Ameson Cellulite

Celulitida. Problém, který trápí více jak 90% žen na světě. Trápení, které nutí ženy nosit dlouhé kalhoty v létě, či zapomenout na pohodové opalování u vody. S tím je ale teď konec, díky novince CELLTENSE. Vyzkoušejte nejúčinnější metodu odstranění všech stupňů celulitidy a získejte krásnou postavu bez zásahu chirurga.

Zpět do plavek se zdravým sebevědomím

Faktem je, že „pomerančovou“ kůži by při důkladném zkoumání našla na svém těle asi každá žena. Protože letos letí miniaturní šortky a sluníčko nás brzy vyžene k vodě, možná přemýšlíte nad tím, jak se jí zbavit. V současné době již skutečně není nutné vystavovat tělo zbytečné zátěži chirurgického zákroku, když moderní a šetrné metody přináší jasně prokazatelné výsledky. Jednoduše vám pomůžeme zbavit se přebytečných tuků i nevzhledných ďolíčků jednou provždy.

 CELLTENSE 

Naše nové ošetření je jednou z nejnovějších neoperačních metod, která zbavuje tělo celulitidy a nadbytečného tuku. Během ošetření se aplikuje tenkou jehlou nebo kontinuálním ultrazvukem koktejl účinných látek, které působí v synergii proti lokálnímu tuku, celulitidě a volné kůži. Není potřeba používat anestezii, a to ani lokální. Je určena převážně pro partie, kde nepomáhá cvičení ani dieta. V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější metodu redukce celulitidy.

Koupit se slevou

Špičkový koktejl obsahuje biogenní kofein, artyčok, L-karnitin a 4 biomimetické peptidy (oligopeptid-51, -61, dekapeptid-4, tripeptid-41). Biogenní kofein podporuje hydrolýzu triglyceridů k volným mastným kyselinám a glycerolu – redukující tukové zásobníky. Artyčokový extrakt se používá při detoxifikaci (léčbě závislosti), snížení otoků a léčení celulitidy. L-karnitin je aminokyselina, která podporuje přenos lipidů z cytoplazmy do mitochondrií, kde jsou degradovány na mastné kyseliny, čímž se aktivuje látková výměna. Tripeptid-41 snižuje ukládání tuku v tukových buňkách a podporuje proces lipolýzy. Dekapeptid-4 a oligopeptid-61 zvyšují pružnost a remodelaci kůže tím, že zvyšují produkci kolagenu a elastinu. Kromě toho, Oligopeptide-41, -51 a–61 působí jako "aktivátory" zvyšující celkovou aktivitu koktejlu.

 

Celulitida je většinou žen vnímána jako estetický problém a rády by se ho zbavily za jednu noc. Jenže celulitida Vám nevznikla za pár dní (trvá to měsíce až roky). A proto při jejím odstraňování musíte být trpělivé.

Celulitidu můžeme rozdělit do čtyř stupňů. Stupeň celulitidy lze snadno diagnostikovat pomocí tzv. pinch testu:

1. stupeň: Příznaky celulitidy jsou viditelné pouze při stisku pokožky. Test je velmi jednoduchý. Prsty stiskneme pokožku na stehně, pokud se ukáže obraz podobný povrchu kůry pomeranče, jde o první stupeň celulitidy.

2. stupeň: Příznaky celulitidy jsou viditelné i bez stlačování pokožky prsty. Do tohoto stupně patří drobné nerovnosti, které se obvykle objeví nejprve na vnitřní straně stehen. Viditelné jsou při napnutí svalu, sezení na tvrdé podložce nebo ostrém bočním světle.

3. stupeň: Celulitida je viditelná vždy bez ohledu na osvětlení, stání, sezení nebo ležení.

4. stupeň: Celulitida se projevuje hrubými nerovnostmi. Tento stupeň celulitidy se projevuje nejčastěji po 40. roce života. Ve většině případů jde viditelně o tzv. hruškovitou postavu, když je obvod stehen výrazně větší v poměru k celému tělu.

Pokud máte celulitidu prvního stupně, máte největší šance nad ní dlouhodobě zvítězit. Nepodceňte ji, jen kvůli tomu, že ji ještě na první pohled nevidíte. Může Vám to později spočítat i s úroky. Pokud jste již dosáhli na druhý stupeň, nečekejte ani chvilku a pusťte se do ní. Je to varování nejvyššího stupně. Třetí stupeň celulitidy je už horší (bohužel až teď většina žen učiní první krok – i vy?). Stále dokážeme nad ní zvítězit, ale bude už vzdorovat. Poslední stupeň je již kritický. Doporučení: začněte ještě dnes.

Postup ošetření je následující:

Špičkové ošetření proti celulitidě s aktivními peptidy a posilňujícími peptidy pro zvýšení účinnosti aktivních složek. Preparát obsahuje bio mimetické peptidy, biogenní kofein, L-karnitin, artyčok, a tudíž urychluje proces lipolýzy a detoxifikace. Kofein navozuje hydrolýzu triglyceridů na volné mastné kyseliny a glycerol, snižuje zásoby tuku, odlehčuje a udržuje zadržování vody v těle pod kontrolou, zlepšuje cirkulaci krve a pomáhá odstraňovat celulitidu. Výtažek z artyčoku stimuluje lymfatický drenážní systém tak, že snižuje zadržování vody v tkáních. Udržuje shromažďování tuků v tukových buňkách pod kontrolou a stimuluje funkci lipolýzy. L-karnitin je amino kyselina, která se přirozeně vytváří v těle, což je nezbytné pro hydrolýzu tuku a pro produkci metabolické energie. Bio mimetické peptidy zvyšují lipolýzu a také elasticitu pokožky.

Ošetření je rozděleno do čtyř fází:

Čištění

Na ošetřovanou oblast aplikujeme speciální tonikum proti celulitidě, které násobí prvotní výsledky.

Peeling

Pro zvýšení konečných výsledků aplikujeme na ošetřovanou oblast chemický peeling MANDELIC ACID 40% od řady AMESON MESOPEEL.

CELLTENSE

Špičkový koktejl CELLTENSE aplikujeme tenkou jehlou nebo kontinuálním ultrazvukem (dle potřeb klienta a podle stupně celulitidy), který působí v synergii proti lokálnímu tuku, celulitidě a volné kůži. Není potřeba používat anestezii, a to ani lokální.

Hydratace a regenerace

Po ošetření aplikujeme sérum CALMING BLISS na podrážděnou pokožku a naneseme REPAIR GEL pro hydrataci a zvýšení regenerace pokožky.

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalé tělo. Vyzkoušejte jedinečnou metodu a budete svědky malého zázraku.

Účinky:

 • redukce celulitidy
 • lipolýza,
 • detoxifikace
 • zpevňování pokožky

Ošetření obvykle trvá asi jednu hodinu – záleží na počtu ošetřovaných partií. V rámci jednoho sezení (ošetření) je možné ošetřit až 3 tělesné partie. Efekt ošetření je patrný ihned po výkonu. Celulitida se redukuje postupně a finální výsledek lze posoudit po posledním ošetření – dle stupně celulitidy.

Klienti se mohou ihned po ošetření vrátit k běžným každodenním činnostem. Po ošetření se může dočasně objevit zarudnutí, které během několika hodin vymizí.

Kontraindikace:

 • těhotné ženy
 • epilepsie
 • nádorová onemocnění
 • akutní zánět nebo infekční choroba

Které partie můžete zlepšit?

 • hýždě
 • zadní stehna
 • přední stehna
 • břicho
 • paže

Koupit se slevou

Všechny nabízené zákroky nejprve osobně zkoušíme a podle těchto vlastních zkušeností se teprve rozhodujeme pro nabídku klientele. 

Váš tým Platan Clinique

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Olomouc
po – pá: dle objednávek

 

Rezervace

Rezervace Olomouc: 774 151 330

 

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?