKA Reaguj

LUXUSNI CENA. STEJNÉ OŠETŘENÍ JSEM POD SEDMICKU NENAŠLA.

Alice Mrkvičková Reaguj

Dobrý den, mám na vás takovou otázecku. Tedy mohu jít na osetreni i v 63. ltech?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Alice, ošetření je určeno pro ženy i muže do minimálně 75 let, ošetření tedy můžete bez obav podstoupit i Vy. Budeme se na Vás těšit.

Alice Mrkvičková Reaguj

Děkuji.Jdu do toho.

Hanka Reaguj

Profesionalni pristup, prijemne vystupovani, osetreni pleti na vysoke urovni, cistota.

Dáda Reaguj

Dd, výborná lokalita (u metra i tramvaje), výborná domluva při rezervaci a prostředí luxusní.

Sandra Reaguj

Ocenuji okamzite vysledky. Plet jak z porcelanu :-)

Radka Kopečná Reaguj

jak vypadá obličej bezprostředně po aplikaci? muzu jít mezi lidi ?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Radko, lidé zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku.

amálka Reaguj

rychle, bezbolestné, dobrý přístup

HANKA KUCEROVA Reaguj

NENÍ CO VYTKNOUT

Marcela Reaguj

Rychlé objednání, hned třetí den. Zákrok dopadl velice dobře.. V budoucnu určitě znovu využiju. Zákrok nebolí, není se čeho bát. Doporučuji.

Otas59 Reaguj

Taky mohu doporučit,hlavně těm co se bojí jako já,zákrok opravdu nebolí a trvá chviličku.

Petra Slámová Reaguj

Moje skušenost z ošetření je taková. Kamarádka mi poslala nabídku co jí přišla na email, tak jsme se rozhodly, že ošetření vyzkoušíme, přeci jen cena je opravdu hodně příznivá (hlavně pro ženy v důchodu). Každá jsme si zakoupila 3 kupony. Po té co kupony dorazily jsem provedla pro obě objednávku. Ta byla celkem rychlá a to za 4 dny. Jelyjsme do Prahy ,protože z Budějovic je to nejblíže. Klinika je na celkem dobrém miste kousek od metra Anděl, jen označení kliniky by mohlo být větčí , my s dioptriemi potřebujeme větší cedule :-) Přivítali nás na recepci a usadily v prvním patře. Dostaly jsme kafčo. :-) Prostřední pěkné a prostorné. Poté si nás jednotlivě odvedli do ordinací do druhého patra. Po asi 20-ti minutové konzultaci přišlo ošetření, trvalo fakt chviličku a ani nebolelo, občas štíplo, ale dalo se to bezproblému vydržet. Vrásky opravdu zmizeli hned po aplikaci,ale plně se to projevilo až za týden, to si to pěkne sedlo.:-) Takže až na "malé" označení kliniky zvenku a zdržení s časem na ošetření (o 10 minut) bylo vše perfektní. Dávám 95% ze 100. Zdravím všechny. Petra Slámová, České Budějovice

Elena Reaguj

Naprosto perfektní efekt! připadám si o 20 let mladší!:) vřele doporučuji.

Alžběta Reaguj

Doporučuji všem kdo mají hluboké vrásky, fakt to funguje – vrásky se totalne vyplní….

Jarmila 60 Reaguj

Dobrý den, měla jsem hodně hluboké vrásky kolem úst, po zákroku jsem si připadala o 20 let mladší Děkuji. S úctou Jarmila K.

Pavlátová Růžena Reaguj

Na výplni jsem byla před rokem a stále drží máte opravdu kvalitní materiál.

Jolanka Reaguj

Je mi 50 a jsem velmi spokojená, vřele doporučuji ženám v mém věku, budou spokojené a bez vrásek.

Irena Reaguj

Vynikající, doporučuji!

Jaroslava Konejšová Reaguj

Velmi kvalitní personál, s výsledkem jsem moc spokojená!

Jarmila Čížková Reaguj

Hrozně mi vadili vrásky kolem úst, výplně mi to krásně vyplnili. Děkuji

Nový příspěvek do diskuze
Další nabídky


Modelace postavy

Revoluční laserová liposukce laserWAVE® za zaváděcí cenu 4900 Kč! Exkluzivně v Praze, Brně a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje. Získejte měřitelné výsledky IHNED!
4 900 Kč původně 22 500 Kč
sleva  -78 %

Revoluční laserová liposukce laserWAVE® za zaváděcí cenu 4900 Kč! Exkluzivně v Praze, Brně a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje. Získejte měřitelné výsledky IHNED!391

Zhubněte DO PLAVEK! Jaká liposukce je pro rok 2020 ta nejlepší? Nová injekční lipolýza od Dermagenetic zaručuje krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.
490 Kč původně 1 690 Kč
sleva  -71 %

Zhubněte DO PLAVEK! Jaká liposukce je pro rok 2020 ta nejlepší? Nová injekční lipolýza od Dermagenetic zaručuje krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.4869

HIT léta 2020: Prémiová liposukce CELÉHO TĚLA bez bolesti a rekonvalescence! Vyzkoušejte revoluční metodu, která vrhá nové světlo na redukci nadváhy a přebytečných tuků. Špičkové lékařské ošetření Liposonix ONE je nyní dostupné i široké veřejnosti.
49 000 Kč původně 149 000 Kč
sleva  -67 %

HIT léta 2020: Prémiová liposukce CELÉHO TĚLA bez bolesti a rekonvalescence! Vyzkoušejte revoluční metodu, která vrhá nové světlo na redukci nadváhy a přebytečných tuků. Špičkové lékařské ošetření Liposonix ONE je nyní dostupné i široké veřejnosti.99

Novinka pro rok 2020 konečně v ČR: Prémiové lékařské ošetření Liposonix ONE je cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
790 Kč původně 2 890 Kč
sleva  -73 %

Novinka pro rok 2020 konečně v ČR: Prémiové lékařské ošetření Liposonix ONE je cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.3022

Špičkové ošetření CELÉHO TĚLA! Pomůžeme vám získat postavu snů. Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT. Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.
49 000 Kč původně 155 000 Kč
sleva  -68 %

Špičkové ošetření CELÉHO TĚLA! Pomůžeme vám získat postavu snů. Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT. Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.98

Absolutní HIT podzimu! Laserová liposukce laserWAVE® ošetření CELÉHO TĚLA za zaváděcí cenu 34.900,- Kč! Exkluzivně v Praze, Brně a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje.
34 900 Kč původně 159 000 Kč
sleva  -78 %

Absolutní HIT podzimu! Laserová liposukce laserWAVE® ošetření CELÉHO TĚLA za zaváděcí cenu 34.900,- Kč! Exkluzivně v Praze, Brně a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje.58

Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně! Vyzkoušejte prémiový lékařský zákrok Thermage CPT. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.
7 990 Kč původně 29 500 Kč
sleva  -73 %

Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně! Vyzkoušejte prémiový lékařský zákrok Thermage CPT. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.234

Omlazení pleti a vyhlazení vrásek

REVOLUCE - Exkluzivní novinka roku 2020! Thermage FLX garantuje omládnutí o generaci! Dopřejte si hlubší, rychlejší a mnohem efektivnější lifting, se čtvrtou generací této přelomové technologie. Výsledný efekt šokuje Vaše okolí a vydrží až o 50 % dél
17 900 Kč původně 62 000 Kč
sleva  -71 %

REVOLUCE - Exkluzivní novinka roku 2020! Thermage FLX garantuje omládnutí o generaci! Dopřejte si hlubší, rychlejší a mnohem efektivnější lifting, se čtvrtou generací této přelomové technologie. Výsledný efekt šokuje Vaše okolí a vydrží až o 50 % dél479

Nově od léta: Ultherapy Q-SMAS 2020. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2020. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Omládněte bez skalpelu!
12 900 Kč původně 57 000 Kč
sleva  -77 %

Nově od léta: Ultherapy Q-SMAS 2020. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2020. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Omládněte bez skalpelu!370

Špičkové laserové ošetření pleti laserWAVE® dnes poprvé ve slevě! Za pár minut vám vrátíme i několik let. Výsledek omlazení je srovnatelný s chirurgicky provedeným mini-liftingem. Zvedněte si sebevědomí za zaváděcí cenu jen 4.900 Kč!
4 900 Kč původně 28 500 Kč
sleva  -83 %

Špičkové laserové ošetření pleti laserWAVE® dnes poprvé ve slevě! Za pár minut vám vrátíme i několik let. Výsledek omlazení je srovnatelný s chirurgicky provedeným mini-liftingem. Zvedněte si sebevědomí za zaváděcí cenu jen 4.900 Kč!263

Exkluzivně v ČR! Trvalé vyhlazení vrásek pomocí aplikace špičkového preparátu YALI od Dermagenetic (vysoce stabilizovaná 3.5 % kyselina hyaluronová + 49 účinných látek)! V ceně je ošetření celého obličeje.
3 490 Kč původně 12 500 Kč
sleva  -72 %

Exkluzivně v ČR! Trvalé vyhlazení vrásek pomocí aplikace špičkového preparátu YALI od Dermagenetic (vysoce stabilizovaná 3.5 % kyselina hyaluronová + 49 účinných látek)! V ceně je ošetření celého obličeje.577

Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let.
11 900 Kč původně 53 900 Kč
sleva  -78 %

Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let.492

PRO NÁROČNÉ: Omládněte o 10 a více let díky revolučnímu 4D ULTIMATE LIFTINGU. Výsledek je plně srovnatelný s plastickou operací! V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. V prodeji je pouze 200 slevových voucherů.
19 900 Kč původně 92 000 Kč
sleva  -78 %

PRO NÁROČNÉ: Omládněte o 10 a více let díky revolučnímu 4D ULTIMATE LIFTINGU. Výsledek je plně srovnatelný s plastickou operací! V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. V prodeji je pouze 200 slevových voucherů.199

Jen pro muže: Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - face MAN. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let.
8 900 Kč původně 42 900 Kč
sleva  -79 %

Jen pro muže: Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - face MAN. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let.184

Estetická medicína

Novinka pro rok 2020! Toužíte po svůdných, plných a neodolatelných rtech? Vyzkoušejte ZVĚTŠENÍ RTŮ pomocí unikátně zasíťované kyseliny hyaluronové s CG peptidy. Získejte nádherně přirozené rty - žádnou kačeří pusu! Plné rty jsou prostě sexy.
7 900 Kč původně 15 900 Kč
sleva  -50 %

Novinka pro rok 2020! Toužíte po svůdných, plných a neodolatelných rtech? Vyzkoušejte ZVĚTŠENÍ RTŮ pomocí unikátně zasíťované kyseliny hyaluronové s CG peptidy. Získejte nádherně přirozené rty - žádnou kačeří pusu! Plné rty jsou prostě sexy.245

Novinka roku 2020! Unikátní dvoufázové ošetření OxyGeneo druhé generace. Vynikající výsledky proti stárnutí! Každé ošetření OxyGeneo vás vrátí v čase zpět. V ceně je ošetření celého obličeje.
4 500 Kč původně 9 500 Kč
sleva  -53 %

Novinka roku 2020! Unikátní dvoufázové ošetření OxyGeneo druhé generace. Vynikající výsledky proti stárnutí! Každé ošetření OxyGeneo vás vrátí v čase zpět. V ceně je ošetření celého obličeje.192

NEJLEPŠÍ DÁREK PRO ŽENY I MUŽE: Univerzální dárkový voucher, který potěší a nemůže nikdy zklamat. Netrapte se výběrem vhodného dárku - u nás si vybere opravdu každý. Ještě lepší cena než ​v našich akčních nabídkách.
5 000 Kč původně 25 000 Kč
sleva  -80 %

NEJLEPŠÍ DÁREK PRO ŽENY I MUŽE: Univerzální dárkový voucher, který potěší a nemůže nikdy zklamat. Netrapte se výběrem vhodného dárku - u nás si vybere opravdu každý. Ještě lepší cena než ​v našich akčních nabídkách.466

Zastavte padání vlasů, nastartujte růst vlasů nových, nebo ozdravte vlasy poškozené. Objevte sílu výtažků z kmenových buněk. Dnes navíc s mimořádnou slevou 67 %! V ceně je kompletní kúra 5 ošetření.
14 900 Kč původně 45 000 Kč
sleva  -67 %

Zastavte padání vlasů, nastartujte růst vlasů nových, nebo ozdravte vlasy poškozené. Objevte sílu výtažků z kmenových buněk. Dnes navíc s mimořádnou slevou 67 %! V ceně je kompletní kúra 5 ošetření.386

Brzy končí

Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2020. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření Ultherapy Q-SMAS oválu obličeje nebo očního okolí.
7 500 Kč původně 29 500 Kč
sleva  -75 %

Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2020. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření Ultherapy Q-SMAS oválu obličeje nebo očního okolí.371

4D Ultimate lifting = omládnete o desetiletí! Revoluční kombinace Thermage CPT a Ultherapy Q-SMAS plně nahradí plastickou operaci. V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí a podbradku.
17 900 Kč původně 69 000 Kč
sleva  -74 %

4D Ultimate lifting = omládnete o desetiletí! Revoluční kombinace Thermage CPT a Ultherapy Q-SMAS plně nahradí plastickou operaci. V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí a podbradku.186

Thermage CPT - ošetření oválu obličeje nebo očního okolí s fantastickou slevou 78 %. Nejpopulárnější zákrok hollywoodských hvězd, který dokáže zastavit na 8-10 let proces stárnutí.
7 900 Kč původně 35 900 Kč
sleva  -78 %

Thermage CPT - ošetření oválu obličeje nebo očního okolí s fantastickou slevou 78 %. Nejpopulárnější zákrok hollywoodských hvězd, který dokáže zastavit na 8-10 let proces stárnutí.378

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Praha
Lidická 16, Praha 5

Klinika Brno
Poštovská 68/3, Brno

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

E-mail: info@platanclinique.cz

Otevírací doba

Klinika Praha
po - pá: 9:00h - 17:00h
so - ne: dle objednávek

Klinika Brno
po – pá: 9:00h - 17:00h
so – ne: dle objednávek

Klinika Olomouc
po – pá: 9:00h - 17:00h
so – ne: dle objednávek

Objednávky telefonicky nebo e-mailem

po – pá: 8:00h – 16:30h

Telefon:
Telefonní konzultace: 702 062 460
Hlavní recepce: 608 041 707
Klientský servis: 775 718 927
Klientský servis: 774 542 424

E-mail: valaskova@platanclinique.cz

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?