Neinvazivní liposukce

Pod pojmem neinvazivní liposukce se skrývají metody sloužící k tvarování postavy, odstranění nadbytečného tuku a léčbě celulitidy. Neinvazivní metody jsou stále populárnější pro svoji bezbolestnost, rychlou regeneraci po ošetření a celkově díky pochopitelné neochotě mnoha klientů podstupovat klasický chirurgický zákrok.

Jedná se o zákroky, které probíhají bezbolestně, rychle a zaručují v současnosti podobné výsledky jako zákroky invazivní (chirurgické).

Na našich klinikách estetické péče Platan Clinique máme několik špičkových přístrojů k provádění neinvazivní liposukce. Konkrétní výběr metody závisí na individuální potřebě a vhodnosti pro každého klienta. Tuto potřebu a vhodnost výběru konkrétního ošetření je potřeba konzultovat osobně s našim zdravotnickým personálem přímo na jedné z našich klinik.

  • Laserová liposukce laserWAVE®
  • Liposonix
  • Injekční lipolýza
  • Thermo Anti-Age CPT
  • Radiofrekvenční liposukce

liposukce platan 1

 

Jaké jsou hlavní výhody neinvazivní liposukce?

Mezi její hlavní výhody patří zejména bezbolestnost, bezpečnost a časová nenáročnost, navíc ji lze provádět v jakémkoli ročním období.

 

K výkonu neinvazivní liposukce není potřeba žádných předoperačních vyšetření. Po ošetření lze odejít ihned domů a rovněž není třeba nosit kompresní prádlo. Nehodí se však pro osoby, které mají potíže s játry či ledvinami, z důvodů zatížení lymfatického systému a vnitřních orgánů.

Pro více informací o možnosti liposukce nás prosím neváhejte kontaktovat. Jelikož se jedná o opravdu zcela individuální záležitost, kdy pro každého klienta je vhodný jiný druh i četnost ošetření, není žádoucí uvádět nějaká všeobecná dogmata.

A jaká liposukce je v současnosti nejžádanější? V současné době je mezi klienty nejoblíbenější Injekční lipolýza. V Platan Clinique nově přípravek LIPO od společnosti Dermagenetic!

Máte-li nějaký ten špíček navíc a nechcete podstupovat dramatické řešení, máme pro Vás velmi účinné řešení od společnosti Dermagenetic. Po zúčastnění se mnoha lékařských kongresů v Evropě i v zámoří jsme se rozhodli pro spolupráci se společností Dermagenetic a to nejen díky nabídce opravdu špičkových materiálů, ale také díky takřka dokonalému školícímu programu a systému celoživotního vzdělávání našeho personálu.

Všeobecně je injekční lipolýza celosvětově jedna z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších metod redukce tuků a odstranění celulitidy, avšak s preparátem LIPO od Demageneticsu dostává tato meoda a její účinky nový rozměr.

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku. Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka fostatydylcholin přímo do nežádoucího nahromaděného tuku. Není potřeba používat anestezii, a to ani lokální. Je určena převážně pro partie, kde nepomáhá cvičení ani dieta.

Špičkový prepartát LIPO od společnosti Dermagenetic obsahuje patentované ingredience, které dokáží štěpit tukové buňky a bezpečně je odbourat z těla ven pomocí lymfatického systému. Každá z ingrediencí má svůj cíl, a bez sebe by efektivně nedokázaly fungovat.

Injekční lipolýzu LIPO od společnosti Dermagenetic naleznete pouze u vybraných lékařů. Jedná se o špičkový výrobek profesionální řady, u kterého je nutné dodržovat správný způsob aplikace. Samotný výrobce nedistribuje své produkty bez absolvování komplexního školícího programu, kterého se musí zúčastnit každý lékař, či zdravotní sestra, která přípravky aplikuje. Tyto preparáty výrobce neumožňuje prodávat mimo lékařskou obec.

 

Které partie můžete díky injekční lipolýze zlepšit?

  • podbradek, krk a tváře
  • stehna a hýždě
  • dolní a horní část břicha
  • boky a lýtka
  • kolena, ramena, ruce a záda

Pro více informací o možnostech liposukce nás prosím neváhejte kontaktovat a objednejte si bezplatnou konzultaci na jedné z našich klinik. Vzhledem k faktu, že se jedná o zcela individuální záležitost, kdy pro každého klienta je vhodný jiný druh i četnost ošetření, není žádoucí uvádět nějaká všeobecná dogmata.

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Olomouc
po – pá: 9:00h - 17:00h
dle objednávek
 

Rezervace

Rezervace Olomouc: 774 151 330

E-mail: info@platanclinique.cz

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?