Aplikace kyseliny hyaluronové

Aplikace špičkové kyseliny hyaluronové od Juliette Armand přímo do vrásek

 

Koupit se slevou

Vyhlazení a omlazení pleti kyselinou hyaluronovou od Juliette Armand představuje špičkové řešení v boji s projevy stárnutí.

Váš obličej je vlastně životní deník, do kterého se zapisují hezké i méně pěkné zážitky. Tuhle je vráska od trápení, tam zase od smíchu, v obličeji se dá číst jako v knize.  Zastavte stárnutí a získejte zpět hladkou a mladou pokožku s pomocí odborníků v Platan clinique!

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, což je velmi důležité! Tato látka dodává pokožce pružnost a má blahodárný vliv při jejím stárnutí. V určitém věku tuto kyselinu bohužel přirozeně ztrácíme. Je proto vhodné ji pleti pravidelně dodávat, ať už ve formě krémů a sér nebo v injekční formě přímo do míst, která jsou postižena vráskou či jinou nerovností.

 

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalou pleť bez vrásek. Vyzkoušejte jedinečnou metodu s aplikací kyseliny hyaluronové a budete svědky malého kosmetického zázraku.

Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti postupu jednotlivých procedur. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému klientovi a podrobně podstupovanou proceduru dopodrobna vysvětlíme. Naše klinika se snaží pomoci Vám, našim klientům, starat se o své tělo, obličej, vzhled rukou a celkově o příjemný pocit sama ze sebe! Nepřestávejte o sebe pečovat! 

"Pečuji o sebe, tedy jsem!"

 

Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály. Rovněž tak využíváme zkušeností získaných provozováním sesterských klinik. Nechte se tedy hýčkat profesionálním týmem špičkově školeného lékařského personálu Platan clinique.

Mladistvá pleť, hebká a pružná pokožka bez vrásek a bez dalších "neodvraných" náznaků přibývajícího věku? To není pohádka o elixíru mládí, ale skutečnost, kterou můžete zažít na vlastní kůži na klinikách Platan clinique.

Pokud patříte mezi ty, kterým se nelíbí jejich nedokonalosti a projevy stárnutí, pak je tato jedinečná procedura určena právě Vám!

Lékař vám preparát aplikuje speciální nanojehličkou přímo do vrásek na vámi zvolené oblasti – tato metoda ošetření je známá jako klasická mezoterapie. Při ošetření se velmi jemně naruší struktura pokožky, aby se kyselina dostala co nejhlouběji. Aplikace je prakticky bezbolestná. Pokud jste citlivější a ošetření by vám bylo nepříjemné, je možné na místě zakoupit anestetický krém, který danou oblast znecitliví.

Preparát HYAL od Juliette Armand je skutečně profesionální přípravek, který prochází přísnými testy a certifikací v Národním zdravotním ústavu ČR. Jeho luxusní výsledky jsou vidět ihned po prvním ošetření a trvají 4 – 7 měsíců! Pro maximální a dlouhodobé výsledky doporučujeme ošetření po 14-ti dnech 1-2x zopakovat (dle stavu a věku).

Nanojehla umožní dopravit do pleti účinné látky, tedy vitamíny, minerály, kyselinu hyaluronovou, 13 vitamínů, 24 koenzymů, 5 minerálů a biomimetické peptidy, to vše v preparátu HYAL. Výsledkem toho je perfektní vyhlazení vašich vrásek. Metoda je vynikající i na vyhlazení dekoltu a hřbetu rukou, kde dosahujeme fantastických výsledků.

První výsledky jsou viditelné IHNED, definitivní pak do 10 dnů. Ošetření je velmi vhodné opakovat pro posílení a trvalost účinku.

Tuto metodu dnes nabízí mnoho klinik a kosmetckých studií v ČR, ale velmi doporučujeme svěřit se do rukou výhradně lékařskému personálu!

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také krásné prostředí v centru Prahy s příjemnou atmosférou se projeví na Vaší spokojenosti, a to nejen z návštěvy naší kliniky, ale především z dosaženého výsledku!

Věříme, že s tímto zákrokem budete maximálně spokojeny a splní Vaše očekávání v boji s projevy stárnutí. Rozzařte svou pleť a tím se rozzáříte celá!  Kyselina hyaluronová je absolutní zárukou skvělého výsledku. Péče o samu sebe se vždy vyplatí a to nejen Vám, ale také Vašemu šťastnějšímu okolí.

Koupit se slevou

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Olomouc
po – pá: 9:00h - 17:00h
dle objednávek
 

Rezervace

Rezervace Olomouc: 774 151 330

 

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?