INKON-tech

Léčba inkontinence INKON-tech!

V České republice inkontinencí trpí zhruba 1 milion lidí. Nejvíce ohroženou skupinou jsou starší lidé, ženy však bývají postiženy dvakrát častěji než muži. Důvodem může být například struktura ženského močového traktu, těhotenství, porod či menopauza. Podle statistik se v dnešní době různé stupně tohoto onemocnění vyskytují až u 50 % žen nad 50 let. Problémy s inkontinencí ovšem neustále přibývají i u pacientek v mladších věkových skupinách.

Nedobrovolný únik moči není pouze problémem starších žen, vyskytuje se také u mužů. Prevalence stoupá s věkem, nejčastěji postihuje pacienty starší než 65 let. Poměrně častá je inkontinence po operaci prostaty, mezi další příčiny úniku moči patří například onemocnění nervové (roztroušená skleróza) nebo také stav po cévní mozkové příhodě.

Vyřešte inkontinenci diskrétně, bezbolestně a bez nutnosti svléknout se .

Na řadu tak přichází ošetření roku 2021 INKON-tech, které je novinkou na Českém trhu.

INKON-tech využívá technologii vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole ke stimulaci hlubokých svalů pánevního dna a obnovení neuromuskulární kontroly. Klíčem k účinnosti je fokusace elektromagnetické energie, hloubka průniku a stimulace celého pánevního dna.

Už během prvního sezení dochází k tisícům supramaximálních kontrakcí svalů pánevního dna, což je extrémně důležité v reedukaci svalů u inkontinentních pacientů.

Trápí vás stejně jako většinu žen povolení pánevního dna, vaginy a s ním spojený únik moči?

Inkontinence se může objevit jako důsledek stárnutí nebo následek porodu. Na klinikách Platan Clinique nabízíme revoluční řešení léčby inkontinence neinvazivní metodou INKON-tech pro maximální výsledek.

Na rozdíl od operace je tato metoda rychlá, bezbolestná a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

Nejčastější dotaz klientů po celém světe:

„Můžete zaručit, že mi ošetření INKON-tech pomůže“?

Četné studie účinnost metody dokládají statisticky. Klinický výzkum ukázal, že minimálně 93 % pacientů referovalo významné zlepšení kvality jejich života. Ultrazvukový snímek svalů pánevního dna a močového měchýře ve frontálním pohledu.

5 NEJ přístroje INKON-tech:

 • absolutně bezbolestná a bezpečná metoda
 • bezkontaktní procedura, nesvlékáte se
 • výborné výsledky po operativním zákroku s prostatou
 • u žen příznivě působí na posílení pánevního dna, u mužů na erekci
 • u žen i můžu vyřeší problémy s inkontinencí

Stárnutí, porody a menopauza mohou vést k inkontinenci.

PŘED – Svaly pánevního dna neposkytují dostatečnou podporu orgánům, a tím negativně ovlivňují kontrolu močového měchýře.

BĚHEM TERAPIE – INKON-tech účinně ovlivňuje svaly pánevního dna.

PO – Stimulace vede ke znovunabytí kontroly nad svaly pánevního dna a lepšímu ovládání močového měchýře.

Jak poznáte, že i vy jste možná vhodný kandidát k ošetření INKON-tech?

Příznaků může být mnoho, ale kupodivu to není jen inkontinence. I bolesti zad, kyčlí a kostrče. Když si odpovíte na některou z následujících otázek ANO, jste vhodným kandidátem k ošetření.

Ženy:

 • Trpíte samovolným únikem moči (např. při kýchnutí, kašli či smíchu)?
 • Narodilo se Vám nedávno miminko?
 • Prodělala jste několik porodů?
 • Pociťujete snížené prožitky při milování?
 • Máte bolestivý sexuální styk?
 • Máte problém dosáhnout orgasmu?
 • Máte hemeroidy?
 • Trpíte poklesem nebo výhřezem orgánů malé pánve?
 • Trpíte samovolným únikem střevních plynů nebo stolice?

Muži:

 • Trpíte samovolným únikem moči?
 • Máte problém s erekcí?
 • Máte problém s předčasnou ejakulací?
 • Chystáte se na operaci prostaty?
 • Prodělal jste operaci prostaty?
 • Máte hemeroidy?
 • Trpíte poklesem nebo výhřezem orgánů malé pánve?
 • Trpíte samovolným únikem střevních plynů nebo stolice?

Většina žen i mužů dojde dříve či později do fáze, kdy se nevyhne občasným únikům moči. U žen dokonce nastává 3x častěji, než u mužů. Tomuto “jevu” říkáme inkontinence. K občasnému “ucvrknutí” dochází kdykoliv, při kýchání, u lehkého pohybu nebo třeba u obyčejného smíchu.

Toto téma je natolik choulostivé, že málokdo se s ním svěří, natož aby o něm vyprávěl na počkání. Bohužel je ale natolik aktuální, zejména pokud nastává při běžných činnostech každodenního života.

Otázky a odpovědi:

A co muži a pánevní dno?

Víte že, pevné pánevní dno u mužů podporuje správnou erekci a oddaluje předčasnou ejakulaci? Pevné pánevní svaly poskytují varlatům větší svalovou oporu, zlepšuje se intenzita orgasmu a celkový prožitek ze sexu.

A co otázka těhotenství a pánevního dna?

Právě pevné a zdravé pánevní dno je nezbytně důležité pro příjemný, nekomplikovaný a aktivní průběh vašeho těhotenství. Zároveň snižuje riziko potratu. Vy se pak budete cítit v dobré fyzické a psychické kondici. Rostoucí miminko totiž působí na váš močový měchýř, dochází tak k častému nutkání na močení. V případě, že pánevní dno nebylo před těhotenstvím v dobrém stavu, navyšuje se počet těhotných žen trpící samovolným únikem moči.

Kdo je vhodným kandidátem?

InconTech je skvělou volbou pro ženy jakéhokoli věku, které hledají řešení problému s únikem moči a chtějí zlepšit kvalitu svého života.

Jak dlouhé je ošetření?

Ošetření trvá 30 minut. Zlepšení můžete pozorovat i po jediném ošetření. Dle klinických studií se doporučují 2-3 ošetření pro maximální výsledky.

Jaký je pocit při ošetření? Je bolestivé?

Během ošetření budete pociťovat jemné brnění a kontrakce svalů pánevního dna. Můžete se ihned vrátit k běžným denním činnostem.

Jak rychle se dostaví výsledky?

Zlepšení můžete pozorovat i po jediném ošetření. Výsledky se typicky zlepšují ještě v průběhu několika týdnů.

Klinický výzkum ukázal, že minimálně 93 % pacientů referovalo významné zlepšení kvality jejich života. Omlazení pánevního dna touto technologií je mnohem účinnější, hygieničtější a bezpečnější než dosavadní invazivní zákroky, prováděné u gynekologů, či na estetických klinikách.

Nyní takovou možnost máte i Vy a to pouze na našich klinikách Platan Clinique, kde se na Vás celý náš tým těší. Zatočme s Vašimi problémy společně jednou provždy.

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Olomouc
po – pá: dle objednávek

 

Rezervace

Rezervace Olomouc: 774 151 330

 

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?