Estetická medicína

Na našich klinikách estetické péče disponujeme mnoha špičkovými přístroji, které obsluhuje dokonale vyškolený zdravotnický personál. Používání nejkvalitnějších materiálů je na našich klinikách samozřejmostí. Kombinace těchto faktorů garantuje ošetření opravdu v prémiové kvalitě a to každému klientovi.

Redukce tukových buněk, odstranění vrásek, jizviček a pigmentových skvrn, léčba akné, odstranění cevních lézí a dalších estetických nedostatků:

Při odstraňování těchto nedostatků lze kombinovat nejrůznější metody. Konkrétní rešení navrhuje lékař a důkladně konzultuje s klientem tak, aby byl klient jasně srozuměn s možnými alternativami. Všeobecně v medicíne platí, i v té estetické, že čím dříve klient začne řešit daný problém, tím je odstranění jednodušší a méně časově i finančně náročné.

Světové novinky

Ultherapy - nejlepší ambulantní liftingový zákrok posledních let.

Představujeme metodu hollywoodských hvězd, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech. Tato technologie přišla již i do Evropy a zásadně změnila naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby.

Umožňuje omladit obličej bez použití skalpelu, odpadá tedy nutnost narkózy i následné hospitalizace a rekonvalescence a nezanechává žádné jizvy.

Ultherapy nabízí velmi intenzivní ošetření frakcionovaným intenzivním ultrazvukem tak, že využije přirozené regenerativní schopnosti kůže. Přístroj řídí počítač, který vyhodnotí stav pleti a podle toho naplánuje intenzitu a rozsah zákroku.

Příznivě ovlivní hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky tkáně (cca 4,5 mm), kde dříve mohli působit pouze plastičtí chirurgové při invazivním faceliftingu.

Mnohé dotazy směřují také k trvalosti ošetření a nutnosti jeho opakování. Ulthera neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu - nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř.

Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si vaše pokožka udrží mladistvější vzhled dlouhodobě. Studie ze Spojených států amerických i z Evropy ukazují, že účinek jediného ošetření trvá mimálně po dobu pěti let!

Thermo Anti-Age -  světově uznávaná metoda 

Omládněte o několik let a zastavte proces stárnutí o minimálně 7 až 10 let. Zbavíte se vrásek, podbradku i povolené kůže.

Hloubkový lifting Thermo Anti-Age CPT při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny dosavadní představy o možnostech estetické medicíny. Tato technologie do dnešní doby nesnese srovnání s žádnou jinou metodou, neboť její výsledky jsou zkrátka jedinečné!

Umožňuje výrazně omládnout bez plastické operace!

Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti unikátní metody Thermo Anti-Age CPT nejen u žen, ale i mužů na celém světě.

Thermo Anti-Age CPT funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty - buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

 

 

Viditelný liftingový efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. Efekt tak nastupuje přirozeně a pozvolna, a proto nikdo nemusí vědět, že se při Vašem mládnutí činil i někdo jiný než Matka příroda.

K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4 týdny po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 10 let. Thermo Anti-Age CPT je jediná neinvazivní metoda současnosti, která opravdu dokáže zastavit proces stárnutí.

konzultace platan

Výplně – fillery

Používáme nejkvalitnějsí výplně na trhu od společnosti Juliette Armand. Výsledky ošetření pomocí těchto materiálů jsou daleko přirozenější volbou pro Váš obličej (nemají vliv na změnu mimiky ani při dlouhodobém používání). Využíváme je často nejen k vyplnění vrásek, ale také ke zvětšení rtů, vyplnění tváří, hřbetů stárnoucích rukou, případně k úpravě vkleslých jizev.

Aplikace výtažků z kmenových buněk

Výtažky z kmenových buněk podporují tvorbu nových kožních buněk a tak viditelně pleť omlazují. Obsažené růstové faktory posilují pružnost kůže tím, že vyvolávají syntézu kolagenu, elastinu a jiných ECM (extracelulární matrix – mezibuněčný prostor). Pokožka je tak po aplikaci celkové kúry viditelně mladší, maximálně hydratovaná a zregenerovaná. Celkem 6 růstových faktorů vyvolává v pokožce syntézu kolagenu, elastinu a dalších součástí mezibuněčného prostoru. Tím se redukují stávající jemné vrásky a pokožka je ideálně hydratována.

FotoRejuvenace

Je velmi vyhledávaná estetická procedura omlazení pleti prováděná šetrným zahříváním škáry nízkými dávkami světelné energie. V průběhu času a působením zemské gravitace se naše pokožka stává uvolněnější, objevují se vrásky, pigmentové skvrny a další projevy stárnutí. Fotorejuvenace je vynikající metoda k dosažení výrazně mladistvějšího vzhledu.

platan face 1

Injekční aplikace kyseliny hyaluronové

V estetické medicíně je velmi oblíbená a účinná rejuvenační metoda přímé aplikace kyseliny hyaluronové do kůže. Speciální aplikace zabezpečí dlouhodobou hydrataci pokožky, což je velmi vhodné především u klientek se suchou pletí. Pleť se vysušuje nejen věkem, ale také povětrnostními podmínkami, či při dlouhodobém pobytu v klimatizovaných prostorách. Pokožka díky tomuto ošetření revitalizuje a hydratuje, což má za následek větší elasticitu, pevnost a znatelně se vyhladí povrch kůže. Samotné vpichy se provádí ultratenkou jehličkou po předchozí aplikaci anestetického krému, takže zákrok je bezbolestný.

Chemický peeling

Je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev vzniklých po akné a rozšířených pórů. Přispívá také k odstranění pigmentových skvrn a působí příznivě na příliš mastnou pokožku.

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Praha
Lidická 16, Praha 5

Klinika Brno
Poštovská 68/3, Brno

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Praha
po - pá: 9:00h - 17:00h
so - ne: dle objednávek

Klinika Brno
po – pá: 9:00h - 17:00h
so – ne: dle objednávek

Klinika Olomouc
po – pá: 9:00h - 17:00h
so – ne: dle objednávek

Klientský servis

po – pá: 8:30h – 17:00h

Telefon:
Klientský servis: 775 718 927
Klientský servis: 774 542 424

E-mail: info@platanclinique.cz

 

Poradna:

telefon: 608 041 707
email:   poradna@platanclinique.cz

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?