Detail nabídky

Thermo Anti-Age CPT - ošetření oválu obličeje s fantastickou slevou. Nejpopulárnější zákrok hollywoodských hvězd, který dokáže pozastavit stárnutí až o 10 let.
8 900 Kč

Thermo Anti-Age CPT - ošetření oválu obličeje s fantastickou slevou. Nejpopulárnější zákrok hollywoodských hvězd, který dokáže pozastavit stárnutí až o 10 let.

Prémiový zákrok Thermo Anti-Age CPT můžete dnes zakoupit za mimořádnou cenu, která nemá obdoby. V ceně je ošetření oválu obličeje. Světově uznávaná metoda umožňuje omládnout bez plastické operace. Oddálí případnou potřebu plastiky v obličeji až o 10 let.

6558 zákazníků
ks

O nabídce


 • Prémiový lékařský zákrok Thermo ANTI-AGE CPT
 • Stačí pouze jeden zákrok (jeden voucher)
 • Výsledky po jednom zákroku jsou 
  srovnatelné s plastickou operací
 • Klient získává jediným zákrokem výsledky, které přetrvají roky
 • V ceně 1 voucheru je ošetření oválu obličeje
 • Ošetření oválu obličeje:
  - zpevnění kontur
  - zlepšení textur celé tváře
  - redukce vrásek a povadlé pokožky
  - vytažení povislých tváří
  - vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří
  - zmenšení podbradku a spodní části obličeje
 • Zákrok provádí lékař a certifikovaný 
  zdravotnický personál
 • Nová generace přístroje Thermo Anti-Age CPT
 • Tento unikátní přístroj je úplnou novinkou
  v České republice
 • Spouští tělu vlastní mechanismus
  tvorby kolagenu
 • Thermo Anti-Age CPT byla vyvinuta vědci v USA
  a po rozsáhlém a dlouholetém testování 
  získala certifikaci federálního úřadu pro
  kontrolu léčiv (FDA)
 • Nevyžaduje anestezii, je nesrovnatelně méně bolestivý a nevznikají jizvičky

Podmínky


 • Poukaz lze uplatnit do 31. 3. 2024 v Praze a Olomouci
 • Počet voucherů na osobu není omezen
 • Rezervace Praha: 775 718 927
 • Rezervace Olomouc: 774 151 330
 • Určeno pro ženy i muže od 21 let
 • Doporučujeme kompletní ošetření (ošetření celého obličeje, podbradku, očního okolí, krku a dekoltu) zakoupíte ZDE
 • Cena za oční okolí je 4.900Kč a zakoupíte pouze na klinice. Rezervujte si termín na lince 774 542 424. 
 • Kontraindikace k ošetření ZDE

Světově nejuznávanější metoda Thermo ANTI-AGE se systémem CPT.

Hlubší, rychlejší a efektivnější lifting, jehož efekt vydrží až o třetinu déle. Pouze tento týden můžete zakoupit prémiový lékařský zákrok za mimořádnou cenu, která nemá obdoby. Omládněte o několik let a zastavte proces stárnutí o minimálně 8 až 10 let.

Hloubkový lifting Thermo Anti-Age CPT při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity.

Umožňuje omládnout bez plastické operace...

Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti metody Thermo Anti-Age CPT nejen u žen, ale i mužů na celém světě.

Ne každý si může pooperační zotavování dovolit – proto si vědci a lékaři dlouho lámali hlavu, jak navrátit pleti mládí neinvazivní cestou. Revolučním objevem se stala omlazovací metoda Thermo Anti-Age CPT, která navrací kůži mladý vzhled po jediném ošetření.

V ceně 1 voucheru je ošetření oválu obličeje.

Ošetření oválu obličeje:

 • zpevnění kontur
 • zlepšení textur celé tváře
 • redukuce vrásek a povadlé pokožky
 • vytažení povislých tváří a vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří
 • zmenšení podbradku a spodní části obličeje

Ošetření celého obličeje, podbradku, očního okolí, krku a dekoltu zakoupíte zde:

 • zpevnění kontur
 • zlepšení textur celé tváře
 • redukuci vrásek a povadlé pokožky
 • vytažení povislých tváří a vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří
 • zjemnění nosoretní rýhy
 • zmenšení podbradku a spodní části obličeje
 • korekci vrásek v okolí rtů
 • vytažení a vypnutí povislé kůže krku
 • ošetření oblasti dekoltu, zpevnění a vypnutí kůže
 • zpevňuje a vyhlazuje pokožku dolních a horních víček, odstraňuje pokleslá víčka, zjemňuje mimické vrásky a vyhlazuje pokožku v okolí očí, redukuje váčky pod očima

Jak ošetření funguje?

Thermo Anti-Age CPT funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty - buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

Viditelný liftingový efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. Efekt tak nastupuje pozvolna, a proto nikdo nemusí vědět, že se při vašem mládnutí činil i někdo jiný než Matka příroda.

K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4 týdny po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 10 let. Thermo Anti-Age CPT tedy dokáže zastavit na 8-10 let proces stárnutí.

Michael Kaminer, doktor medicíny, docent dermatologie Yaleské a Dartmouthské lékařské školy, majitel soukromé praxe v Bostonu dodává: „Thermo Anti-Age převrátil naše představy o moderních metodách omlazování. Mnoho pacientů by chtělo napnout pokožku, aniž by se museli podrobit chirurgickému zákroku - nyní to můžeme nabídnout. Během jediného zákroku, za pouhých 90 minut dosáhneme výsledku, pro který byla dříve zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce zotavování.

Thermo Anti-Age CPT nemá mezi neinvazivními metodami alternativu ani srovnání – žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko! Data z klinických studií demonstrují, že Thermo Anti-Age CPT prohřeje čtyřikrát více tkáně na požadovanou terapeutickou teplotu než ostatní technologie.

Thermo Anti-Age CPT byla vyvinuta vědci v USA, kde byla podrobena rozsáhlým dlouholetým testováním, než získala certifikaci federálního úřadu pro kontrolu léčiv (FDA). Jde o prémiovou lékařskou terapii prováděnou medicínským přístrojem v rukou lékaře, což zaručuje naprostou bezpečnost ošetření i kvalitní výsledky. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic či britská CMA Lasers. 

Tím, co rozhoduje o pružnosti pokožky, výskytu vrásek a celkové podobě pleti je kolagen. S přibývajícím věkem ale kolagenová vlákna ztrácí svou elasticitu a již od dvaceti let věku začínají ochabovat a dávat prostor projevům stárnutí.

Unikátnost ošetření Thermo Anti-Age CPT tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Thermo Anti-Age CPT je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Při ošetření Thermo Anti-Age CPT na kůži hloubkově působí energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Už od pětadvacátého roku života začínají totiž tato vlákna pozvolna povolovat a ztrácet svou pružnost, čímž dochází k viditelným projevům stárnutí, k povadlosti pokožky a ke vzniku vrásek. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. Nedochází přitom k narušení svrchních vrstev kůže, není proto nutné se po ošetření nijak omezovat.

Radiofrekvenční energie proniká do pokožky přes tenký zlatý plát zabudovaný v každé originální hlavici systému CPT, která je v zájmu zachování bezpečnosti a účinnosti procedury určena pro každého pacienta individuálně a lze ji použít jen jednou. Nová generace hlavic navíc umožňuje o 30 % hlubší, rychlejší a efektivnější lifting, jehož efekt vydrží až o třetinu déle, než jak tomu bylo dosud. Výsledkem je pokožka nejen zpevněná, ale také zpružněná a zjemněná, jejíž kvalita je viditelně zlepšena, a to hloubkově.

Věk při indikaci ošetření nerozhoduje. Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Výsledek jím dosažený pak přetrvá až sedm let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.

Délka ošetření je individuální a nelze ji předem odhatnout (dle velikosti plochy, která je ošetřována a individuálních potřeb každého klienta). Ošetření může být pro citlivé jedince lehounce bolestivé (štípnutí), ale nevyžaduje vůbec žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost. Pacient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla.

Účinek se dostavuje po jediném ošetření a výsledek je dlouhotrvající.

Kůže je nejen vypnuta, ale získává také ztracený tonus, pružnost a je obnoven její mladistvý vzhled. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází postupně několik měsíců po zákroku. Kvalitní a trvalý výsledek je zaručen již po jediném ošetření. I po sedmi letech, které od zákroku uplynou, bude pacient vypadat viditelně mladší než před jeho absolvováním.

Účinek je zcela srovnatelný s chirurgickým zákrokem.

Pacienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, bezbolestnost, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí, zda byl zákrok úspěšný a tělo jej přijme. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku.

Thermage CPT je jediný přístroj na trhu s FDA certifikací pro neinvazivní blepharoplastiku očních víček, neinvazivní zákroky na vráskách a linkách, včetně horního a dolního víčka. Tato technologie je celosvětově známá a dostupná ve více než 100 zemích světa. S tímto přístrojem pracuje více než 2.300 lékařů po celém světě. Thermage CPT je chráněn více než 50 patenty na vlastní radiofrekvenční technologii. Má vynikající bezpečnostní vlastnosti a vynikající výsledky klinických studií.

 Koupit »

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


Marta Reaguj

Dobrý den, prosím o informaci, jestli v rámci balíčku "Ošetření oválu obličeje" je také ošetření čela, kde mám již dost vrásek. Děkuji za odpověď, Marta

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Marto, ošetření čela je součástí balíčku "Ošetření oválu obličeje".

iva Reaguj

musím potvrdit, že čelo je nádherně vyhlazené a vypnuté

Sandra Reaguj

Děkuji za info, poukaz mám objednaný a přístí tyden jsem na osetreni objednaná :-)

Dominik Reaguj

Sice je to mimo soudek, ale chtel bych nekam napsat pochvalu: Pred nekolika mesici jsem zde podstoupil liposukci vice partii, ktere se mi nepodarilo shodit sportem a ani nastavenym vypracovanym jidelnickem. Jsem nadseny vysledkem, pristupem a profesionalitou. Vrele doporucuju nejen zenam, ale i NAM, muzum.

Stehlíková Reaguj

Po ošetření mám krásně vyhlazené oční okolí a zvedlé obočí. Vypadá to pěkně a přirozeně.

Petra Reaguj

Dobrý den, na ošetření jsem byla a paní doktorka byla moc příjemná. Myslím že je to i viditelné, takže děkuji.

Iva K. Reaguj

Mám stejnou zkušenost. A také můžu doporučit

Ochotská Reaguj

A jak se jmenovala doktorka u ktere jste byly?

Iva K. Reaguj

Myslím, že Eva...

Zuzka Horníčková Reaguj

Sice je to dražší, ale výsledky hovoří za vše.

Martina Součková Reaguj

Rozhodně! Výsledky překvapili nejednu mojí kamarádku. Nejlepší reklama pro Vás je myslím spokojenost klientů. Bylo by dobré semka vložit fotky před a po ošetření...

Ivča Reaguj

Vřele doporučuji, milý přístup a skvělý výsledek.

libuška Reaguj

Místo reklamy posílám doporučení. skvělá péče a výsledky co mluví za všechno.

Sandra Hubínková Reaguj

Dobrý den, mám dotaz. Stačí pouze jedno ošetření nebo je potřeba podstoupit více ošetření?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Hubínková, výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 7 let. Zákrok Thermage CPT tedy dokáže zastavit na 7-10 let proces stárnutí (pak je možné zákrok opakovat).

edita machová Reaguj

konecne je tento zakrok dostupny i normalnim lidem

Dana Reaguj

Přesně tak, jinde si uctuji od 2O do 4O tisíc a tolik bych nedala!

Míša Kopecká Reaguj

Dd, probíhá uvedené osetreni jiz novou generaci stroje Thermage? S koncovkami ctp?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, jedná se o přístroj Thermage se systémem CPT.

Míša Kopecká Reaguj

Díky, objednala jsem si u vás ošetření přes zvýhodněnou akci :-)

Nikola Svátková Reaguj

Nabídka mne zaujala, jak dlouho trvá ošetření?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, celá procedura trvá do 90 minut, dle velikosti plochy, která je ošetřována.

Tereza Reaguj

Zákrok jsem podstoupila před týdnem v rámci akce. Doporucila mi osetreni kamaradka, ktera osetreni podstoupila v breznu a ty vysledky co u ni byly, jsou opravdu velmi znatelne... kdyby řekla, že byla na plastice tak ji uverim. Ošetření lehce štípe, ale jde to vydrzet. Pro slabsi klientky nabizi zdarma lokalni anestezii. Na osetreni maji asi celkem narvano podle toho co rikala recepcni, ale me objednali do 5 dnu, coz bylo fajn :-)

Mirka Hauserová Reaguj

Na todle ošetření padnou uspory tak ze tří výplat :-( Ale co jsem cetla a slysela tak tadle investice do krasy se vyplati a stoji fakt za to...

Marie Reaguj

Dobrý večer, můj věk se blíží 70. Jak to vidíte? Můžu podstoupit?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Marie, ošetření je možné podstoupit i ve Vašem věku. Věříme, že budete s výsledky zákroku spokojena.

Marie Reaguj

Děkuji za bleskovou reakci na můj dotaz. Jak říká vnučka "jdu do toho"

Irena Divišová, Praha Reaguj

ošetření jsem absolvovala na této klinice.druhý den po ošetření byla pleť perfektně vypnutá a jemná.jako by mi bylo 25let a to je mi skoro padesát.velmi děkuji a ošetření doporučuji dále.

Ing. Tomáš Hrubant Reaguj

Vážení, darem jsem dostal poukaz od manželky. Po malé hádce jsem se dostavil na kliniku a podstoupil ošetření. Po ošetření jsem se mé žene omluvil, že nekoupila zas nějakou kravinu, ale něco co má smysl a především funguje. Zdraví Tomáš

Ing. Tomáš Hrubant Reaguj

Ještě bych dodal, že moc často kladné příspěvky nepíši, ale beru to i jako omluvu mé Haničce :)

Lenka Reaguj

No.. stejne osetreni stoji na klinice Elefant 27 tis. A i jinde v Praze cena nejde pod 25 tis. Takže hodne dobra nabidka a jdu Vaší akce využít :-)))

Gabča, 46 let Reaguj

Zdravím, Je po ošetření možné jít mezi lidi, popř. do práce????

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Gábino, ošetření nevyžaduje vůbec žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost. Pacient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla.

Vída Reaguj

Ošetření podstoupila a vše na profesionální úrovní. Ošetření lehce štípe, ale dá se to bez problému vydržet. Souhlasím s tím co se zde už psalo.

jitka Reaguj

hezké, čisté prostředí a příjemný personál.

Petra Hodková Reaguj

Souhlasím co se týče ceny - ta je rozhodně na české poměry bezkonkurenční. Ty čtyři tisíce z výplaty snad ušetřím.

Yveta Reaguj

Dobrý den, nejsem z Prahy, máte otevřeno i o víkendu?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, ano.

ADÉLA Reaguj

HEZKE PROSTREDI A PRIJEMNY PERSNAL. BYLA JSEM ZDE NA LIPOSUKCI A TA FUNGOVALA SKVELE, TAKZE PREDPOKLADAM, ŽE TOTO TAKE.

Simona Reaguj

Důležitá otázka, je cena konečná? Nebo se pak u Vás něco doplácí??

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Simono, cena je konečná. Na místě nic doplácet nebudete. Vše je zahrnuto v ceně voucheru.

Nada Jelinkova Reaguj

ošetření thermage jsem podstoupila a naprosta spokojenost. Tímto komentářem děkuji :-) Ošetření splnilo má očekávání. Za tu cenu to rozhodně stojí.

Renata Reaguj

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je ošetření vhodné pro aknózní pleť a zda má vliv na další výskyt akné.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, ošetření není určeno k odstranění akné. Ve Vašem případě doporučujeme tuto nabídku, kdy bude použita aplikace speciálního séra pro odstraní zánětu akné a zamezení vzniku nového. http://www.platanclinique.cz/osetreni-celeho-obliceje-trvale-vyhlazeni-vrasek-pomoci-aplikace-spickoveho-anglickeho-preparatu-derma-mkh-kyselina-hyaluronova-49-ucinnych-latek-nanojehlickou-n2.html

Věra Reaguj

Mimořádné výsledky v oblasti odstraní vrásek a rozjasneni pleti, vřele doporučuji

Kajča Reaguj

Dobrý den, mužete mi, prosím, sdělit, zda je v rámci balíčku "Ošetření oválu obličeje" i ošetření horního rtu? Děkuji za odpověď. Kajča

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, balíček "Ošetření oválu obličeje" obsahuje: zpevnění kontur, zlepšení textur celé tváře, redukci vrásek a povadlé pokožky, vytažení povislých tváří, vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří a zmenšení podbradku a spodní části obličeje.

Dita Reaguj

Podle me se nejvíce vyplatí koupit ten balicek /Kompletní ošetření/ kde je celý oblicej i krk a dekolt.

Dana Reaguj

Dobrý den, je toto ošetření vhodné v těhotenství a v létě? Jde mi o vznik případných následných hyperpigmentací. Děkuji.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, ošetření nemá na pigmentaci žádný vliv. Věříme, že budete s výsledky zákroku spokojena.

Janička Reaguj

Dobrý den, je možné ošetřit i jinou část těla, např. zadeček? Jaká by byla cena? Děkuji.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, ano, ošetření těla je velmi populární a především účinné. Na ošetření jedná párové partie (např. celé hýždě) budete potřebovat dva tyto vouchery.

Simona Reaguj

Dobrý den, je možné ošetřit i hřbety rukou?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, ano, je to možné. Jedná se o časté ošetření. Bude Vám stačit tento voucher a doplatek 1000 Kč na místě.

Jana Reaguj

To je skvela cena, taky chci resit hrbety rukou

ZuZu Reaguj

zkusila jsem plazmu, ultrazvuk, ipl.. a vždy vysledek vydrzel jen par dni :-( coz je na prd :-( ale po thermage plet opravdu pracuje a kazdy mesic mi plet prijde lepsi a lepsi (jsem pul roku po zakroku)

Markét Hnazlíčková Reaguj

To s Váma naprosto souhlasím. I já vyzkoušela možná až 10 různých strojů, ale jak píšete i u mě zafungovala až tadle Thermage. Vřele proto doporučuju

Pavla Reaguj

Jsem moc ráda, že máme tuto světovou jedničku v omlazení i tady v ČR, kdyby byla jen v cizině, tak se tam nedostaneme nebo se nedoplatíme

Níky Reaguj

hezke prostredi - prijemny personal a s botoxem jsem u nich byla vždy spokojena. na todle se chystam až po botoxu nekdy v zari, jeste ze maji tak dlouhou planost vucheru

Z. Kopečná Reaguj

Zakoupeno odpoledne a dokonce jsem už i objednaná :-) Perfektni organizace

H. S. Reaguj

Zde jsem byla v dubnu a maximální spokojenost. Hanka Součková

Stáňa Reaguj

Taky jsem velice spokojená s ošetřením. Pleť se mi o sto procent zlepšila a vyhladila. Navíc za tak skvělou cenu je to bomba.

Radka Reaguj

Zkusila jsem toho už hodně, ale Thermage funguje.

Bukovská Reaguj

A hlavně za tudle cenu se to fakt vyplatí :-)

Denisa Reaguj

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda toto ošetření mohu absolvovat i v době těhotenství. Jsem ve 4. měsíci. Děkuji D.B.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, sice se jedná o sekundární kontraindikaci, ale ošetření Vám nedoporučujeme.

Daniel Reaguj

Dobrý den, je poskytována záruka na to, že tato procedura funguje.? Tedy je tvář klienta fotografována před a po zákroku a v případě, že nedojde ke slibovanému zlepšení bude finanční částka navrácena?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, na zákrok je poskytována garance výsledku.

Hana Reaguj

Dobrý den, poskytujete srpnové termíny na všechny nabízené procedury? Děkuji za odpověď

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Hano, ano, na všechny "letní nabídky".

Dobrý den, Reaguj

mohu na tento zákrok i když mám v čele botox a výplň?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, ošetření se doporučuje podstoupit za 3 měsíce od aplikace botoxu, aby nedošlo k jeho narušení. Platnost voucherů je dostatečná, ošetření určitě stihnete.

Hana Reaguj

Dobrý den, můžu toto ošetření absolvovat při zvýšené činnosti štítné žlázy? V současné době se s tímto onemocněním léčím a užívám Thyrozol 1-0-0 Děkuji

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Hanko, ošetření můžete podstoupit.

Sandra Reaguj

Objednání na čas, žádné čekání na recepci. Velmi příjemná a trpělivá paní doktorka.

Jana Reaguj

Velice děkuji především za ochotu celého personálu, za hezké jednání paní doktorky, ráda se budu na vasi kliniku vracet s úsměvem. Jana Ústí

Kučerová Reaguj

Dobrý den! Oceňuji čisté a příjemné prostředí kliniky. Dále mě nadchl vstřícný, usměvavý a profesionální personál. Na klinice mi vyšli maximálně vstříc s termínem zákroku v pátek odpoledne. Paní doktorka mi popisovala vše, co dělá, abych se nelekala. Byla opatrná, chápavá, vstřícná a neustále se ujišťovala jak proces snáším. Děkuji profesionálnímu týmu a šťastné náhodě, že jsem se rozhodla řešit omlazení a rovnou narazila na tuto akci na seznam tipu.

Iveta Reaguj

Musím s Vámi souhlasit. Jen škoda, že jsem tenkrát nešla k tomu fešnému mladému lékaři, který byl bohužel v ordinaci druhé :-( Ale paní doktorka byla velmi pečlivá, abych ji tu nekřivdila. Jinak jsem 4 měsíce po zákroku a pleť je krásně vypnutá a stále pracuje. Všude Vás doporučuji!!!

PlatanClinique.cz Reaguj

Velmi děkujeme za vaše komentáře.

Klehová Reaguj

mám stejnou pozitivní zkušenost

Lucka Reaguj

SPOKOJENOST !!

Katka Reaguj

Je mi 45let,krom mimickych vrásek a povislych kontur mě trapi i jizvicky po akne a na bradě a v okoli ust podkožní tukové tecky. Jaký zakrok by byl vhodný?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Katko, pokud primárně řešíte jizvičky, pak doporučujeme frakční laser - resurfacing.

Eva Reaguj

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mohu v jeden den podstoupit zákrok u vás - ošetření oválu obličeje a ještě ošetření fotodepigmentace přístrojem 3 D HPPL Element . Děkuji .

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Evo, tato kombinace je vyloučena. Rozestup mezi zákroky je minimálně 3 týdny.

Katka Capkova Reaguj

Dobrá nabídka. Díky za akční e-mail.

Věra Reaguj

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký balíček by byl pro mě nejvhodnější. Mám pytle pod očima a rýhy nad horním rtem. Děkuji.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Věro, uvedené ošetření je pro Vás velmi vhodné ve všech indikacích.

Dobrý den, mám povislá horní víčka a potřebovala bych i přizvednou obočí. Je na to vhodnější Thermage nebo Ultherapy? Popř. co byste mi doporučili? Děkuji.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, v případě povadnutí doporučujeme Ultherapii.

Dana Reaguj

souhlasím, mela jsem take povadle tvare a oci a Ulthera mi je krasne pozvedla

Kája Reaguj

přidávám svou zkušenost, povadlé tváře jsou po ošetření konečně pryč i u mě

Milena Reaguj

Dnes 11. 7. jsem byla v PLATAN CLINIQUE a velká spokojenost. Personál vstřícný - pohodový. Prostředí vybavené s vkusem. Nevím jméno mojí zkrášlovací "víly". Úžasná žena, perfekt přístup a co víc celou dobu jsme si povídaly - příjemná relaxace. Děkuji a přeji pohodové zákaznice Milena

Kristýna Reaguj

Ošetření probíhalo na profesionální úrovni. Výsledky jsou nepřehlédnutelné. Co víc si přát...

marcela 27 Reaguj

Zpevnění pleti funguje úžasně. Cena je přístupná opravdu pro každého.

Marcela Reaguj

Dobrý den, tento voucher se vztahuje i na zákrok v Olomouci?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Marcelo, uvedené ošetření provádíme na všech našich klinikách.

Jarka Reaguj

Ošetření mi velice pomohlo - vizualne i psychicky. Doporucuji.

petrakla Reaguj

Objednáno, moc se těším na vaší kliniku!!!

Blanka Reaguj

Viditelné vyhlazení vrásek v okolí očí i kolem úst. Děkuji za profesionální přístup.

Davidová Reaguj

Ahoj, také se moc těším, už jsem po 3 objednaná a už se nemůžu dočkat těch změn co mě čekají!

Eliasova Reaguj

Hezky den..byla jsem vcera na teto terapii nově v Olomouci...sestricka vynikajici pristup...prace od ni skvela...velmi mila uz ode dveří...vysledek prace nemohu posoudit...az za nejakou dobu......

Moniqa Reaguj

Doporučuji všem!! je to boží

Staska H Reaguj

osetreni doporucuju, efekt je viditelny opravdu hodne

Nový příspěvek do diskuze
Další nabídky


Modelace postavy

NOVINKA: Prémiový lifting celého těla Thermo Anti-Age FX je konečně v ČR! Dopřejte svému tělu kompletní omlazení špičkovou technologií, která v zahraničí sklízí samé úspěchy.
62 990 Kč

NOVINKA: Prémiový lifting celého těla Thermo Anti-Age FX je konečně v ČR! Dopřejte svému tělu kompletní omlazení špičkovou technologií, která v zahraničí sklízí samé úspěchy.268

PERFEKTNÍ HUBNOUCÍ BALÍČEK: Je vaše tělo obaleno více než byste chtěli? Zažijte hubnoucí tornádo a zbavte se špíčků i celulitidy najednou. Kombinace toho nejlepšího na hubnutí ještě levněji a dostupné v Praze a Olomouci
38 900 Kč

PERFEKTNÍ HUBNOUCÍ BALÍČEK: Je vaše tělo obaleno více než byste chtěli? Zažijte hubnoucí tornádo a zbavte se špíčků i celulitidy najednou. Kombinace toho nejlepšího na hubnutí ještě levněji a dostupné v Praze a Olomouci487

NEJSILNĚJŠÍ LIFTING: Prémiový lifting 1 partie Thermo Anti-Age FX dostupný v Praze a Olomouci! Omládněte, zbavte se vrásek nebo zpevněte problémové partie díky nejmodernější technologii. V ceně je 1 volitelná partie.
13 900 Kč

NEJSILNĚJŠÍ LIFTING: Prémiový lifting 1 partie Thermo Anti-Age FX dostupný v Praze a Olomouci! Omládněte, zbavte se vrásek nebo zpevněte problémové partie díky nejmodernější technologii. V ceně je 1 volitelná partie.15

NOVINKA ROKU: Dejte celulitidě sbohem díky špičkovému ošetření Celltense, které nově najdete na všech našich klinikách. Využijte akční slevu a zredukujte tuky i celulitidu na problémových partiích.
3 500 Kč

NOVINKA ROKU: Dejte celulitidě sbohem díky špičkovému ošetření Celltense, které nově najdete na všech našich klinikách. Využijte akční slevu a zredukujte tuky i celulitidu na problémových partiích.638

ZHUBNĚTE BEZ DŘINY A OPERACE: Nejmodernější laserová liposukce LaserWave exkluzivně na klinikách Platan Clinique. Vyberte si partii a využijte naši zaváděcí cenu na pět komplexních ošetření. Získejte měřitelné a jasné výsledky.
36 500 Kč

ZHUBNĚTE BEZ DŘINY A OPERACE: Nejmodernější laserová liposukce LaserWave exkluzivně na klinikách Platan Clinique. Vyberte si partii a využijte naši zaváděcí cenu na pět komplexních ošetření. Získejte měřitelné a jasné výsledky. 425

LIPOSONIX ONE SLEVA: 25 IMPULZŮ + 5 ZDARMA. Prémiové hubnoucí ošetření Liposonix ONE je velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Nic neucítíte, ale uvidíte! Výsledkem může být trvalý úbytek až 2 konfekční velikostí.
17 250 Kč

LIPOSONIX ONE SLEVA: 25 IMPULZŮ + 5 ZDARMA. Prémiové hubnoucí ošetření Liposonix ONE je velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Nic neucítíte, ale uvidíte! Výsledkem může být trvalý úbytek až 2 konfekční velikostí.76

NOVINKA: Laserová liposukce Verjú zatočí se špíčky i celulitidou. Získejte okamžité výsledky bez skalpelu a jizev. Jediná nechirurgická liposukce s certifikací FDA .
8 900 Kč

NOVINKA: Laserová liposukce Verjú zatočí se špíčky i celulitidou. Získejte okamžité výsledky bez skalpelu a jizev. Jediná nechirurgická liposukce s certifikací FDA .0

LIPOSUKCE ROKU: Prémiová liposukce CELÉHO TĚLA bez bolesti a rekonvalescence! Vyzkoušejte revoluční metodu, která vrhá nové světlo na redukci nadváhy a přebytečných tuků. Špičkové ošetření Liposonix ONE. Dostupné v Praze a Olomouci
42 900 Kč

LIPOSUKCE ROKU: Prémiová liposukce CELÉHO TĚLA bez bolesti a rekonvalescence! Vyzkoušejte revoluční metodu, která vrhá nové světlo na redukci nadváhy a přebytečných tuků. Špičkové ošetření Liposonix ONE. Dostupné v Praze a Olomouci3157

Revoluční liposukce laserWAVE za mimořádnou cenu! Dostupná v Praze a Olomouci! Nejúčinnější bezbolestná liposukce vybraných partií od vývojářů z Kanady, která přináší viditelné výsledky.
7 900 Kč

Revoluční liposukce laserWAVE za mimořádnou cenu! Dostupná v Praze a Olomouci! Nejúčinnější bezbolestná liposukce vybraných partií od vývojářů z Kanady, která přináší viditelné výsledky. 819

Nová injekční lipolýza od Dermagenetic zaručuje krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.
590 Kč

Nová injekční lipolýza od Dermagenetic zaručuje krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.255828

LIPOSUKCE ROKU! Laserová liposukce laserWAVE ošetření CELÉHO TĚLA za mimořádnou cenu! Exkluzivně v Praze a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje.
45 900 Kč

LIPOSUKCE ROKU! Laserová liposukce laserWAVE ošetření CELÉHO TĚLA za mimořádnou cenu! Exkluzivně v Praze a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje.759

BESTSELLER V HUBNUTÍ: Prémiové lékařské ošetření Liposonix ONE je cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Nic neucítíte, ale uvidíte! Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
690 Kč

BESTSELLER V HUBNUTÍ: Prémiové lékařské ošetření Liposonix ONE je cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Nic neucítíte, ale uvidíte! Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.48132

Thermo anti-age CPT: Liftingové zpevňující ošetření CELÉHO TĚLA! Pomůžeme vám získat postavu snů. Zpevněte ochablou kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
44 900 Kč

Thermo anti-age CPT: Liftingové zpevňující ošetření CELÉHO TĚLA! Pomůžeme vám získat postavu snů. Zpevněte ochablou kůži a získejte krásné tělo bezbolestně. 3757

Thermo Anti-Age CPT: Zpevněte co ochablo. Zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně! Vyzkoušejte prémiový estetický zákrok Thermo Anti-Age CPT. V ceně je 1 volitelná partie.
10 900 Kč

Thermo Anti-Age CPT: Zpevněte co ochablo. Zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně! Vyzkoušejte prémiový estetický zákrok Thermo Anti-Age CPT. V ceně je 1 volitelná partie. 946

Omlazení pleti a vyhlazení vrásek

Revoluční liftingový koktejl: Vyzkoušejte náš BESTSELLER. Plazmalifting ACTIV+ kyselina hyaluronová od Juliette Armand spojuje klasickou Plazmaterapii se špičkovou kyselinou hyaluronovou do jedinečného ošetření.
7 290 Kč

Revoluční liftingový koktejl: Vyzkoušejte náš BESTSELLER. Plazmalifting ACTIV+ kyselina hyaluronová od Juliette Armand spojuje klasickou Plazmaterapii se špičkovou kyselinou hyaluronovou do jedinečného ošetření.418

STOP STÁRNUTÍ: Revoluční péče o pleť! Krém z vlastní DNA účinně pomáhá odstranit vrásky, redukovat nedokonalosti pleti a udržet si krásu i mládí pokožky v každém věku. A to vše díky vlastní plazmě.
3 900 Kč

STOP STÁRNUTÍ: Revoluční péče o pleť! Krém z vlastní DNA účinně pomáhá odstranit vrásky, redukovat nedokonalosti pleti a udržet si krásu i mládí pokožky v každém věku. A to vše díky vlastní plazmě. 550

CENOVÁ BOMBA! Nechte si odstranit vrásky jednoduše, bez bolesti a hlavně zastavte stárnutí! Pomocí kmenových buněk dosáhnete revolučního efektu, který je viditelný ihned po zákroku. V ceně je ošetření celého obličeje.
6 500 Kč

CENOVÁ BOMBA! Nechte si odstranit vrásky jednoduše, bez bolesti a hlavně zastavte stárnutí! Pomocí kmenových buněk dosáhnete revolučního efektu, který je viditelný ihned po zákroku. V ceně je ošetření celého obličeje.502

VRÁSKY KOLEM OČÍ: Unikátní lifting očního okolí pomocí Thermo Anti-Age FX. Efekt po zákroku je dlouhodobý. Vymažte stopy stárnutí bez jehel a bolesti.
5 900 Kč

VRÁSKY KOLEM OČÍ: Unikátní lifting očního okolí pomocí Thermo Anti-Age FX. Efekt po zákroku je dlouhodobý. Vymažte stopy stárnutí bez jehel a bolesti. 470

NEPLAŤTE DOPŘEDU! Zakupte si termín a možnost konzultace ZDARMA. Kupte si poukaz a přijďte na osobní konzultaci s lékařem nebo rovnou na zákrok. Kvalitní výběr ošetření zajistí kvalitní výsledek. Na klinice získáte maximální péči, odbornou konzultaci
1 000 Kč

NEPLAŤTE DOPŘEDU! Zakupte si termín a možnost konzultace ZDARMA. Kupte si poukaz a přijďte na osobní konzultaci s lékařem nebo rovnou na zákrok. Kvalitní výběr ošetření zajistí kvalitní výsledek. Na klinice získáte maximální péči, odbornou konzultaci687

ALTERNATIVA BOTULOTOXINU: BOTOLIFT! Objevte kouzlo nového ošetření a spojence v boji proti vráskám. Botolift omladí a revitalizuje vaši pleť, vrátí ji lesk a pevnost.
4 900 Kč

ALTERNATIVA BOTULOTOXINU: BOTOLIFT! Objevte kouzlo nového ošetření a spojence v boji proti vráskám. Botolift omladí a revitalizuje vaši pleť, vrátí ji lesk a pevnost. 468

PRP PLAZMALIFTING S KYSELINOU HYALURONOVOU + VLASTNÍ PLAZMA KRÉM. PRODLUŽTE SI MLÁDÍ!
10 790 Kč

PRP PLAZMALIFTING S KYSELINOU HYALURONOVOU + VLASTNÍ PLAZMA KRÉM. PRODLUŽTE SI MLÁDÍ!64

Mezo razítko je nejlepší efektivní pomůcka pro domácí mezoterapii. Výrazně zvyšuje účinek aplikovaných látek do pokožky a posouvá tak péči o pleť na zcela jinou úroveň.
550 Kč

Mezo razítko je nejlepší efektivní pomůcka pro domácí mezoterapii. Výrazně zvyšuje účinek aplikovaných látek do pokožky a posouvá tak péči o pleť na zcela jinou úroveň. 0

NOVINKA: AKTIVÁTOR MLÁDÍ s 59 aktivními složkami - MEZO LIFT NCTF 135 HA dodá refresh vaší pleti
8 999 Kč

NOVINKA: AKTIVÁTOR MLÁDÍ s 59 aktivními složkami - MEZO LIFT NCTF 135 HA dodá refresh vaší pleti0

4D MATRIX LIFTING aneb fontána mládí. Kombinace 2 nejlepších liftingů současnosti Thermo anti-age CPT a Ultimate lifting. Stárněte s grácií a omládněte až o 10 let. V ceně je ošetření celého obličeje, krku i dekoltu. Vhodné pro ženy a muže 40+
29 900 Kč

4D MATRIX LIFTING aneb fontána mládí. Kombinace 2 nejlepších liftingů současnosti Thermo anti-age CPT a Ultimate lifting. Stárněte s grácií a omládněte až o 10 let. V ceně je ošetření celého obličeje, krku i dekoltu. Vhodné pro ženy a muže 40+2847

ULTIMATE LIFTING - OMLAZENÍ BEZ SKALPELU. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku. Účinek jediného ošetření trvá až po dobu 10 let. V ceně je ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu.
14 900 Kč

ULTIMATE LIFTING - OMLAZENÍ BEZ SKALPELU. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku. Účinek jediného ošetření trvá až po dobu 10 let. V ceně je ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. 5611

FACELIFT ROKU - Exkluzivní novinka! Thermo Anti-Age FX garantuje zpomalení stárnutí a omlazení až o generaci! Zpevnění kontur obličeje, vyhlazení vrásek a mladistvý vzhled. Výsledný efekt šokuje Vaše okolí. Zahrnuje obličej a podbradek.
19 900 Kč

FACELIFT ROKU - Exkluzivní novinka! Thermo Anti-Age FX garantuje zpomalení stárnutí a omlazení až o generaci! Zpevnění kontur obličeje, vyhlazení vrásek a mladistvý vzhled. Výsledný efekt šokuje Vaše okolí. Zahrnuje obličej a podbradek.1662

Vyhlazení vrásek pomocí špičkové kyseliny hyaluronové od Juliette Armand (vysoce stabilizovaná 3.5 % kyselina hyaluronová + 49 účinných látek)! V ceně je ošetření celého obličeje.
5 500 Kč

Vyhlazení vrásek pomocí špičkové kyseliny hyaluronové od Juliette Armand (vysoce stabilizovaná 3.5 % kyselina hyaluronová + 49 účinných látek)! V ceně je ošetření celého obličeje.26531

Prémiový antiaging zákrok Thermo Anti-Age CPT - ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 7-9 let.
16 900 Kč

Prémiový antiaging zákrok Thermo Anti-Age CPT - ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 7-9 let.16854

Zbavte se buclatých tváří. Špičkové laserové ošetření pleti a obličeje laserWAVE®. Za pár minut vám vrátíme i několik let a vymodelujeme váš obličej. Zvedněte si sebevědomí za mimořádnou cenu!
5 900 Kč

Zbavte se buclatých tváří. Špičkové laserové ošetření pleti a obličeje laserWAVE®. Za pár minut vám vrátíme i několik let a vymodelujeme váš obličej. Zvedněte si sebevědomí za mimořádnou cenu!379

PRO MUŽE: Prémiový lékařský zákrok Thermo Anti-Age CPT - face MAN. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu až 10 let. V ceně je ošetření obličeje a podbradku.
12 900 Kč

PRO MUŽE: Prémiový lékařský zákrok Thermo Anti-Age CPT - face MAN. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu až 10 let. V ceně je ošetření obličeje a podbradku. 1493

ALTERNATIVA CHIRURGICKÉHO FACELIFTU: Ultimate lifting. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok Zpevněte a pozvedněte ovál obličeje nebo oční okolí. Stimuluje kolagen a přirozeně vypíná a zpevní pleť. V ceně je ošetření oválu obličeje nebo očního okolí
8 900 Kč

ALTERNATIVA CHIRURGICKÉHO FACELIFTU: Ultimate lifting. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok Zpevněte a pozvedněte ovál obličeje nebo oční okolí. Stimuluje kolagen a přirozeně vypíná a zpevní pleť. V ceně je ošetření oválu obličeje nebo očního okolí499

Estetická medicína

Exkluzivní AKCE: Vyzkoušejte laserovou epilaci LightSheer DESIRE. Získejte skutečně trvalé výsledky díky nové generaci nejmodernějšího laseru na permanentní epilaci. Pouze na Platan Clinique.
590 Kč

Exkluzivní AKCE: Vyzkoušejte laserovou epilaci LightSheer DESIRE. Získejte skutečně trvalé výsledky díky nové generaci nejmodernějšího laseru na permanentní epilaci. Pouze na Platan Clinique.1355

Vypadávání vlasů je konec! Vyzkoušejte novinku tohoto roku exkluzivně na našich klinikách. Kmenové buňky do vlasů okamžitě začnou léčbu a regeneraci už po první aplikaci. Vyzbrojte se v boji proti vypadávání vlasů těmi nejsilnějšími zbraněmi.
3 500 Kč

Vypadávání vlasů je konec! Vyzkoušejte novinku tohoto roku exkluzivně na našich klinikách. Kmenové buňky do vlasů okamžitě začnou léčbu a regeneraci už po první aplikaci. Vyzbrojte se v boji proti vypadávání vlasů těmi nejsilnějšími zbraněmi.386

EPILACE PRO MUŽE: Speciální balíček pouze pro muže. Komplexní ošetření pomocí laseru Lightsheer DESIRE zbaví vaše tělo i toho posledního chloupku. Odhoďte kožichy a žiletky. Ušetřete za odchlupení díky zvýhodněnému balíčku.
16 590 Kč

EPILACE PRO MUŽE: Speciální balíček pouze pro muže. Komplexní ošetření pomocí laseru Lightsheer DESIRE zbaví vaše tělo i toho posledního chloupku. Odhoďte kožichy a žiletky. Ušetřete za odchlupení díky zvýhodněnému balíčku. 478

AKČNÍ NABÍDKA: Využijte naší vyladěnou nabídku. Vyhoďte nepraktické žiletky či nekomfortní vosk a dopřejte svému tělu nejnovější laserovou epilaci všech důležitých partií.
9 990 Kč

AKČNÍ NABÍDKA: Využijte naší vyladěnou nabídku. Vyhoďte nepraktické žiletky či nekomfortní vosk a dopřejte svému tělu nejnovější laserovou epilaci všech důležitých partií. 478

MALIBU: Laserová epilace pro ty nejžádanější partie. Se zvýhodněným balíčkem Malibu se zbavíte chloupků i na hůře dostupných místech či intimních částech těla.
10 590 Kč

MALIBU: Laserová epilace pro ty nejžádanější partie. Se zvýhodněným balíčkem Malibu se zbavíte chloupků i na hůře dostupných místech či intimních částech těla.358

NOVINKA! Odstranění jemných vrásek kolem očí a úst pomocí unikátní výplně s kyselinou hyaluronovou v koncentraci až 24 mg/ml. Špičková výplň pro dokonalý výsledek!
7 500 Kč

NOVINKA! Odstranění jemných vrásek kolem očí a úst pomocí unikátní výplně s kyselinou hyaluronovou v koncentraci až 24 mg/ml. Špičková výplň pro dokonalý výsledek! 98

NOVINKA! Luxusní korejské výplně Revolax za mimořádnou zaváděcí cenu! Vysoce kvalitní výplně s dlouhou výdrží jsou skvělou volbou v porovnání ceny a kvality.
8 500 Kč

NOVINKA! Luxusní korejské výplně Revolax za mimořádnou zaváděcí cenu! Vysoce kvalitní výplně s dlouhou výdrží jsou skvělou volbou v porovnání ceny a kvality. 11

BESTSELLER! Zvětšení a modelace rtů prestižní korejskou výplní Revolax®. Okamžitý a přirozený výsledek a efekt trvající až 18 měsíců! Domluvte si termín ještě dnes.
8 500 Kč

BESTSELLER! Zvětšení a modelace rtů prestižní korejskou výplní Revolax®. Okamžitý a přirozený výsledek a efekt trvající až 18 měsíců! Domluvte si termín ještě dnes. 53

NOVINKA: Vlasová plazmaterapie krevní plazmou. Přelomová léčba vypadávání vlasů. Tato stimulační metoda obnoví hustotu vaší hřívy. Výsledky již za 3 měsíce. Nejlepší cena v ČR!
4 500 Kč

NOVINKA: Vlasová plazmaterapie krevní plazmou. Přelomová léčba vypadávání vlasů. Tato stimulační metoda obnoví hustotu vaší hřívy. Výsledky již za 3 měsíce. Nejlepší cena v ČR!68

Odstranění mimických vrásek botulotoxinem. Získejte zpět mladistvý vzhled. Nejžádanější zákrok v estetice dostupný nyní i v Praze. Dopřejte si okamžité výsledky a refresh.
990 Kč

Odstranění mimických vrásek botulotoxinem. Získejte zpět mladistvý vzhled. Nejžádanější zákrok v estetice dostupný nyní i v Praze. Dopřejte si okamžité výsledky a refresh. 0

NEJLEPŠÍ DÁREK PRO ŽENY I MUŽE: Univerzální elektronický dárkový voucher, který potěší a nemůže nikdy zklamat. Netrapte se výběrem vhodného dárku - u nás si vybere opravdu každý. Ještě lepší cena než ​v našich akčních nabídkách.
5 000 Kč

NEJLEPŠÍ DÁREK PRO ŽENY I MUŽE: Univerzální elektronický dárkový voucher, který potěší a nemůže nikdy zklamat. Netrapte se výběrem vhodného dárku - u nás si vybere opravdu každý. Ještě lepší cena než ​v našich akčních nabídkách.4479

NOVÉ INOVOVANÉ SLOŽENÍ! Restart pleti! Unikátní třífázové kyslíkové ošetření OxyGeneo. Revoluční metoda v omlazení. Každé ošetření OxyGeneo zpomalí proces stárnutí. V ceně je ošetření celého obličeje.
3 990 Kč

NOVÉ INOVOVANÉ SLOŽENÍ! Restart pleti! Unikátní třífázové kyslíkové ošetření OxyGeneo. Revoluční metoda v omlazení. Každé ošetření OxyGeneo zpomalí proces stárnutí. V ceně je ošetření celého obličeje.1008

Zastavte padání vlasů, nastartujte růst vlasů nových, nebo ozdravte vlasy poškozené. Objevte sílu výtažků z kmenových buněk. Nyní navíc s mimořádnou slevou! V ceně je kompletní kúra 5 ošetření.
15 900 Kč

Zastavte padání vlasů, nastartujte růst vlasů nových, nebo ozdravte vlasy poškozené. Objevte sílu výtažků z kmenových buněk. Nyní navíc s mimořádnou slevou! V ceně je kompletní kúra 5 ošetření.3328

Brzy končí

NOVINKA! Řekněte rázné STOP nechtěné inkontinenci. Revoluční technologie INKON-tech za exkluzivní mimořádnou cenu! Vyřešte své potíže diskrétně, bezbolestně, dlouhodobě a bez nutnosti se svlékat!
5 500 Kč

NOVINKA! Řekněte rázné STOP nechtěné inkontinenci. Revoluční technologie INKON-tech za exkluzivní mimořádnou cenu! Vyřešte své potíže diskrétně, bezbolestně, dlouhodobě a bez nutnosti se svlékat!150

DISKRÉTNÍ ŘEŠENÍ POTÍŽÍ S INKONTINENCÍ. Revoluční INKON-tech poprvé v ČR. STOP inkontinenci můžete říct s jedinečným balíčkem TŘÍ ošetření za zaváděcí cenu. Pouze na klinikách Platan Clinique. Zkvalitněte svůj život IHNED!
14 500 Kč

DISKRÉTNÍ ŘEŠENÍ POTÍŽÍ S INKONTINENCÍ. Revoluční INKON-tech poprvé v ČR. STOP inkontinenci můžete říct s jedinečným balíčkem TŘÍ ošetření za zaváděcí cenu. Pouze na klinikách Platan Clinique. Zkvalitněte svůj život IHNED!431

IDEÁLNÍ DÁREK: Věnujte svým blízkým univerzální dárkový poukaz. Vyhněte se nevhodným dárkům a nechte své milované vybrat si po čem touží a co skutečně potřebují. Krása a zdraví je, a vždy bude, krásným darem.
1 000 Kč

IDEÁLNÍ DÁREK: Věnujte svým blízkým univerzální dárkový poukaz. Vyhněte se nevhodným dárkům a nechte své milované vybrat si po čem touží a co skutečně potřebují. Krása a zdraví je, a vždy bude, krásným darem.172

Parfém České Miss: Vůně plná květů a života. Objevte naši limitovanou edici ve spolupráci s Českou Miss. Tento jedinečný parfém je symbolem ženské přirozené a nekonečné krásy.
800 Kč

Parfém České Miss: Vůně plná květů a života. Objevte naši limitovanou edici ve spolupráci s Českou Miss. Tento jedinečný parfém je symbolem ženské přirozené a nekonečné krásy.1125

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Praha
Lidická 16, Praha 5

 


Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Praha
po - pá: 9:00h - 17:00h
dle objednávek


Klinika Olomouc
po – pá: 9:00h - 17:00h
dle objednávek
 

Rezervace

po – pá: 9:00h – 15:00h

Telefon:
Rezervace Praha: 775 718 927
Rezervace Praha: 774 542 424 
Rezervace Olomouc: 774 151 330

E-mail: info@platanclinique.cz

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?