Dělat si vrásky z vrásek? Není třeba!

 

DĚLAT SI VRÁSKY Z VRÁSEK? NENÍ TŘEBA!

Vrásky. Věčné téma, které v dnešní době neřeší pouze ženy. Jak je řešit? My víme! Zkrátka si nedělejte vrásky  z vrásek a zkuste o jiinak. 

VRÁSKY, JAK JSTE VŮNEC PŘIŠLY NA SVĚT?!

Abychom odhalili jádro vrásek, vrátíme se do školních lavic. Ne, žertuji. Trocha teorie nikoho nezabije! Vrásky jdou definovány odborníkky jako záhyby na obličeji, vznikající stahováním pokožky. Pokožka je jednou ze tří vrstev kůže, kterými jsou pokožka, škára a podkožní vazivo. Nejen kůže, ale také její podstatná složka – pokožka, se člení do několika vrstev. A vrásky dělíme na statické a mimické.

Pokožka (míněno celá kůže) s přibývajícími léty stárne. Kůže se stává méně pružnou a ubývá míra kolagenu. Za rychlé stárnutí kůže lze „obvinit“ nedostatečnou hydrataci a další negativní vlivy, jimiž například jsou: UV záření, kouření, solária či psychické potíže. 

JMENUJI SE VRÁSKA A ŘÍKAJÍ O MĚ, ŽE JSEM SEXY!

Zvláště ženy nazývají vrásky největším nepřítelem (tedy snad až po nadváze). Ale co muži? Vnímají vrásky jako zlo? Možná Jan Werich z filmu Císařův pekař ano. Vzpomínáte? Werich coby Rudolf II. toužil po elixíru mládí. V zásadě však někteří o omlazování kůže nejeví zájem. Jsou muži, ale i ženy, kterým sluší přirozené stárnutí a stárnou krásně a sgrácií. Jejich image vrásky vytváří.  Považte jakými idoly jsou pořád přes svůj věk Jiří Bartoška nebo Alain Delone. S jakou noblesou se svou přirozenou krásou pyšní Eliška Balzerová v komedii Ženy v pokušení.

VRÁSKY PRYČ MÁVNUTÍM KOUZELNÉHO PROUTKU

Nicméně patříte li k většině lidí, jež přirozené stárnutí děsí, pak není důvod k obavám. Vězte, že řešení existuje! Nedisponujeme sice žádným elixírem mládí ani kamenem mudrců, ale je tu mnohem lepší alternativa. Můžete zamezit vzniku vrásek pojídáním vyvážené stravy obohacené o vitamíny A, E, C, selen a zinek. Milovníkům čajů pak může též pomoci zelený čaj. Pokud však nechcete kvůli starostem z vrásek strádat a dodržovat předepsaný režim stravy i životosprávy, pak je nasnadě využití nabídky některého specializovaného centra. I když správná životospráva pleti vždy svědčí.

Centra a kliniky estetické péče dnes vrací úder vráskám pomocí nejmodernějších technologií. Záruku vítězství nad vráskami poskytuje tým lékařů a specialistů. Zbaví vás vrásek pomocí mnoha metod. Jmenujme pro představu botox či injekční aplikaci kyseliny hyaluronové.

Vrátíte se tak domů nejen omlazení, ale i s dobrým pocitem v duši. A být pozitivně naladěn je přece krásné.

Autor: Pavla Jelínková, Tomáš Masař

Zdroj foto: Facebook.com

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Praha
Lidická 16, Praha 5

Klinika Brno
Poštovská 68/3, Brno

Klinika Olomouc
Již brzy

E-mail: info@platanclinique.cz

Otevírací doba

Klinika Praha
po - pá: 9:00h - 17:00h
so - ne: dle objednávek

Klinika Brno
po – pá: 9:00h - 17:00h
so – ne: dle objednávek

Klinika Olomouc
Již brzy

Objednávky telefonicky nebo e-mailem

po – pá: 8:00h – 16:30h

Telefon:
Hlavní recepce: 608 041 707
Klientský servis: 775 718 927
Klientský servis: 774 542 424

E-mail: valaskova@platanclinique.cz

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?