Vlasová poradna

Padání vlasů v dnešní uspěchané době představuje pro mnoho klientů i klientek značný problém. Právě pro tyto klienty je stěžejní najít vhodné informace jak tento problém řešit. Naše poradna je našim klientům k dispozici zcela zdarma a vhodná řešení opravdu nacházíme velmi často.

V první řadě je nutné zjistit příčinu onemocnění, které může být genetického, ale také cévního, hormonálního, mykotického nebo neurohumorálního původu. Ztráta vlasů je rovněž ovlivněna zevními toxickými faktory včetně nesprávného životního stylu v oblasti výživy, prostředí, stresu apod. V některých případech může být padání vlasů dokonce signálem závažného onemocnění.

Podle příčiny pak lze stanovit i nejefektivnější metody léčení, a to jak u žen, tak u mužů.

vlas pl 2

NOVINKA! Revoluce v zamezení nadměrného vypadávání vlasů!

Jedná se o speciální aplikaci špičkového preparátu TRIHO od společnosti Dermagenetics, díky kterému budou Vaše vlasy skutečně od kořínků revitalizovány. Přípravek je speciálně vyvinut k zastavení nadměrného vypadávaní vlasů a obnovu jejich růstu. Biomimetické patentované peptidy, komplex vitamínů, aminokyselin a ostatní vysoce účinné látky revitalizují vlasové váčky, zlepšují stav pokožky hlavy a stimulují cirkulaci krve (výživa vlasových váčků). Patentovaná receptura je základem tohoto úspěchu. Aplikace probíhá tak, že jsou vpravovány výživné léčebné koktejly ultra jemnou jehlou přímo do kůže. Jedná se o velice účinnou léčbu, při které jsou potřebné látky aplikovány přímo do míst, které vyživují vlasové kořínky.

Jedinečné účinky TRIHO Dermagenetics:

  • Viditelně omezí a poté zcela zastaví nadměrné vypadávání vlasů
  • Revitalizuje vlasové kořínky a pokožku hlavy
  • Úspěšně stimuluje nový růst vlasů
  • Dodá vlasovým kořínkům výživu

Zastavte vypadávání vlasů a nastartujte růst nových – pohodlně, bezbolestně a bez transplantace!

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Olomouc
po – pá: 9:00h - 17:00h
dle objednávek
 

Rezervace

Rezervace Olomouc: 774 151 330

 

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?