Víte, co patří mezi mládí a stáří? No přece mezoterapie!

 

VÍTE, CO PATŘÍ MEZI MLÁDÍ A STÁŘÍ? NO PŘECE MEZOTERAPIE!

Stárnutí je proces zcela spravedlivý. Neunikne mu totiž nikdo a postihne každého bez rozdílu. A mnozí se jej bojí. Ovšem i stárnutí má i svůj půvab. A i stárnout lze s grácií. A my máme pro vás řešení, jak dát stárnutí (alespoň zčásti) mat.

Ano mezi mládí a stáří lze vložit jakýsi mezistupeň, který vám pomůže korigovat proces stárnutí. Je to malé kouzlo, jež poskytuje současná pokročilá věda a estetická péče. Zkuste mezi mládí a stáří vložit mezoterapii. Je to jedna z možností jak být mladší, atraktivnější a cítit se lépe i ve věku, který je již hodně vzdálený od plnoletosti.

KDYŽ SE ŘEKNE MEZOTERAPIE

Stručně řečeno je to omlazení pokožky. Obličeje, dekoltu, krku nebo i rukou (a dámy, perfektně funguje i na celulitidu!), když se u těchto partií mezoterapií napomůže ke tvorbě kolagenu, nových buněk a podpoří cirkulaci krve a lymfy v těle. Takto dojde k efektivní regeneraci kůže a jejímu vypnutí s vyhlazením vrásek do střední hloubky. 

JAK TO FUNGUJE?

Mezoterapie spočívá v aplikaci speciálních látek souborem mikroinjekcí do střední vrstvy pokožky. Spešl látky, jež se do kůže zvoleného místa vpravují, jsou ultramixem vitamínů, aminokyselin a koenzymů, které efektivně podpoří její regeneraci. Samotná mezoterapie není nijak bolestivá, a tak není nutné ani znecitlivění ošetřované oblasti (i když existuje v případě potřeby mast ke znecitlivění), ani následná rekonvalescence.

A VÝSLEDEK?

Efekt mezoterapie je viditelný po pár dnech, když dochází ke krásnému vypnutí pokožky a na pohled svěžímu vzhledu, vyhlazení vrásek a srovnání kontur. Pro maximální výsledek je dobré aplikaci po zhruba měsíci zopakovat a pak ještě jednou. Ideální je proces mezoterapie absolvovat tak třikrát.

Tenhle anti-agingový zlepšovák je pro vaši pleť něco malé kouzlo. A tak můžete kouzlit třeba pár dní před nějakým důležitým dnem svého života, kdy je pro vás stěžejní být svěží a krásná. Mezoterapie je totiž opravdu rychlé a efektivní kouzlo jak pro pleť a k vymazání některých (středně hlubokých) vrásek, tak pro odbourání celulitidy. Ale nejen to, představte si, že tahle metoda umí vyčarovat i hustější kštici na hlavě!

PO ZÁKROKU

Několik dní po mezoterapii se vyhýbejte slunci a přímému opalování. A ke každodennímu fungování využijte kosmetiku s vysokých ochranným faktorem – od 35 do 50 SPF.

IDEÁLNĚ MIMO SEZÓNU 

Nejen kvůli intenzitě slunečního záření, ale i kvůli případným dovoleným je ideální neplánovat mezoterapii na jarní a letní období, ale spíše na čas podzimu a zimy. Tak se slunci vyhnete mnohem snáze, nežli ve zmíněných teplých měsících roku.

Řešíte nějak stárnutí? A jak? Anebo na něj „hážete bobek“ a radujete se ze života tak jak leží a běží? 

 

Zdroj foto: Facebook.com

Autor: Pavla Jelínková

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Praha
Lidická 16, Praha 5

Klinika Brno
Poštovská 68/3, Brno

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Praha
po - pá: 9:00h - 17:00h
so - ne: dle objednávek

Klinika Brno
po – pá: 9:00h - 17:00h
so – ne: dle objednávek

Klinika Olomouc
po – pá: 9:00h - 17:00h
so – ne: dle objednávek

Klientský servis / Rezervace

po – pá: 8:30h – 16:00h

Telefon:
Klientský servis: 775 718 927
Klientský servis: 774 542 424

E-mail: info@platanclinique.cz

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?