Detail nabídky

Thermo anti-age CPT: Liftingové zpevňující ošetření CELÉHO TĚLA! Pomůžeme vám získat postavu snů. Zpevněte ochablou kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
44 900 Kč

Thermo anti-age CPT: Liftingové zpevňující ošetření CELÉHO TĚLA! Pomůžeme vám získat postavu snů. Zpevněte ochablou kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.

Pokud chcete zhubnout a vypadat přitom mladě a netrávit stovky hodin navíc sportem, lze vyzkoušet metodu Thermo Anti-Age CPT, a to bez rekonvalescence a s perfektním účinkem, který je známý po celém světě.

3757 zákazníků
ks

O nabídce


 • Liftingové zpevňující ošetření CELÉHO TĚLA
 • Nejjednodušší cesta k postavě snů
 • Prémiový lékařský zákrok Thermo Anti-Age CPT
 • Stačí pouze jeden zákrok  (jeden voucher)
 • Výsledky po jednom zákroku jsou 
  srovnatelné s plastickou operací
 • V ceně je ošetření "celého těla"
 • Kompletní ošetření těchto partií:
  - břicho, boky, paže, vnitřní stehna,
  vnější stehna, lýtka, hýždě a kolena
 • Získejte krásné tělo bezbolestně
 • Vymodelujte problematické partie
  ke křivkám svých snů bez operace
 • Redukuje tuk a zlepšuje stav celulitidy
 • Zpevňuje vnitřní strany paží a předloktí
 • Zjemňuje a zpevňuje uvolněnou kůži
  na stehnech a nad koleny
 • Zlepšuje vzhled a pevnost stehen
 • Zlepšuje vzhled pomerančové kůže
 • Redukuje uvolněnou kůži po těhotenství
 • Zpevňuje kůži po úbytku hmotnosti
  či změněnou s přibývajícím věkem
 • Hodí se však pro každého, kdo touží 
  po pevné a pružné pokožce a nechce
  podstupovat chirurgický zákrok
 • Zákrok provádí pouze lékař a certifikovaný
  zdravotnický personál
 • Nová generace přístroje Thermo Anti-Age
 • Tento unikátní přístroj je úplnou
  novinkou v České republice
 • Spouští tělu vlastní mechanismus
  tvorby kolagenu
 • Thermo Anti-Age CPT byla vyvinuta vědci
  v USA a po rozsáhlém a dlouholetém
  testování získala certifikaci federálního
  úřadu pro kontrolu léčiv (FDA)
 • Nevyžaduje anestezii, je nesrovnatelně
  méně bolestivý a nevznikají jizvičky

Podmínky


 • Poukaz lze uplatnit do 31. 12. 2023 v Praze a Olomouci
 • Rezervace na telefonu: +420 774 718 927
 • Zákrok provádí certifikovaný zdravotnický personál
 • Určeno pro ženy i muže od 18 let
 • V ceně je ošetření "celého těla"
 • Kompletní ošetření těchto partií:
  - břicho
  - boky
  - paže
  - vnitřní stehna
  - vnější stehna
  - lýtka
  - hýždě
  - kolena
 • Ošetření jedné partie můžete zakoupit ZDE
 • Kontraindikace k ošetření ZDE

Zpevňující liftingové ošetření celého těla! 

Pokud chcete zpevnit povadlou ochablou pokožku a vypadat přitom mladě a netrávit stovky hodin navíc sportem, lze vyzkoušet metodu Thermo Anti-Age CPT, a to bez rekonvalescence a s perfektním vypínajícím účinkem.

Vyzkoušejte světově uznávanou metodu Thermo Anti-Age břicha, boků, zad, stehen, lýtek, hýždí, kolen a paží.

Zpevněte pokožku a získejte krásné tělo bezbolestně, bez skalpelu, bez potu a dřiny. Účinky zákroku jsou individuální a liší se dle stavu pokožky a věku klienta. Počet potřebných ošetření vám doporučí zkušený personál, který posoudí stav pokožky a společně nastavíte individuální program, kerý povede k maximálním uspokojujícím výsledkům. 

Thermo Anti-Age CPT při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách modelace těla doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity.

Umožňuje modelaci těla bez skalpelu, nutnosti narkózy a rekonvalescence...

Vypadat lépé bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedna z hlavních předností metody Thermo Anti-Age CPT nejen u žen, ale i mužů po celém světě. 

Výsledky metody Thermo Anti-Age 
Zákrok dodá přirozený lift, oživí, napne, modeluje, zeštíhluje a zpevní pokožku v následujících částech:

Obličej – zpevňuje kontury, zlepšuje texturu celé tváře, redukuje vrásky a povadlou pokožku, zjemňuje nosoretní rýhy, zmenšuje podbradek.

Oči – zpevňuje a vyhlazuje pokožku dolních a horních víček, odstraňuje pokleslá víčka, zjemňuje mimické vrásky a vyhlazuje pokožku v okolí očí, redukuje váčky pod očima.

Ruce – zpevňuje vnitřní strany paží a předloktí, redukuje tuk a zlepšuje vzhled pomerančové kůže.

Břicho a boky – zeštíhluje, redukuje tuk a uvolněnou kůži po těhotenství, zpevňuje kůži po úbytku hmotnosti či změněnou v souvislosti s přibývajícím věkem.

Stehna, kolena, lýtka a hýždě – zeštíhluje, zjemňuje a zpevňuje uvolněnou kůži na stehnech a nad koleny, zlepšuje vzhled a pevnost stehen, redukuje tuk a zlepšuje stav celulitidy.

Pro koho je zákrok vhodný?

Thermo Anti-Age je vhodná metoda především pro pacienty, kteří zhubli a mají ochablou kůži na těle. Hodí se však pro každého, kdo touží po pevné a pružné pokožce a nechce podstupovat chirurgický zákrok. Doporučujeme ji i po porodu (pro již nekojící ženy) nebo pro ty které trápí celulitida.  Thermo Anti-Age úspěšně zpevňuje a vypíná oblast šíje a dekoltu, vynikajících výsledků dosahuje i ve tvarování kontur obličeje.

1 voucher = ošetření "celého těla"

Kompletní ošetření těchto partií:
- břicho
- boky
- paže
- hýžde
- kolena
- lýtka
- vnitřní stehna
- vnější vnější stehna

Ošetření jedné partie můžete zakoupit ZDE


Jak metoda funguje?

Thermo Anti-Age CPT funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty - buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

Viditelný efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. Efekt tak nastupuje pozvolna, a proto nikdo nemusí vědět, že se činil i někdo jiný než Matka příroda.

K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4 týdny po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, efekt je viditelný po dobu až 10 let.

Michael Kaminer, doktor medicíny, docent dermatologie Yaleské a Dartmouthské lékařské školy, majitel soukromé praxe v Bostonu dodává: „Thermo Anti-Age převrátil naše představy o moderních metodách omlazení a modelace těla. Mnoho pacientů by chtělo napnout pokožku, aniž by se museli podrobit chirurgickému zákroku - nyní to můžeme nabídnout. Během jediného zákroku, za pouhých 90 minut dosáhneme výsledku, pro který byla dříve zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce zotavování.“

Thermo Anti-Age CPT nemá mezi neinvazivními metodami alternativu ani srovnání – žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko! Data z klinických studií demonstrují, že Thermo Anti-AGe CPT prohřeje čtyřikrát více tkáně na požadovanou terapeutickou teplotu než ostatní technologie.

Thermo Anti-Age CPT byla vyvinuta vědci v USA, kde byla podrobena rozsáhlým dlouholetým testováním, než získala certifikaci federálního úřadu pro kontrolu léčiv (FDA). Jde o prémiovou lékařskou terapii prováděnou medicínským přístrojem v rukou lékaře, což zaručuje naprostou bezpečnost ošetření i kvalitní výsledky. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic či britská CMA Lasers. 

Tím, co rozhoduje o pružnosti pokožky, výskytu vrásek a celkové podobě pleti je kolagen. S přibývajícím věkem ale kolagenová vlákna ztrácí svou elasticitu a již od dvaceti let věku začínají ochabovat a dávat prostor projevům stárnutí.

Unikátnost ošetření Thermo Anti-Age CPT tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoli ošetření pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Thermo Anti-Age CPT je tak účinnější než jakýkoli laser a komplexnější než jakákoli manuální technika. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Při ošetření Thermo Anti-Age CPT na kůži hloubkově působí energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Už od pětadvacátého roku života začínají totiž tato vlákna pozvolna povolovat a ztrácet svou pružnost, čímž dochází k viditelným projevům stárnutí a povadlosti pokožky. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. Nedochází přitom k narušení svrchních vrstev kůže, není proto nutné se po ošetření nijak omezovat.

Radiofrekvenční energie proniká do pokožky přes tenký zlatý plát zabudovaný v každé originální hlavici systému CPT, která je v zájmu zachování bezpečnosti a účinnosti procedury určena pro každého pacienta individuálně a lze ji použít jen jednou. Nová generace hlavic navíc umožňuje o 30 % hlubší, rychlejší a efektivnější ošetření, jehož efekt vydrží až o třetinu déle, než jak tomu bylo dosud. Výsledkem je pokožka nejen zpevněná, ale také zpružněná a zjemněná, jejíž kvalita je viditelně zlepšena, a to hloubkově.

Věk při indikaci ošetření nerozhoduje. Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Výsledek jím dosažený pak přetrvá až sedm let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.

Délka ošetření je individuální a nelze ji předem odhatnout (dle velikosti plochy, která je ošetřována a individuálních potřeb každého klienta). Ošetření může být pro citlivé jedince lehounce bolestivé (štípnutí), ale nevyžaduje vůbec žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost. Pacient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla.

Účinky se mohou dostavit již po jediném ošetření a výsledky přetrvávají i několik let. 

Kůže je nejen vypnuta, ale získává také ztracený tonus, pružnost a je obnoven její mladistvý vzhled. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází postupně několik měsíců po zákroku. Kvalitní a trvalý výsledek je zaručen již po jediném ošetření. I po sedmi letech, které od zákroku uplynou, bude pacient vypadat viditelně mladší než před jeho absolvováním.

Pacienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, bezbolestnost, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí, zda byl zákrok úspěšný a tělo jej přijme. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku.


 

Thermo Anti-Age CPT je jediný přístroj na trhu s FDA certifikací pro neinvazivní blepharoplastiku očních víček. Thermo Anti-Age CPT je FDA certifikován pro neinvazivní zákroky na vráskách a linkách, včetně horního a dolního víčka. Thermo Anti-Age CPT je celosvětově známý a dostupný ve více než 100 zemích světa. Thermo Anti-Age CPT využívá více než 2.300 lékařů po celém světě. Thermo Anti-Age CPT aplikací již bylo provedeno více než 6.000.000. Thermo Anti-Age CPT je chráněn více než 50 patenty na vlastní radiofrekvenční technologii. Thermo Anti-Age CPT má vynikající bezpečnostní vlastnosti. Thermo Anti-Age CPT má vynikající výsledky klinických studií.

Odezva našich klientů je obrovská: každý, kdo zažil účinek Thermo Anti-Age CPT, je nadšen z výsledků a ti, kteří o této proceduře slyšeli, ji chtějí okamžitě vyzkoušet na sobě!Koupit »

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


Hedvika Reaguj

Dobrý den, opravdu platí uvedena cena? Za voucher získám ošetření 8 partií? To je opravdu neskutecna cena - dekuji za odpoved. Mela bych zájem!

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, jedná se o mimořádnou nabídku, která je časově omezena. V prodeji je pouze 100 akčních voucherů.

magda zelená Reaguj

doplácí se něco na místě?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, vše je zahrnuto v ceně voucheru. Na místě nic nedoplácíte.

radka Reaguj

to znamená že v cene je ošetření 8 parových partií?a tyto partie je možné ošetřit až při 5 návštěvách?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Radko, ano, je to přesně tak jak píšete. V rámci jedné návštěvy je možné ošetřit například 2 párové partie, takže všechna ošetření zvládneme za 4 návštěvy.

Iveta Jánská Reaguj

Dobrý den, nejsem z Prahy. Bylo by možné ošetření absolvovat ve dvou návštěvách? Jednou 4 partie a po druhé taky 4 partie. At k vám nejezdim tolikrát - jsem z Liberce a u nás nic takového není.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, pokud jste po zdravotní stránce v pořádku, pak je tato varianta možná. Věříme, že budete spokojena.

Iveta Jánská Reaguj

To je skvělé. DEKUJI!

Marešová Reaguj

Nabídky v tomto případě využiji také. Marešová

Iveta K. Reaguj

Mě dokonce ošetřili cele telo za jednu navstevu.. jela jsem z daleka.. Jsem moc spokojena, vysledky jsou opravdu videt. Zhubnuti, odstraneni celulytidy i zformovani celého tela. Proste se ted citim jinak - fajnove. Doporucuji vrele.

Serena Reaguj

Chci poděkovat paní doktorce Evě - je velmi sympatická a milá:) Moc mi pomohla ve všech směrech. Přeji krásný den.

Eva Reaguj

Ty výsledky jsou fantasticke! Celulityda je po ošetření proste pryc a to jsem s ni bojovala nekolik let. Ošetření je opravdu hloubkové, jeste tyden po osetreni jsem citila hluboko pod kuzi na stehnech jak to tam pracuje.

Iveta Jiříčková Reaguj

Koupila jsem si ošetření dvou partií (vnitřní stehna a vnější stehna) za 2x 7900,- ... kdybych věděla, že uděláte tuto nabídku, tak bych si určitě koupila tuto! Je možné ještě doplatit tuto nabídku? Mám o ní velký zájem. Prosím :-)

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Jiříčková, kontaktujte nás na emailu: dotazy@platanclinique.cz, pokusíme se Vám vyhovět.

Lada Reaguj

s celulitidou taky bojuju a snad celý život, je to pro mě velká výzva, díky za inspiraci

KAT Reaguj

"S TÍMTO OŠETŘENÍM JSEM NAD MÍRU SPOKOJENÁ"

Dana Moravcová Reaguj

Souhlasím, me to pomohlo jak na celulitidu, tak i na povolenou kuzi na rukach, coz mi branilo nosit do te doby tilka a tricka s kratkym rukavem.

Marie 37 let Reaguj

Dobrý den, chápu to správně, že v ceně je jak odstranění celulitidy, tak i zeštíhlení partií, tak i zpevnění? Pak bych měla zájem i já :-)))

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, ano, nabídku jste pochopila správně.

Veronika Kánská Reaguj

Ošetření jsem vyzkoušela v rámci promo akce jedné kliniky v dubnu letošního roku (bohužel cena za jednu partii v akci byla 17.900 kč). Mohu potvrdit, že redukce celulitidy je opravdu velmi efektivní a především rychlá. Což je do plavek a sukní naprosto ideální, že :-) Dále mě potěšilo viditelné zeštíhlení a zpevnění v ošetřované oblasti (stehna a hyždě). Podobných ošetřeních jsem zkusila dost, ale nikdy nezabralo nic jako Thermage... Cena za ošetření je sice vyšší, ale výsledky stojí za to.

Majka Reaguj

Jsem z Brna , je možné toto i v Brně?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Majko, ano, kliniku máme i v Brně.

Irena z Prahy Reaguj

Dobrý den zakoupila jsem u Vás liposukci a z největší pravděpodobností břicho chci dokoupit ošetření Termage CPT celého těla je to na břicho vhodné po liposukci? Děkuji za odpověď

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Ireno, kombinace je možná a posílí (násobí) se tím účinek ošetření Thermage. Věříme, že budete spokojena.

Hana Reaguj

Dobrý den, prosím co je lepší - ultherapy nebo thermage? Děkuji.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Hano, uvedená nabídka se vztahuje na ošetření Thermage. Ultherapy je primárně určené pro omlazení a lifting.

iveta Reaguj

thermage je opravdu velmi ucinna - doporucuji z vlastní zkusenosti.. zkusila jsem uz hodne osetreni za psoledni tri roky ale toto fakt jako jedine funguje..

Gabriela 57 Reaguj

také mohu doporučit, ošetření thermage mi vrátilo nejen ladné křivky, ale i víru v to, že není všechno ztraceno, a že má cenu se sebou stále něco dělat i v mém věku, opravdu to za to stojí

Dana Reaguj

V cene je opravdu vsech 8 párových partii?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Dano, ano.

Dana Reaguj

Děkuji za rychlou odpoved - voucher jdu zakoupit a už se k vám moc tesim :-)

Hejduková Reaguj

Dobrý den, ošetření jsem dlouho zvažovala, přeci jen to není pár stovek... Nicméně kamarádka z Rakouska, která má s tímto ošetřením zkušenosti mě podpořila. Asi nejvíce mě ovlivnila pak i na české poměry velmi nízká cena. Je fajn, že někdo to prodává i za rozumnou a dostupnou cenu. Jsem skoro měsíc po ošetření poslední partie a výsledný efekt u mě se shoduje s obrázky zde uvedenými. Je to opravdu tak! Sice výsledky nejsou hned a přichází pozvolna, ale pak to stojí za to.. Jsem ráda, že jsem do toho šla a konečně změnila postavu o 360 stupňů. Vřele všem kdo jsou nespokojení s postavou doporučuji. Je to super pocit vzít si opět plavky bez celulitidy a s pevným bříškem a zadkem.

Marie 65 let Reaguj

Moje dermatoložka mi doporučila,že je to dobré i pro starší lidi,kteří mají povolenou povislou kůži na celém těle a chtěji nejen zhubnout,ale hlavne zpevnit a vypadat o nakej ten rok mladsi.Coz je muj problem.Muzu osetreni tedy podstoupit?Ráda bych si voucher zakoupila.Kdy je volny prvni termin?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Marie, ošetření Vám můžeme také doporučit, první volné termíny jsou již na příští týden.

Zurabová Reaguj

super přístup, žádné čekání, 100% spokojenost

Jitka Reaguj

Byla jsem zde na liposukci a mohu jen doporucit, osobity pristup mne nadchl. Vyhovovalo mi, ze jsem opravdu mohla rict svuj nazor a slysela jsem moznosti pro a proti. Neslo jim o to udelat vse jak jsem chtela, ale o to abych s vysledkem byla opravdu spokojena.

Zlata Reaguj

Výborný výsledek a za neporovnatelnou cenu v porovnání se stejným zákrokem jinde v Praze.

Romana Reaguj

Před zákrokem jsem se dívala i jinde po cenách a tady je to podstatně výhodnější a účinek neuvěřitelný

Naďa Svitková Reaguj

Tuto kliniku mohu jen doporuit - vysoka kvalita za nizkou cenu.

Věra Reaguj

DObrý den, byť se můj věk blíží 50, moje kůže je docela pevná i hladká... ale potřebovala bych dát pryč nějaké ty centimetry (klasika - břicho, boky, stehna)... je pro mne vhodnější tato metoda nebo bych měla raději zvolit injekční lipolýzu?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Věro, pokud Vám jde pouze o zeštíhlení, pak doporučujeme injekční liposukci. Tato nabídka nabízí komplexní řešení - zpevnění, zeštíhlení a modelaci problematických partií ke křivkám snů bez operace (redukuje tuk a zlepšuje stav celulitidy, zpevňuje vnitřní strany paží a předloktí, zjemňuje a zpevňuje uvolněnou kůži na stehnech a nad koleny, zlepšuje vzhled a pevnost stehen, zlepšuje vzhled pomerančové kůže, redukuje uvolněnou kůži po těhotenství, zpevňuje kůži po úbytku hmotnosti či změněnou s přibývajícím věkem, hodí se však pro každého, kdo touží po pevné a pružné pokožce a nechce podstupovat chirurgický zákrok).

Věra Reaguj

Dobrý den, děkuji za vysvětlení... ale asi jsem počítala s jinou odpovědí (nějak jsem čekala, že "tato" metoda je na vše :-) ) Ale jelikož kupónů již je málo, raději jsem si jej zakoupila (a zaplatila) aby mi neutekli :-( co teď?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Věro, pokud máte další nebo konkrétnější otázku, rádi Vám na ni odpovíme. Nyní se již můžete objednat na konzultaci a samotné ošetření (konzultace a ošetření probíhá v rámci jednoho sezení).

Maťa Reaguj

Dakujem,dakujem za krasne brusko. A nie len za to, ale aj za pristup. Ste vynijakuci. Prajem vsetko len to naj. Maťa

Martin Reaguj

Jsem náročný pacient a i přesto jsem spokojen. Prostředí uchvátilo. Jako z jiného světa.

Janča Reaguj

Především chci poděkovat paní doktorce, která zákrok prováděla, je velmi ochotná a vstřícná :) Moc děkuji a přeji krásný den!!!! Jana z Písku

Mirka Reaguj

Dobrý den, je možné u Vás parkovat? Pojedu autem. Voucher mám již zakoupen a jsem objednaná na pátek.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Mirko, parkování je možné v blízkosti kliniky na parkovišti úřadu městské části Prahy 5 nebo v obchodním centru Nový Smíchov.

Hedvika P. Reaguj

Já tedy parkovala vedle v ulici :-) A bylo to úplně nejblíž... cca 30 metrů.

Olina Reaguj

Dobrý večer. Na ošetření jsem byla cca před dvěma měsíci (někdy začátkem srpna). Lýtka jsem si ošetřit nenechala. Ze stehen opravdu celulitida zmizla a to celkově a stehna jsou o cca 4-5 cm hubenější v obvodu. Břicho a boky jsou také výrazně zeštíhleny. Hlavně jsem moc ráda za vypnutí bříška a odstranění zvrásčení. To samé ruce. Ty vypadají také velmi dobre nyni. Zadné povadle :-) Osetreni splnilo ma ocekávání. Uprímne jsem si oddychla, protoze to není levna zalezitost a bála jsem se výsledku. Nastesti vse dopadlo dobre a dokonce nad má očekávání. Zdraví Olina

Věra Stránská Reaguj

perfektní na omlazeni a vypnuti stařecké kůže, věra 65 let

Pavla Reaguj

Skvělý je postupný nástup účinku, aspoň se doma neleknou. Navíc je efekt dlouhodobý.

Víznerová Reaguj

Maximální spokojenost s osetrenim, navic mily personal. Děkuji.

K. T. Reaguj

po absolvované proceduře jsem začala věřit na zázraky, neuvěřitelné výsledky, navíc se o mě personál moc pěkně staral, byla jsem jako v bavlnce

LH. 65 Reaguj

Mohu potvrdit prvotřídní výsledky, kůže se vypnula a tělo se dostalo do formy. Co více si mohu v mém věku přát.

Elena Selská Reaguj

nevěřila jsem, že mi ošetření pomůže, paní doktorka mi vše vysvětlila, ničeho nelituji :)

Ilona Reaguj

Už zbývá jen pár poukazů, tak jsem se radši rychle rozhoupala a proceduru zakoupila. Po dvou těhotenstvích si tohle ošetření a ještě za tak skvělou cenu opravdu zasloužím

Olivka Reaguj

Díky tomuto ošetření, jsem se zbavila celulitidy, dlouho jsem hledala způsob, který by tento problém vyřešil juchů :):P

Helča Reaguj

Byla jsem na ošetření před 4 lety s velkou spokojeností... a nyní v lednu jsem ze zvědavosti vyzkoušela novou generaci a musím konstatovat mnohem lepší počáteční výsledky. Naprosto spokojenost.

ŠÁRKA Reaguj

Bála jsem se že to bude bolestivé ale bylo to v pořádku=) určitě přijdu znovu

sam Reaguj

dobry den prosim napiste je nekdo postopil akce s povisli kuze na bricho a pomohl dekuju

Hanka Reaguj

pomohlo mi to na bříško, stehna i paže v oblasti tricepsu - maximalni spokojenost

Elis Reaguj

Dobrý den, taky moc doporučuji... byla jsem teda jen na ošetření kolen a břicha... ale vysledky opravdu moc dobre vyditelne!

Jitka Kovandová Reaguj

Podtoupila jsem ošetření celého tela a byla to jedna z mých nejlepsich investici v zivote, pokozka se celkove omladila, vrascite plochy se vyhladily, celulitida se odstraila, naky ten centak se zhubl... proste a zkratka pripadam si jako "za mlada" :-) PS: moc mila sestricka i panidoktorka

Renata Landová Reaguj

Díky vám jsem spokojená se svým tělem, jsem konečně na své vysněné váze.:)

Hana Reaguj

Tento zákrok provádíte i v Olomouci?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, paní Hano, ano, toto ošetření provádíme i v Olomouci.

Nový příspěvek do diskuze
Další nabídky


Modelace postavy

NOVINKA: Prémiový lifting celého těla Thermo Anti-Age FX je konečně v ČR! Dopřejte svému tělu kompletní omlazení špičkovou technologií, která v zahraničí sklízí samé úspěchy.
62 990 Kč

NOVINKA: Prémiový lifting celého těla Thermo Anti-Age FX je konečně v ČR! Dopřejte svému tělu kompletní omlazení špičkovou technologií, která v zahraničí sklízí samé úspěchy.268

PERFEKTNÍ HUBNOUCÍ BALÍČEK: Je vaše tělo obaleno více než byste chtěli? Zažijte hubnoucí tornádo a zbavte se špíčků i celulitidy najednou. Kombinace toho nejlepšího na hubnutí ještě levněji a dostupné v Praze a Olomouci
28 900 Kč

PERFEKTNÍ HUBNOUCÍ BALÍČEK: Je vaše tělo obaleno více než byste chtěli? Zažijte hubnoucí tornádo a zbavte se špíčků i celulitidy najednou. Kombinace toho nejlepšího na hubnutí ještě levněji a dostupné v Praze a Olomouci487

NEJSILNĚJŠÍ LIFTING: Prémiový lifting 1 partie Thermo Anti-Age FX dostupný v Praze a Olomouci! Omládněte, zbavte se vrásek nebo zpevněte problémové partie díky nejmodernější technologii. V ceně je 1 volitelná partie.
13 900 Kč

NEJSILNĚJŠÍ LIFTING: Prémiový lifting 1 partie Thermo Anti-Age FX dostupný v Praze a Olomouci! Omládněte, zbavte se vrásek nebo zpevněte problémové partie díky nejmodernější technologii. V ceně je 1 volitelná partie.15

NOVINKA ROKU: Dejte celulitidě sbohem díky špičkovému ošetření Celltense, které nově najdete na všech našich klinikách. Využijte akční slevu a zredukujte tuky i celulitidu na problémových partiích.
3 500 Kč

NOVINKA ROKU: Dejte celulitidě sbohem díky špičkovému ošetření Celltense, které nově najdete na všech našich klinikách. Využijte akční slevu a zredukujte tuky i celulitidu na problémových partiích.638

ZHUBNĚTE BEZ DŘINY A OPERACE: Nejmodernější laserová liposukce LaserWave exkluzivně na klinikách Platan Clinique. Vyberte si partii a využijte naši zaváděcí cenu na pět komplexních ošetření. Získejte měřitelné a jasné výsledky.
25 900 Kč

ZHUBNĚTE BEZ DŘINY A OPERACE: Nejmodernější laserová liposukce LaserWave exkluzivně na klinikách Platan Clinique. Vyberte si partii a využijte naši zaváděcí cenu na pět komplexních ošetření. Získejte měřitelné a jasné výsledky. 425

LIPOSONIX ONE SLEVA: 25 IMPULZŮ + 5 ZDARMA. Prémiové hubnoucí ošetření Liposonix ONE je velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Nic neucítíte, ale uvidíte! Výsledkem může být trvalý úbytek až 2 konfekční velikostí.
17 250 Kč

LIPOSONIX ONE SLEVA: 25 IMPULZŮ + 5 ZDARMA. Prémiové hubnoucí ošetření Liposonix ONE je velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Nic neucítíte, ale uvidíte! Výsledkem může být trvalý úbytek až 2 konfekční velikostí.76

NOVINKA: Laserová liposukce Verjú zatočí se špíčky i celulitidou. Získejte okamžité výsledky bez skalpelu a jizev. Jediná nechirurgická liposukce s certifikací FDA .
8 900 Kč

NOVINKA: Laserová liposukce Verjú zatočí se špíčky i celulitidou. Získejte okamžité výsledky bez skalpelu a jizev. Jediná nechirurgická liposukce s certifikací FDA .0

LIPOSUKCE ROKU: Prémiová liposukce CELÉHO TĚLA bez bolesti a rekonvalescence! Vyzkoušejte revoluční metodu, která vrhá nové světlo na redukci nadváhy a přebytečných tuků. Špičkové ošetření Liposonix ONE. Dostupné v Praze a Olomouci
42 900 Kč

LIPOSUKCE ROKU: Prémiová liposukce CELÉHO TĚLA bez bolesti a rekonvalescence! Vyzkoušejte revoluční metodu, která vrhá nové světlo na redukci nadváhy a přebytečných tuků. Špičkové ošetření Liposonix ONE. Dostupné v Praze a Olomouci3157

Revoluční liposukce laserWAVE za mimořádnou cenu! Dostupná v Praze a Olomouci! Nejúčinnější bezbolestná liposukce vybraných partií od vývojářů z Kanady, která přináší viditelné výsledky.
5 900 Kč

Revoluční liposukce laserWAVE za mimořádnou cenu! Dostupná v Praze a Olomouci! Nejúčinnější bezbolestná liposukce vybraných partií od vývojářů z Kanady, která přináší viditelné výsledky. 819

Nová injekční lipolýza od Dermagenetic zaručuje krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.
590 Kč

Nová injekční lipolýza od Dermagenetic zaručuje krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.255828

LIPOSUKCE ROKU! Laserová liposukce laserWAVE ošetření CELÉHO TĚLA za mimořádnou cenu 41.900,- Kč! Exkluzivně v Praze a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje.
41 900 Kč

LIPOSUKCE ROKU! Laserová liposukce laserWAVE ošetření CELÉHO TĚLA za mimořádnou cenu 41.900,- Kč! Exkluzivně v Praze a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje.759

BESTSELLER V HUBNUTÍ: Prémiové lékařské ošetření Liposonix ONE je cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Nic neucítíte, ale uvidíte! Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
690 Kč

BESTSELLER V HUBNUTÍ: Prémiové lékařské ošetření Liposonix ONE je cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Nic neucítíte, ale uvidíte! Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.48132

Thermo Anti-Age CPT: Zpevněte co ochablo. Zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně! Vyzkoušejte prémiový estetický zákrok Thermo Anti-Age CPT. V ceně je 1 volitelná partie.
10 900 Kč

Thermo Anti-Age CPT: Zpevněte co ochablo. Zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně! Vyzkoušejte prémiový estetický zákrok Thermo Anti-Age CPT. V ceně je 1 volitelná partie. 946

Omlazení pleti a vyhlazení vrásek

Revoluční liftingový koktejl: Vyzkoušejte náš BESTSELLER. Plazmalifting ACTIV+ kyselina hyaluronová od Juliette Armand spojuje klasickou Plazmaterapii se špičkovou kyselinou hyaluronovou do jedinečného ošetření.
7 290 Kč

Revoluční liftingový koktejl: Vyzkoušejte náš BESTSELLER. Plazmalifting ACTIV+ kyselina hyaluronová od Juliette Armand spojuje klasickou Plazmaterapii se špičkovou kyselinou hyaluronovou do jedinečného ošetření.418

STOP STÁRNUTÍ: Revoluční péče o pleť! Krém z vlastní DNA účinně pomáhá odstranit vrásky, redukovat nedokonalosti pleti a udržet si krásu i mládí pokožky v každém věku. A to vše díky vlastní plazmě.
3 900 Kč

STOP STÁRNUTÍ: Revoluční péče o pleť! Krém z vlastní DNA účinně pomáhá odstranit vrásky, redukovat nedokonalosti pleti a udržet si krásu i mládí pokožky v každém věku. A to vše díky vlastní plazmě. 550

CENOVÁ BOMBA! Nechte si odstranit vrásky jednoduše, bez bolesti a hlavně zastavte stárnutí! Pomocí kmenových buněk dosáhnete revolučního efektu, který je viditelný ihned po zákroku. V ceně je ošetření celého obličeje.
6 500 Kč

CENOVÁ BOMBA! Nechte si odstranit vrásky jednoduše, bez bolesti a hlavně zastavte stárnutí! Pomocí kmenových buněk dosáhnete revolučního efektu, který je viditelný ihned po zákroku. V ceně je ošetření celého obličeje.502

VRÁSKY KOLEM OČÍ: Unikátní lifting očního okolí pomocí Thermo Anti-Age FX. Efekt po zákroku je dlouhodobý. Vymažte stopy stárnutí bez jehel a bolesti.
5 900 Kč

VRÁSKY KOLEM OČÍ: Unikátní lifting očního okolí pomocí Thermo Anti-Age FX. Efekt po zákroku je dlouhodobý. Vymažte stopy stárnutí bez jehel a bolesti. 470

ALTERNATIVA BOTULOTOXINU: BOTOLIFT! Objevte kouzlo nového ošetření a spojence v boji proti vráskám. Botolift omladí a revitalizuje vaši pleť, vrátí ji lesk a pevnost.
4 900 Kč

ALTERNATIVA BOTULOTOXINU: BOTOLIFT! Objevte kouzlo nového ošetření a spojence v boji proti vráskám. Botolift omladí a revitalizuje vaši pleť, vrátí ji lesk a pevnost. 468

PRP PLAZMALIFTING S KYSELINOU HYALURONOVOU + VLASTNÍ PLAZMA KRÉM. PRODLUŽTE SI MLÁDÍ!
10 790 Kč

PRP PLAZMALIFTING S KYSELINOU HYALURONOVOU + VLASTNÍ PLAZMA KRÉM. PRODLUŽTE SI MLÁDÍ!64

Mezo razítko je nejlepší efektivní pomůcka pro domácí mezoterapii. Výrazně zvyšuje účinek aplikovaných látek do pokožky a posouvá tak péči o pleť na zcela jinou úroveň.
550 Kč

Mezo razítko je nejlepší efektivní pomůcka pro domácí mezoterapii. Výrazně zvyšuje účinek aplikovaných látek do pokožky a posouvá tak péči o pleť na zcela jinou úroveň. 0

NOVINKA: AKTIVÁTOR MLÁDÍ s 59 aktivními složkami - MEZO LIFT NCTF 135 HA dodá refresh vaší pleti
7 990 Kč

NOVINKA: AKTIVÁTOR MLÁDÍ s 59 aktivními složkami - MEZO LIFT NCTF 135 HA dodá refresh vaší pleti0

4D MATRIX LIFTING aneb fontána mládí. Kombinace 2 nejlepších liftingů současnosti Thermo anti-age CPT a Ultimate lifting. Stárněte s grácií a omládněte až o 10 let. V ceně je ošetření celého obličeje, krku i dekoltu. Vhodné pro ženy a muže 40+
26 900 Kč

4D MATRIX LIFTING aneb fontána mládí. Kombinace 2 nejlepších liftingů současnosti Thermo anti-age CPT a Ultimate lifting. Stárněte s grácií a omládněte až o 10 let. V ceně je ošetření celého obličeje, krku i dekoltu. Vhodné pro ženy a muže 40+2847

ULTIMATE LIFTING - OMLAZENÍ BEZ SKALPELU. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku. Účinek jediného ošetření trvá až po dobu 10 let. V ceně je ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu.
14 900 Kč

ULTIMATE LIFTING - OMLAZENÍ BEZ SKALPELU. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku. Účinek jediného ošetření trvá až po dobu 10 let. V ceně je ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. 5611

FACELIFT ROKU - Exkluzivní novinka! Thermo Anti-Age FX garantuje zpomalení stárnutí a omlazení až o generaci! Zpevnění kontur obličeje, vyhlazení vrásek a mladistvý vzhled. Výsledný efekt šokuje Vaše okolí. Zahrnuje obličej a podbradek.
19 900 Kč

FACELIFT ROKU - Exkluzivní novinka! Thermo Anti-Age FX garantuje zpomalení stárnutí a omlazení až o generaci! Zpevnění kontur obličeje, vyhlazení vrásek a mladistvý vzhled. Výsledný efekt šokuje Vaše okolí. Zahrnuje obličej a podbradek.1662

Vyhlazení vrásek pomocí špičkové kyseliny hyaluronové od Juliette Armand (vysoce stabilizovaná 3.5 % kyselina hyaluronová + 49 účinných látek)! V ceně je ošetření celého obličeje.
4 500 Kč

Vyhlazení vrásek pomocí špičkové kyseliny hyaluronové od Juliette Armand (vysoce stabilizovaná 3.5 % kyselina hyaluronová + 49 účinných látek)! V ceně je ošetření celého obličeje.26531

Prémiový antiaging zákrok Thermo Anti-Age CPT - ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 7-9 let.
16 900 Kč

Prémiový antiaging zákrok Thermo Anti-Age CPT - ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 7-9 let.16854

Zbavte se buclatých tváří. Špičkové laserové ošetření pleti a obličeje laserWAVE®. Za pár minut vám vrátíme i několik let a vymodelujeme váš obličej. Zvedněte si sebevědomí za mimořádnou cenu!
5 900 Kč

Zbavte se buclatých tváří. Špičkové laserové ošetření pleti a obličeje laserWAVE®. Za pár minut vám vrátíme i několik let a vymodelujeme váš obličej. Zvedněte si sebevědomí za mimořádnou cenu!379

PRO MUŽE: Prémiový lékařský zákrok Thermo Anti-Age CPT - face MAN. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu až 10 let. V ceně je ošetření obličeje a podbradku.
12 900 Kč

PRO MUŽE: Prémiový lékařský zákrok Thermo Anti-Age CPT - face MAN. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu až 10 let. V ceně je ošetření obličeje a podbradku. 1493

Thermo Anti-Age CPT - ošetření oválu obličeje s fantastickou slevou. Nejpopulárnější zákrok hollywoodských hvězd, který dokáže pozastavit stárnutí až o 10 let.
8 900 Kč

Thermo Anti-Age CPT - ošetření oválu obličeje s fantastickou slevou. Nejpopulárnější zákrok hollywoodských hvězd, který dokáže pozastavit stárnutí až o 10 let.6558

4D Matrix lifting = spojení dvou ikonických zákroků v jedno ošetření s garancí zpomalení stárnutí. Stimuluje kolagen a přirozeně vypíná a zpevní pleť. V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí a podbradku. Vhodné pro ženy a muže 40+
19 900 Kč

4D Matrix lifting = spojení dvou ikonických zákroků v jedno ošetření s garancí zpomalení stárnutí. Stimuluje kolagen a přirozeně vypíná a zpevní pleť. V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí a podbradku. Vhodné pro ženy a muže 40+868

ALTERNATIVA CHIRURGICKÉHO FACELIFTU: Ultimate lifting. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok Zpevněte a pozvedněte ovál obličeje nebo oční okolí. Stimuluje kolagen a přirozeně vypíná a zpevní pleť. V ceně je ošetření oválu obličeje nebo očního okolí
8 900 Kč

ALTERNATIVA CHIRURGICKÉHO FACELIFTU: Ultimate lifting. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok Zpevněte a pozvedněte ovál obličeje nebo oční okolí. Stimuluje kolagen a přirozeně vypíná a zpevní pleť. V ceně je ošetření oválu obličeje nebo očního okolí499

Estetická medicína

Exkluzivní AKCE: Vyzkoušejte laserovou epilaci LightSheer DESIRE. Získejte skutečně trvalé výsledky díky nové generaci nejmodernějšího laseru na permanentní epilaci. Pouze na Platan Clinique.
590 Kč

Exkluzivní AKCE: Vyzkoušejte laserovou epilaci LightSheer DESIRE. Získejte skutečně trvalé výsledky díky nové generaci nejmodernějšího laseru na permanentní epilaci. Pouze na Platan Clinique.1355

Vypadávání vlasů je konec! Vyzkoušejte novinku tohoto roku exkluzivně na našich klinikách. Kmenové buňky do vlasů okamžitě začnou léčbu a regeneraci už po první aplikaci. Vyzbrojte se v boji proti vypadávání vlasů těmi nejsilnějšími zbraněmi.
3 500 Kč

Vypadávání vlasů je konec! Vyzkoušejte novinku tohoto roku exkluzivně na našich klinikách. Kmenové buňky do vlasů okamžitě začnou léčbu a regeneraci už po první aplikaci. Vyzbrojte se v boji proti vypadávání vlasů těmi nejsilnějšími zbraněmi.386

EPILACE PRO MUŽE: Speciální balíček pouze pro muže. Komplexní ošetření pomocí laseru Lightsheer DESIRE zbaví vaše tělo i toho posledního chloupku. Odhoďte kožichy a žiletky. Ušetřete za odchlupení díky zvýhodněnému balíčku.
16 590 Kč

EPILACE PRO MUŽE: Speciální balíček pouze pro muže. Komplexní ošetření pomocí laseru Lightsheer DESIRE zbaví vaše tělo i toho posledního chloupku. Odhoďte kožichy a žiletky. Ušetřete za odchlupení díky zvýhodněnému balíčku. 478

AKČNÍ NABÍDKA: Využijte naší vyladěnou nabídku. Vyhoďte nepraktické žiletky či nekomfortní vosk a dopřejte svému tělu nejnovější laserovou epilaci všech důležitých partií.
9 990 Kč

AKČNÍ NABÍDKA: Využijte naší vyladěnou nabídku. Vyhoďte nepraktické žiletky či nekomfortní vosk a dopřejte svému tělu nejnovější laserovou epilaci všech důležitých partií. 478

MALIBU: Laserová epilace pro ty nejžádanější partie. Se zvýhodněným balíčkem Malibu se zbavíte chloupků i na hůře dostupných místech či intimních částech těla.
10 590 Kč

MALIBU: Laserová epilace pro ty nejžádanější partie. Se zvýhodněným balíčkem Malibu se zbavíte chloupků i na hůře dostupných místech či intimních částech těla.358

NOVINKA! Odstranění jemných vrásek kolem očí a úst pomocí unikátní výplně Saypha RICH s kyselinou hyaluronovou a glycerolem. Špičková výplň pro dokonalý výsledek! Absolutní hit v boji proti vráskám, který Vaši tvář vrátí zpět v čase.
6 500 Kč

NOVINKA! Odstranění jemných vrásek kolem očí a úst pomocí unikátní výplně Saypha RICH s kyselinou hyaluronovou a glycerolem. Špičková výplň pro dokonalý výsledek! Absolutní hit v boji proti vráskám, který Vaši tvář vrátí zpět v čase.98

NOVINKA! Luxusní korejské výplně Revolax za mimořádnou zaváděcí cenu! Vysoce kvalitní výplně s dlouhou výdrží jsou skvělou volbou v porovnání ceny a kvality.
8 500 Kč

NOVINKA! Luxusní korejské výplně Revolax za mimořádnou zaváděcí cenu! Vysoce kvalitní výplně s dlouhou výdrží jsou skvělou volbou v porovnání ceny a kvality. 11

BESTSELLER! Zvětšení a modelace rtů prestižní korejskou výplní Revolax®. Okamžitý a přirozený výsledek a efekt trvající až 18 měsíců! Domluvte si termín ještě dnes.
8 500 Kč

BESTSELLER! Zvětšení a modelace rtů prestižní korejskou výplní Revolax®. Okamžitý a přirozený výsledek a efekt trvající až 18 měsíců! Domluvte si termín ještě dnes. 53

NOVINKA: Vlasová plazmaterapie krevní plazmou. Přelomová léčba vypadávání vlasů. Tato stimulační metoda obnoví hustotu vaší hřívy. Výsledky již za 3 měsíce. Nejlepší cena v ČR!
4 500 Kč

NOVINKA: Vlasová plazmaterapie krevní plazmou. Přelomová léčba vypadávání vlasů. Tato stimulační metoda obnoví hustotu vaší hřívy. Výsledky již za 3 měsíce. Nejlepší cena v ČR!68

Toužíte po svůdných, plných a neodolatelných rtech? Vyzkoušejte ZVĚTŠENÍ RTŮ pomocí unikátně zasíťované kyseliny hyaluronové. Získejte nádherně přirozené rty - žádnou kačeří pusu! Plné rty jsou prostě sexy.
9 500 Kč

Toužíte po svůdných, plných a neodolatelných rtech? Vyzkoušejte ZVĚTŠENÍ RTŮ pomocí unikátně zasíťované kyseliny hyaluronové. Získejte nádherně přirozené rty - žádnou kačeří pusu! Plné rty jsou prostě sexy.1763

Špičkové dermální výplně vrásek s unikátně zasíťovanou kyselinou hyaluronovou. Ůčinnost výplně je 12 - 14 měsíců. Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem!
9 500 Kč

Špičkové dermální výplně vrásek s unikátně zasíťovanou kyselinou hyaluronovou. Ůčinnost výplně je 12 - 14 měsíců. Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem!16487

NEJLEPŠÍ DÁREK PRO ŽENY I MUŽE: Univerzální dárkový voucher, který potěší a nemůže nikdy zklamat. Netrapte se výběrem vhodného dárku - u nás si vybere opravdu každý. Ještě lepší cena než ​v našich akčních nabídkách.
5 000 Kč

NEJLEPŠÍ DÁREK PRO ŽENY I MUŽE: Univerzální dárkový voucher, který potěší a nemůže nikdy zklamat. Netrapte se výběrem vhodného dárku - u nás si vybere opravdu každý. Ještě lepší cena než ​v našich akčních nabídkách.4479

NOVÉ INOVOVANÉ SLOŽENÍ! Restart pleti! Unikátní třífázové kyslíkové ošetření OxyGeneo. Revoluční metoda v omlazení. Každé ošetření OxyGeneo zpomalí proces stárnutí. V ceně je ošetření celého obličeje.
3 990 Kč

NOVÉ INOVOVANÉ SLOŽENÍ! Restart pleti! Unikátní třífázové kyslíkové ošetření OxyGeneo. Revoluční metoda v omlazení. Každé ošetření OxyGeneo zpomalí proces stárnutí. V ceně je ošetření celého obličeje.1008

Zastavte padání vlasů, nastartujte růst vlasů nových, nebo ozdravte vlasy poškozené. Objevte sílu výtažků z kmenových buněk. Nyní navíc s mimořádnou slevou! V ceně je kompletní kúra 5 ošetření.
15 900 Kč

Zastavte padání vlasů, nastartujte růst vlasů nových, nebo ozdravte vlasy poškozené. Objevte sílu výtažků z kmenových buněk. Nyní navíc s mimořádnou slevou! V ceně je kompletní kúra 5 ošetření.3328

Brzy končí

NOVINKA! Řekněte rázné STOP nechtěné inkontinenci. Revoluční technologie INKON-tech za exkluzivní mimořádnou cenu! Vyřešte své potíže diskrétně, bezbolestně, dlouhodobě a bez nutnosti se svlékat!
5 500 Kč

NOVINKA! Řekněte rázné STOP nechtěné inkontinenci. Revoluční technologie INKON-tech za exkluzivní mimořádnou cenu! Vyřešte své potíže diskrétně, bezbolestně, dlouhodobě a bez nutnosti se svlékat!150

DISKRÉTNÍ ŘEŠENÍ POTÍŽÍ S INKONTINENCÍ. Revoluční INKON-tech poprvé v ČR. STOP inkontinenci můžete říct s jedinečným balíčkem TŘÍ ošetření za zaváděcí cenu. Pouze na klinikách Platan Clinique. Zkvalitněte svůj život IHNED!
14 500 Kč

DISKRÉTNÍ ŘEŠENÍ POTÍŽÍ S INKONTINENCÍ. Revoluční INKON-tech poprvé v ČR. STOP inkontinenci můžete říct s jedinečným balíčkem TŘÍ ošetření za zaváděcí cenu. Pouze na klinikách Platan Clinique. Zkvalitněte svůj život IHNED!431

IDEÁLNÍ DÁREK: Věnujte svým blízkým univerzální dárkový poukaz. Vyhněte se nevhodným dárkům a nechte své milované vybrat si po čem touží a co skutečně potřebují. Krása a zdraví je, a vždy bude, krásným darem.
1 000 Kč

IDEÁLNÍ DÁREK: Věnujte svým blízkým univerzální dárkový poukaz. Vyhněte se nevhodným dárkům a nechte své milované vybrat si po čem touží a co skutečně potřebují. Krása a zdraví je, a vždy bude, krásným darem.172

Parfém České Miss: Vůně plná květů a života. Objevte naši limitovanou edici ve spolupráci s Českou Miss. Tento jedinečný parfém je symbolem ženské přirozené a nekonečné krásy.
800 Kč

Parfém České Miss: Vůně plná květů a života. Objevte naši limitovanou edici ve spolupráci s Českou Miss. Tento jedinečný parfém je symbolem ženské přirozené a nekonečné krásy.1125

NEPLAŤTE DOPŘEDU! Zakupte si termín a možnost konzultace ZDARMA. Kupte si poukaz a přijďte na osobní konzultaci s lékařem nebo rovnou na zákrok. Kvalitní výběr ošetření zajistí kvalitní výsledek. Na klinice získáte maximální péči, odbornou konzultaci
1 000 Kč

NEPLAŤTE DOPŘEDU! Zakupte si termín a možnost konzultace ZDARMA. Kupte si poukaz a přijďte na osobní konzultaci s lékařem nebo rovnou na zákrok. Kvalitní výběr ošetření zajistí kvalitní výsledek. Na klinice získáte maximální péči, odbornou konzultaci687

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Praha
Lidická 16, Praha 5

 


Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Praha
po - pá: 9:00h - 17:00h
so - ne: dle objednávek


Klinika Olomouc
po – pá: 9:00h - 17:00h
so – ne: dle objednávek
 

Klientský servis / Rezervace

po – pá: 8:30h – 16:00h

Telefon:
Klientský servis: 775 718 927
Klientský servis: 774 542 424

E-mail: info@platanclinique.cz

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?