Detail nabídky

Exkluzivně v ČR! Trvalé vyhlazení vrásek pomocí aplikace špičkového preparátu YALI od Dermagenetic (vysoce stabilizovaná 3.5 % kyselina hyaluronová + 49 účinných látek)! V ceně je ošetření celého obličeje.
3 490 Kč původně 12 500 Kč
sleva-72 %

Exkluzivně v ČR! Trvalé vyhlazení vrásek pomocí aplikace špičkového preparátu YALI od Dermagenetic (vysoce stabilizovaná 3.5 % kyselina hyaluronová + 49 účinných látek)! V ceně je ošetření celého obličeje.

Výrazně ušetřete a především viditelně omládněte! Za jeden poukaz získáte ošetření celého obličeje (všech obličejových partií), nebo krku a dekoltu. Na rozdíl od botoxu zůstává zachována mimika obličeje.

555 zákazníků

O nabídce


 • Výrazně ušetřete a viditelně omládněte
 • Akční cena 3490,- Kč
 • Aplikace velmi účinné kyseliny hyaluronové 
  značky YALI od Dermageneticd
 • Aplikace nanojehličkou přímo do vrásek
 • 1 voucher = ošetření celého obličeje
  nebo krku a dekoltu
 • 2 vouchery = ošetření celého obličeje,
  krku a dekoltu
 • V ceně je 5 ml špičkového preparátu
  značk
  y YALI od Dermagenetic
 • Ošetření provádí lékař a certifikovaný 
  zdravotnický personál
 • Na rozdíl od botoxu zůstává zachována mimika obličeje
 • Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření
 • Pro dlouhodobé výsledky doporučujeme ošetření po 14-ti dnech 1-2x zopakovat
  (dle stavu pleti a věku klienta)
 • Odstraní:
  - vrásky a jemné linky
  - zpevní kontury obličeje
  - omladí pleť
  - redukuje hyperpigmentaci
 • Vždy maximálně individuální přístup

Podmínky


 • Platnost voucherů je do 30. 8. 2021
 • Počet voucherů na osobu není omezen
 • Rezervace na telefonu: 608 041 707
 • Individuální přístup:
  - podle věku
  - potřeb
  - zdravotního stavu
 • Certifikovaný špičkový preparát
 • Schválený Státním zdravotním ústavem
 • Určeno pro ženy i muže od 18 let
 • 1 voucher = ošetření celého obličeje nebo krku a dekoltu
 • 2 vouchery = ošetření celého obličeje, krku a dekoltu
 • Kontraindikace k ošetření ZDE

Vyhlazení a omlazení pleti kyselinou hyaluronovou - špičkový preparát YALI od Dermgenetic.

Aplikace velmi účinné látky nanojehličkou přímo do vrásek.

V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější omlazovací metodu.

Váš obličej je vlastně životní deník, do kterého se zapisují hezké i méně pěkné zážitky. Tuhle je vráska od trápení, tam zase od smíchu, v obličeji se dá číst jako v knize.  Zastavte stárnutí a získejte zpět hladkou a mladou pokožku s pomocí odborníků v Platan clinique! S dnešním poukazem vás čeká aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásky.

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která dodává pokožce pružnost a má blahodárný vliv při jejím stárnutí. V určitém věku tuto kyselinu bohužel přirozeně ztrácíme. Je proto vhodné ji pleti pravidelně dodávat, ať už ve formě krémů a sér nebo v injekční formě přímo do míst, která jsou postižena vráskou či jinou nerovností.

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalou pleť bez vrásek. Vyzkoušejte jedinečnou metodu s aplikací kyseliny hyaluronové a budete svědky malého kosmetického zázraku.

Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Naše klinika se snaží pomoci Vám starat se o své tělo, popřípadě odstranit časté estetické problémy pomocí moderních přístrojů.

Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály. Rovněž tak využíváme zkušeností získaných provozováním sesterských klinik. Nechte se tedy hýčkat týmem pravidelně školeného odborného lékařského personálu Platan clinique a my se budeme těšit na Vaši návštěvu.

Mladistvá pleť, hebká a pružná pokožka bez vrásek a bez dalších náznaků přibývajícího věku? To není pohádka o elixíru mládí, ale skutečnost, kterou můžete zažít na vlastní kůži v Platan clinique!

Pokud patříte mezi ty, kterým se nelíbí jejich nedokonalosti a projevy stárnutí, pak je tato jedinečná procedura určena právě vám! O co se jedná? Za 1 voucher vás v Platan clinique čeká šetrná aplikace preparátu YALI od Dermagenetic, který obsahuje známou kyselinu hyaluronovou.

Sami si zvolíte ošetřované partie a počet opakování ošetření:

 • Za jeden voucher získáte ošetření celého obličeje nebo krku a dekoltu
 • Pro maximální a dlouhodobé výsledky doporučujeme ošetření po 14-ti dnech 1-2x zopakovat

Lékař s atestací nebo dermatolog vám preparát aplikuje speciální nanojehličkou přímo do vrásek na vámi zvolené oblasti – tato metoda ošetření je známá jako klasická mezoterapie. Při ošetření se velmi jemně naruší struktura pokožky, aby se kyselina dostala co nejhlouběji. Aplikace je prakticky bezbolestná. Pokud jste citlivější a ošetření by vám bylo nepříjemné, je možné na místě zakoupit anestetický krém, který danou oblast znecitliví.

Preparát YALI od Dermagenetic je skutečně profesionální přípravek, který prochází přísnými testy a certifikací v Národním zdravotním ústavu ČR. Jeho luxusní výsledky jsou vidět ihned po prvním ošetření a trvají 8 – 12 měsíců! Pro maximální a dlouhodobé výsledky doporučujeme ošetření po 14-ti dnech 1-2x zopakovat (dle stavu a věku).

Nanojehla umožní dopravit do pleti účinné látky, tedy vitamíny, minerály, kyselinu hyaluronovou, 13 vitamínů, 24 koenzymů, 5 minerálů a biomimetické peptidy, to vše v preparátu YALI od Dermagenetic. Výsledkem toho je perfektní vyhlazení vašich vrásek. Metoda je vynikající i na vyhlazení dekoltu a hřbetu rukou, kde dosahujeme fantastických výsledků.

První výsledky jsou viditelné ihned, definitivní pak do 10 dnů. Ošetření je velmi vhodné opakovat pro posílení a trvalost účinku.

Tuto metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v ČR!

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí s možností parkování uspokojuje stovky klientů. Naše komplexní péče je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech oblastech.

Ve smyslu filosofie Platan clinique všechny nabízené preparáty nejprve osobně zkoušíme a podle těchto vlastních zkušeností se teprve rozhodujeme pro nabídku klientele, protože ne u každého preparátu, který je nám různými výrobci nabízen, se slib účinnosti shoduje se skutečností. V daném případě jsme byli účinností ohromeny!

Jaký je rozdíl mezi zasíťovanou kyselinou hyaluronovou (dermální výplně) a stabilizovanou kyselinou hyaluronovou (injekcemi krásy)?

Obě metody se používají zejména pro korekci vrásek, každá z nich nicméně řeší jiný typ vrásek. Injekce krásy uvolňují svaly, které stojí za vznikem mimických vrásek, a tím tyto vrásky účinně vyhlazuje. Je proto nejefektivnějším dostupným řešením mimických vrásek. Hluboké vrásky a rýhy v pokožce, které vznikají úbytkem tkáně v daném místě, ovšem nejlépe vyřeší právě dermální výplně, jež takové vrásky doslova vyplní, čímž je vyhladí - odstraní.

Věříme, milé klientky a klienti, že s výkonem budete maximálně spokojeni a budu se na Vás, společně se svými kolegyněmi těšit v Platan clinique.Koupit »

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


Dáša Reaguj

konečně něco pro ten můj vrásčitý obličej, už se na sebe nemůžu podívat ani do zrcadla :-(

K.P. Reaguj

Moje slova.... Myslím, že tohle by nám ale mohlo pomoct, četla jsem dobré ohlasy..

Radka Reaguj

jj asi nejsetrnejsi a nejbezpecnejsi osetreni a hlavne s vysledky

EVA SÁTORÁNSKÁ Reaguj

MOJE NEJOBLIBENEJSI PROCEDURA.. CHODIM 1X ROCNE. A VÝSLEDKY PERFEKTNÍ. PLET JE UŽ 6 LET STEJNA :-)

Terka Reaguj

Tak to tedy asi také zkusím :-) Vypadá to dobře a je to cenově dostupné.

Anna Reaguj

široko daleko bezkonkurenční cena za osvědčenou metodu

Radka Reaguj

Zkusila jsem za poslednich nekolik let pres 5 preparátu, ale tento anglicky co zde nabizeji opravdu vydrzi nejdele. Výsledky jsou videt navic ihned.

Karla C. Reaguj

Velice kvalifikovaný ppersonál, jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě tento zákrok a tuto kliniku, teď jsem se sebou z cela spokojená =)) Podstoupila jsem 3 ošetření během dvou měsíců a plet opět jak za mlada.

Wiki Reaguj

Dobrý den ,podstoupila jsem ošetření v Opavě a musím říct ,že jsem nadmíru spokojená . Rychlé objednání a naprosta spokojenost s personálem .Vřele doporučuji .

Mirka Tamková Reaguj

Zajímalo by mě, kolik doporučujete ošetření pro maximální výsledky? Nabídka mě velice zaujala.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Tamková, pro dlouhodobé výsledky doporučujeme ošetření po 14-ti dnech 1-2x zopakovat (dle stavu a věku).

Marie Reaguj

Dd, byla jsem pred pul rokem na jedne aplikaci a minulý tyden na druhé... a plet je opravdu o dost mladisvější. Kam se hrabe radiofrekvence atd. Opravdu bych se nebala rici ze vysledek omlazeni je mezi 5-8 lety.

Tina Reaguj

odečíst si pár let z kalendáře je skvělá myšlenka, ještě lepší když je to realita

Jarka Reaguj

Také jsem byla již na 2 ošetřeních a efekt je dokonalý.

Lilina Reaguj

Dobrý den,váhala jsem mezi plastickou operací a touto aplikací, plastickou operaci jsem brala jako poslední možné řešení,zkusila jsem tuto aplikaci a ušetřilo mi to dost peněz a starostí, s výsledkem nemohu být nespokojená. L.K

lída Reaguj

perfektni sluzby a super cena

Tomanová, Ph.D. Reaguj

Dobrý večer, zajímalo by mě, jak dlouho výsledný efekt vydrží? Děkuji

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Tomanová, výsledný efekt přetrvává 4 – 7 měsíců.

Silva Klusáková Reaguj

moje kožařka říkala, že to je účinnější než botox a zároven šetrnější...

Sára Reaguj

kdy jsou viditelné výsledky ošetření?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Sáro, první výsledky jsou viditelné ihned, definitivní pak do 10 dnů. Ošetření je velmi vhodné opakovat pro posílení a trvalost účinku.

Petra Malá Reaguj

To je fajn, že ošetření provádí lékař, to je pro mě známkou kvality a profesionality, děkuji za nabídku.

Lenka Růžičková Reaguj

Pěkné dopoledne, u botoxu někdy dochází ke změně mimiky obličeje, ovlivňuje mimiku i toto ošetření?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Růžičková, narozdíl od botoxu zůstává mimika obličeje zachována.

Ivana Zoubková Reaguj

Zdravím, musela jsem k Vám přijet z Plzně, ale ošetření stálo za to, děkuji.

Kropáčková L. Reaguj

Taky jsem přijela zdálky a vůbec nelituju.

Soňa Kroutilová Reaguj

Líbí se mi, že je ošetření vhodné i jako prenevce tvorby vrásek, myslím se, že vždy je lepší prevence než náprava léčbou....

Klára Reaguj

Prevence je vždycky lepší a taky levnější, proto není čas ztrácet čas.

Jana Reaguj

mám velmi citlivou pokožku, je možné znecitlivění?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Jano, aplikace je prakticky bezbolestná. Pokud jste citlivější a ošetření by vám bylo nepříjemné, je možné na místě aplikovat anestetický krém, který danou oblast znecitliví.

Jana Reaguj

Děkuji už se k vám teším

Dagmar Reaguj

Mám za sebou zákrok THERMAGE TPC . Pani doktorku nebudu jmenovat , ordinaci ma v praze , ul. Jugoslávských Partyzánú . Raději jsem měla jít na tento zákrok . Dle Vašich recenzí je vidět , že jste spokojené ! Já měla smůlu , špatná volba lékařky !!!!

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Dagmaro, objednejte se k nám na konzultaci , rádi Vás přesvědčíme o našem profesionálním přístupu a špičkových službách.

Pavlína Ježková Reaguj

Kliniku jsem v minulosti navštívila a byla jsem spokojená jak s personálem a prostředím tak i s výsledky ošetření, velmi ráda využiji i této nabídky, na kliniku se vždy těším.

Tomáš Mrozík Reaguj

Dobrý den, je ošetření vhodné i pro muže?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den pane Tomáši, ošetření je určeno pro ženy i muže od 21 let, ošetření tedy můžete bez obav podstoupit i Vy.

Štěpánka Reaguj

Dobrý den. chtěla bych ošetřit nosoretní rýhy, vějířky kolem vnějšího koutku očí a čelo. Stačí tedy zakoupit tedy pouze jeden voucher? Kolik ml preparátu bude nutno použít na tyto oblasti? Děkuji pěkně. Štěpánka

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, ano, bude Vám stačit jeden poukaz na jedno ošetření. Konkretní množství určí lékař dle potřeb pleti.

Eva Reaguj

hm, asi vyzkouším na hyperpigmentaci a omlazení.... lákavá nabídka, díky

Lerchová Reaguj

Doporucuji. Moc jsem od toho necekala ale vysledky me velmi nadchly, viditelne omlazeni, vypnuti i hydratace. Sandra Lerchová 51 let

Jana Holas Reaguj

Souhlasím s pí. Lerchovou, rekla bychlepsi nez botox a to jsem na botox nedala nekolik let dopustit... a u botoxu hlavne mimika opravdu ztuhne coz neni nejlepsi.

DITA Reaguj

SUPER CENA. STEJNÉ OŠETŘENÍ JSEM POD 8 TIS NENAŠLA.

Jitka Reaguj

Dobrý den, ošetření jsem podstoupila na doporuceni kamaradky. Ona na to chodí každý rok a velmi si to chválí, je pravda, že se u ní starnutí pred cca 5 lety zastavilo. Zkusila jsem to také. Trochu jsem se bála, ale ani to nebolelo, což bylo fajn. Hlavne bych vyzdvihla vysledky. Plet je krasne vypnuta. Vrasky vyhlazeny a mimika obliceje zustala zachovana. Bych asi rekla ze to je lepsi nez botox. Mam velmi dobry pocit z osetreni.

Radanka Reaguj

Dobrý den, mohu absolvovat osetreni i v 65?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Radanko, ošetření je určeno pro ženy i muže do minimálně 75 let, ošetření tedy můžete bez obav podstoupit i Vy.

Wendy Reaguj

Ocenuji okamzite vysledky - do tydne je plet jak z porcelanu :-)

Míša Reaguj

Souhlasím, plet je rychle rozjasnena a vypnuta.

Iveta Reaguj

Hlavne za tudle cenu se to fakt vyplatí, ja bezne platím minimálně osmicku..

Štěpánka Reaguj

Je to tak, částka za toto exkluzívní ošetření je opravdu bezkonkurenční, dá se říci, že někde se tato částka platí jen za běžné ošetření pleti

Vilda Reaguj

Mohu potvrdit, že se jedná o šetrný zákrok, ale s intenzívním účinkem.

Hana Reaguj

Výborná a účinná procedura. Pokud tuto akci zopakujete i příští rok, ráda si koupím další voucher.

Saša Reaguj

To bych byla také moc ráda. Tato cena je přijatelná pro všechny.

h.k. Reaguj

Nemám slov, výborná práce, sama spokojenost. Diky, diky, diky!!!

Líba Reaguj

Souhlasím. Ani já si nemůžu na nic stěžovat. V čekárně jsem nečekala, prostředí pěkné, paní doktorka byla moc milá a hned mi dokázala poradit. Doporučuji.

Vendula Reaguj

Levné a přesto účinné. Chodím každý rok a mám od vrásek pokoj. Navíc ted je to za fakt super cenu

bobina Reaguj

bude mi 73--pomůže mi to? mám hluboké vrásky

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, ve Vašem případě doporučujeme již Ultherapii.

Lída Reaguj

Dobrý den,chci se zeptat,je mně 51let,vypadám na víc,jsem silná kuřačka,krabička denně,mohu tuto aplikaci podstoupit?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Lído, nejedná se o kontraindikaci k ošetření.

Lenka Reaguj

Dobrý den. Jak dlouho zákrok trvá a jak vypadá obličej bezprostředně po aplikaci - je možné jít mezi lidi nebo je potřeba nějaký klidový režim?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Lenko, lidé zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku. Délka ošetření je do 45 minut.

Marie Reaguj

Prosím jak dlouhá je čekací doba? Odstraňujete i pigmentové skvrny?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Marie, na uvedený zákrok 7-10 dní, (jedná se o nejpopulárnější ošetření). Na klinice provádíme i depigmentaci.

Dana Reaguj

Dobrý den, kdo je výrobcem zmíněného preparátu MKH a jaká je koncentrace HA?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Dano, dle potřeb pleti volíme jeden ze dvou špičkových preparátů - anglický od Medaprexu nebo francouzský od MediH. Kyselina hyaluronová je obsažena od 15 až po 32 mg/ml).

Hana Chmelova Reaguj

Dobry den,chtela bych se zeptat jestli zakoupeny voucher muzu uplatnit i v klinice Opave ?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Chmelová, ano, samozřejmě můžete.

Adéla Reaguj

Velmi pečlivý přístup. Byla jsem spokojena.

Erika Macháčková Reaguj

Dobrý večer, dnes jsem podstoupila ošetření a s úsměvem mohu konstatovat, že vůbec nebolelo. Velmi šikovná paní doktorka.

Lenka Reaguj

Dobrý den, bude zakoupený voucher platit po novém roce i v nově otevřené ordinaci v Olomouci?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Lenko, akční vouchery platí na všech našich klinikách (Praha, Brno, Olomouc i Opava).

Dana Reaguj

Chtěla jsem se zeptat, zda je tato metoda vhodná i na ošetření okolí očí a vrásky mezi obočím ( u kořene nosu ) , Děkuji za odpověď

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Dano, uvedené ošetření doporučujeme i v tomto případě.

P.T. Reaguj

S OŠETŘENÍM OBLIČEJE MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST

Marika Reaguj

Vrásky. Každodenní téma. Tady vyřešeno, za skvělou cenu a dlouhodobě.

Ingrid Reaguj

kyselina je světový fenomén, zde je navíc za jedinečnou cenu

Aliii Reaguj

Thank you, for freezing my whole face, thank you doctor. Ali

Daniela Reaguj

Tuto proceduru jsem absolvovala před týdnem, výsledky jsou ihned viditelné, dokonce i moje okolí si toho všimlo. Sice procedura byla lehce nepříjemná až bolestivá, ale jak říkala moje babička- parádo trp! Teď pouze zvažuju druhou kůru. Ale cena je tak příznivá a výsledek tak viditelný, že do toho asi půjdu znova. Navíc jsem svým vzhledem přesvědčila i kamarádky, jsem vaše chodící reklama:-)

Stáňa Reaguj

Dobrý den. Jezdím k Vám z Ústí nad Labem a ráda.Velice si vážím paní Mgr. Irynky Jírové . Je obětavá ,milá pečlivá ,přívětivá a citlivá.Nikdy mě nebolí zákrok ,který mě dělá a přitom jsou velice dobré výsledky.Vždy jsem moc spokojená a proto píši a zaslouží si Mgr.Irýnka velikou pochvalu za příjemné jednání .Budu k Vám jezdit ráda podle potřeby . Jsem již starší a pro ráda k Vám jezdím a jsem spokojená co pro mne Mgr. Irýnka dělá. Kupuji si kupony na slevy a využívám je. Děkuji za vyřízení pochvaly pro Mgr.Irýnku Jírovou.Stáňa.H.

Jarmila Reaguj

Doporučuji. Kliniku navštěvuji od jejího založení pravidelně. Nyní jsem vyzkoušela novou metodu korekce vrásek tzv. injekcemi krásy. Jako vždy mi ani tato metoda nezklamala a výsledek obdivuji nejen já, ale i mé okolí.Díky péči Mudr. Doubravové a příznivým cenám se i v pokročilém věku mohu cítit skvěle. Díky

S.D Reaguj

Очень хорошая клиника, где я хочу вернуться, я с нетерпением жду очередной встречи

P.H Reaguj

Dobrý den, hodnocení téměř nikdy nepíši,ale zde musím, jsem lékař a vím, že zde na klinice jde o dobro pacientů,podstoupila jsem toto ošetření a byla jsem mile překvapená, zde mohu vřele doporučit.

Františka K. Reaguj

Perfektní ošetření, které splnilo mé představy, byla jsem až nad míru překvapená skvělou péčí o pleť.

Helena Reaguj

Byla jsem na prvním ošetření, paní doktorka byla velmi příjemná a výsledek se mi líbil, ale ještě jsem objednána, abych si to užila a vrásky byly pryč.

Vandáková Reaguj

Byla jsem 30.10.vybrali mne den přesně na narozeniny a jsem moc spokojena..A již po týdnu jsem viděla,že prohlubeninky po akné mi jaksi ubyli )) zákrok byl příjemný i paní co jej dělala také moc milá.Dodatočně DĚKUJI ♥

Nový příspěvek do diskuze
Další nabídky


Modelace postavy

Zhubněte DO PLAVEK! Jaká liposukce je pro rok 2020 ta nejlepší? Nová injekční lipolýza od Dermagenetic zaručuje krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.
490 Kč původně 1 690 Kč
sleva  -71 %

Zhubněte DO PLAVEK! Jaká liposukce je pro rok 2020 ta nejlepší? Nová injekční lipolýza od Dermagenetic zaručuje krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.4939

Revoluční laserová liposukce laserWAVE® za zaváděcí cenu 4900 Kč! Exkluzivně v Praze, Brně a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje. Získejte měřitelné výsledky IHNED!
4 900 Kč původně 22 500 Kč
sleva  -78 %

Revoluční laserová liposukce laserWAVE® za zaváděcí cenu 4900 Kč! Exkluzivně v Praze, Brně a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje. Získejte měřitelné výsledky IHNED!383

Absolutní HIT podzimu! Laserová liposukce laserWAVE® ošetření CELÉHO TĚLA za zaváděcí cenu 34.900,- Kč! Exkluzivně v Praze, Brně a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje.
34 900 Kč původně 159 000 Kč
sleva  -78 %

Absolutní HIT podzimu! Laserová liposukce laserWAVE® ošetření CELÉHO TĚLA za zaváděcí cenu 34.900,- Kč! Exkluzivně v Praze, Brně a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje.46

HIT léta 2020: Prémiová liposukce CELÉHO TĚLA bez bolesti a rekonvalescence! Vyzkoušejte revoluční metodu, která vrhá nové světlo na redukci nadváhy a přebytečných tuků. Špičkové lékařské ošetření Liposonix ONE je nyní dostupné i široké veřejnosti.
49 000 Kč původně 149 000 Kč
sleva  -67 %

HIT léta 2020: Prémiová liposukce CELÉHO TĚLA bez bolesti a rekonvalescence! Vyzkoušejte revoluční metodu, která vrhá nové světlo na redukci nadváhy a přebytečných tuků. Špičkové lékařské ošetření Liposonix ONE je nyní dostupné i široké veřejnosti.97

Novinka pro rok 2020 konečně v ČR: Prémiové lékařské ošetření Liposonix ONE je cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
790 Kč původně 2 890 Kč
sleva  -73 %

Novinka pro rok 2020 konečně v ČR: Prémiové lékařské ošetření Liposonix ONE je cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.2981

Špičkové ošetření CELÉHO TĚLA! Pomůžeme vám získat postavu snů. Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT. Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.
49 000 Kč původně 155 000 Kč
sleva  -68 %

Špičkové ošetření CELÉHO TĚLA! Pomůžeme vám získat postavu snů. Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT. Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.95

Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně! Vyzkoušejte prémiový lékařský zákrok Thermage CPT. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.
7 990 Kč původně 29 500 Kč
sleva  -73 %

Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně! Vyzkoušejte prémiový lékařský zákrok Thermage CPT. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.239

Omlazení pleti a vyhlazení vrásek

REVOLUCE - Exkluzivní novinka roku 2020! Thermage FLX garantuje omládnutí o generaci! Dopřejte si hlubší, rychlejší a mnohem efektivnější lifting, se čtvrtou generací této přelomové technologie. Výsledný efekt šokuje Vaše okolí a vydrží až o 50 % dél
17 900 Kč původně 62 000 Kč
sleva  -71 %

REVOLUCE - Exkluzivní novinka roku 2020! Thermage FLX garantuje omládnutí o generaci! Dopřejte si hlubší, rychlejší a mnohem efektivnější lifting, se čtvrtou generací této přelomové technologie. Výsledný efekt šokuje Vaše okolí a vydrží až o 50 % dél482

Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let.
11 900 Kč původně 53 900 Kč
sleva  -78 %

Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let.452

Nově od léta: Ultherapy Q-SMAS 2020. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2020. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Omládněte bez skalpelu!
12 900 Kč původně 57 000 Kč
sleva  -77 %

Nově od léta: Ultherapy Q-SMAS 2020. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2020. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Omládněte bez skalpelu!377

Absolutní HIT letošního roku! Špičkové dermální výplně vrásek s unikátně zasíťovanou kyselinou hyaluronovou. Nově obsahují peptidy Boostrin a Glamerin, které maximálně prodlouží účinnost výplně až na 16 měsíců. Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem!
4 490 Kč původně 11 500 Kč
sleva  -61 %

Absolutní HIT letošního roku! Špičkové dermální výplně vrásek s unikátně zasíťovanou kyselinou hyaluronovou. Nově obsahují peptidy Boostrin a Glamerin, které maximálně prodlouží účinnost výplně až na 16 měsíců. Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem!271

PRO NÁROČNÉ: Omládněte o 10 a více let díky revolučnímu 4D ULTIMATE LIFTINGU. Výsledek je plně srovnatelný s plastickou operací! V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. V prodeji je pouze 200 slevových voucherů.
19 900 Kč původně 92 000 Kč
sleva  -78 %

PRO NÁROČNÉ: Omládněte o 10 a více let díky revolučnímu 4D ULTIMATE LIFTINGU. Výsledek je plně srovnatelný s plastickou operací! V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. V prodeji je pouze 200 slevových voucherů.199

Jen pro muže: Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - face MAN. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let.
8 900 Kč původně 42 900 Kč
sleva  -79 %

Jen pro muže: Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - face MAN. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let.194

Estetická medicína

Novinka pro rok 2020! Toužíte po svůdných, plných a neodolatelných rtech? Vyzkoušejte ZVĚTŠENÍ RTŮ pomocí unikátně zasíťované kyseliny hyaluronové s CG peptidy. Získejte nádherně přirozené rty - žádnou kačeří pusu! Plné rty jsou prostě sexy.
7 900 Kč původně 15 900 Kč
sleva  -50 %

Novinka pro rok 2020! Toužíte po svůdných, plných a neodolatelných rtech? Vyzkoušejte ZVĚTŠENÍ RTŮ pomocí unikátně zasíťované kyseliny hyaluronové s CG peptidy. Získejte nádherně přirozené rty - žádnou kačeří pusu! Plné rty jsou prostě sexy.244

Novinka roku 2020! Unikátní dvoufázové ošetření OxyGeneo druhé generace. Vynikající výsledky proti stárnutí! Každé ošetření OxyGeneo vás vrátí v čase zpět. V ceně je ošetření celého obličeje.
4 500 Kč původně 9 500 Kč
sleva  -53 %

Novinka roku 2020! Unikátní dvoufázové ošetření OxyGeneo druhé generace. Vynikající výsledky proti stárnutí! Každé ošetření OxyGeneo vás vrátí v čase zpět. V ceně je ošetření celého obličeje.192

NEJLEPŠÍ DÁREK PRO ŽENY I MUŽE: Univerzální dárkový voucher, který potěší a nemůže nikdy zklamat. Netrapte se výběrem vhodného dárku - u nás si vybere opravdu každý. Ještě lepší cena než ​v našich akčních nabídkách.
5 000 Kč původně 25 000 Kč
sleva  -80 %

NEJLEPŠÍ DÁREK PRO ŽENY I MUŽE: Univerzální dárkový voucher, který potěší a nemůže nikdy zklamat. Netrapte se výběrem vhodného dárku - u nás si vybere opravdu každý. Ještě lepší cena než ​v našich akčních nabídkách.464

Zastavte padání vlasů, nastartujte růst vlasů nových, nebo ozdravte vlasy poškozené. Objevte sílu výtažků z kmenových buněk. Dnes navíc s mimořádnou slevou 67 %! V ceně je kompletní kúra 5 ošetření.
14 900 Kč původně 45 000 Kč
sleva  -67 %

Zastavte padání vlasů, nastartujte růst vlasů nových, nebo ozdravte vlasy poškozené. Objevte sílu výtažků z kmenových buněk. Dnes navíc s mimořádnou slevou 67 %! V ceně je kompletní kúra 5 ošetření.387

Brzy končí

Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2020. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření Ultherapy Q-SMAS oválu obličeje nebo očního okolí.
7 500 Kč původně 29 500 Kč
sleva  -75 %

Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2020. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření Ultherapy Q-SMAS oválu obličeje nebo očního okolí.389

4D Ultimate lifting = omládnete o desetiletí! Revoluční kombinace Thermage CPT a Ultherapy Q-SMAS plně nahradí plastickou operaci. V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí a podbradku.
17 900 Kč původně 69 000 Kč
sleva  -74 %

4D Ultimate lifting = omládnete o desetiletí! Revoluční kombinace Thermage CPT a Ultherapy Q-SMAS plně nahradí plastickou operaci. V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí a podbradku.182

Thermage CPT - ošetření oválu obličeje nebo očního okolí s fantastickou slevou 78 %. Nejpopulárnější zákrok hollywoodských hvězd, který dokáže zastavit na 8-10 let proces stárnutí.
7 900 Kč původně 35 900 Kč
sleva  -78 %

Thermage CPT - ošetření oválu obličeje nebo očního okolí s fantastickou slevou 78 %. Nejpopulárnější zákrok hollywoodských hvězd, který dokáže zastavit na 8-10 let proces stárnutí.388

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Praha
Lidická 16, Praha 5

Klinika Brno
Poštovská 68/3, Brno

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

E-mail: info@platanclinique.cz

Otevírací doba

Klinika Praha
po - pá: 9:00h - 17:00h
so - ne: dle objednávek

Klinika Brno
po – pá: 9:00h - 17:00h
so – ne: dle objednávek

Klinika Olomouc
po – pá: 9:00h - 17:00h
so – ne: dle objednávek

Objednávky telefonicky nebo e-mailem

po – pá: 8:00h – 16:30h

Telefon:
Hlavní recepce: 608 041 707
Klientský servis: 775 718 927
Klientský servis: 774 542 424

E-mail: valaskova@platanclinique.cz

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?