Injekční lipolýza

 

Redukce podkožního tuku pomocí injekční lipolýzy

Máte nějaký ten špíček navíc, ale nechcete podstupovat dramatické řešení? Máme pro Vás velmi účinnou metodu.

Injekční lipolýza je jedna z nejbezpečnějších a nejšetrnějších miniinvazivních liposukcí bez chirurgického zásahu. Krásné křivky bez operace již nejsou jen záležitostí plastické chirurgie!

Tato metoda je určena především pro ty, kteří se nemohou zbavit tukových polštářů a nechtějí podstoupit tumescentní liposukci.

Koupit se slevou

V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější metodu redukce tuků.

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného podkožního tuku. Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou lypoliticum (přibližně 12mm hluboko) obsahující látku fostatydylcholin neboli lecitin přímo do nežádoucího nahromaděného tuku problematické oblasti. Není potřeba používat anestezii, a to ani lokální. Pokud jste citlivější můžeme aplikovat anestetický krém. Je určena převážně pro partie, kde nepomáhá cvičení ani dieta.

Benefitem této metody je, že zvyšuje pevnost a elasticitu pokožky a tím eliminuje i celulitidu. 

HLAVNÍ VÝHODY:

 • Ambulantní neinvazivní zákrok
 • Nevyžaduje speciální přípravu 
 • Žádný skalpel ani jizvy
 • Nulová rekonvalescence
 • Žádná potřeba nošení elastického prádla
 • Efektivní a rychlý zákrok
 • Cenová dostupnost

Špičkový řecký preparát Dermagenetic ORTHO Lipo obsahuje hlavní aktivní ingredience, které dokážou štěpit tukové buňky a bezpečně je odbourat z těla ven. Každá z ingrediencí má svůj cíl, a bez sebe by efektivně nedokázaly fungovat.
První látkou je hydrogenovaný lecitin neboli fosfatidylcholin. Je to všeobecně známá látka, která se získává ze sójových bobů a je hlavním fosfolipidem v buněčných membránách. Jejím úkolem je čistě rozštěpení tukových buněk. Po lecitinu nastupuje látka Karnitin, která je jediným fyziologickým nosičem, který dokáže přepravit mastné kyseliny (rozštěpené tuky) do mitochondrií, kde dojde k jejich spálení a přeměnu na energii. Jedná se o tzv. spalovač tuků. Velice účinnou látkou tohoto bohatého složení je také extrakt z artyčoku, který má komplexní účinky při hubnutí a detoxikaci organismu. Je vhodný při redukci váhy a redukci celulitidy. Dalšími látkami jsou extrakt z červených řas, hydroxid sodný a peptidy.  

Samotný zákrok není časově náročný. Trvá individuálně dle ošetřované oblasti 15-30 min.

Koupit se slevou

Tuto metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v ČR!

Jak se připravit na ošetření?
Není třeba žádné speciální přípravy. V případě, že užíváte léky na ředění krve, poraďte se s Vaším ošetřujícícm lékařem o vhodnosti vysazení minimálně 3 dny před zákrokem.  

Omezení po proceduře a co Vás po zákroku čeká?
Ihned po ošetření se můžete vrátit k běžným činnostem. Oštřené místo bude po aplikaci zarudlé a mírně oteklé. Mohou se vyskytovat modřiny, které však vymizí během několika málo dní. Doporučujeme pít nejméně 2,5-3 litry denně. Je vhodné doplnit dostatek vitamínů, minerálů a antioxidantů. Tím urychlíte odtok tuku z Vašeho těla.Aby docházelo k co nejefektivnějšímu úbytku tuku, doporučujeme se řídit zdravým životním stylem. 

Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Naše klinika se snaží pomoci Vám starat se o své tělo, popřípadě odstranit časté estetické problémy pomocí moderních přístrojů. Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály.

Složení:

 • Hydrogenovaný lecitin (fosfatidylcholin) – štěpí tuky na malé části
 • Karnitin – přepraví mastné kyseliny (tuky) do mitochondrií, kde jsou spáleny na energii
 • Extrakt z artyčoku
 • Extrakt z červených řas
 • Peptidy – napomáhají metabolismu svalů

Výrobek Dermagenetic ORTHO Lipo najdete pouze ve zdravotnickém zařízení. Jedná se o výrobek profesionální lékařské řady, u kterého je nutné dodržovat správný způsob aplikace.

Jaké jsou výsledky?

Efekt je patrný za cca 4-6 týdnů od aplikace. Tuk se rozpouští postupně a finální výsledek lze posoudit za 6 týdnů od ošetření. Po této době je evidentní, jak pacient na ošetření reaguje. Poté se může rozhodnout, jestli jsou nutná další sezení. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Ošetření má příznivý vliv na tvorbu kolagenu = stahující efekt kůže.

Abychom dosáhli požadovaného výsledku, doporučujeme zákrok opakovat a to dle doporučení ošetřujícícho personálu. Rozestup mezi jednotlivými aplikacemi by měl být minimálně 1,5 - 2 měsíce. 

Pokud ošetřujeme oblast podbradku, proceduru je vhodné zkombinovat s prohřátím podkoží pomocí Ultherapy. Kůže podbradku se tak stáhne, kontury obličeje se výrazně zlepší a zvýrazní.  

Jak bezpečná je injekční lipolýza?

Je to velmi bezpečná metoda. Injekční lipolýza se provádí již více než desetiletí. Zatím se neobjevil ani jeden vedlejší efekt vážného poškození života. Ve všech větších studiích na injekční lipolýzu byla prokázána bezpečnost této metody.

Je prokázána účinnost injekční lipolýzy?

Ano. Oba ranní zakladatelé metody Dr. Rittes a Dr. Karl-Georg Heinrich vykonali studie pro vyhodnocení účinku injekční lipolýzy. V těchto studiích byly ošetřovány různé části těla. Všechny tyto studie dokázaly vysokou míru účinnosti (až 95%) a vysokou toleranci.

Které partie můžete díky injekční lipolýze zlepšit?

 • podbradek
 • stehna a hýždě
 • dolní a horní část břicha
 • boky a lýtka
 • kolena, ramena, ruce a záda

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalé tělo i obličej.

Pro koho není zákrok vhodný?

 • těhotné a kojící ženy
 • klienti s alergií na sóju - nutno hlásit před objednáním na zákrok, abychom zvolili jiný alternativní produkt

Koupit se slevou

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Olomouc
po – pá: 9:00h - 17:00h
dle objednávek
 

Rezervace

Rezervace Olomouc: 774 151 330

 

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?