Špičkové dermální výplně s výdrží až 2 roky

REVOLUČNÍ NOVINKA V ANTI-AGE!

Luxusní řada korejských výplní na bázi té nejčistší kyseliny hyaluronové vyráběna unikátní technologií za mimořádnou a dostupnou cenu.

 

Výplně REVOLAX jsou vysoce kvalitní a efektivní a mají výdrž 12-18 měsíců.

Cenová dostupnost a kvalita je jádrem této značky.

 

 

Víte, jak pleti navrátit mladší vzhled?

Vrásky nebo povadlou pleť lze nyní jednoduše a rychle odstranit! Jistotu šetrného, efektivního a prakticky bezbolestného omlazení nabízí vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou.

V průběhu stárnutí organismu začíná kyselina hyaluronová v pokožce ubývat a vytváří se nejprve jemné vrásky, posléze hluboké rýhy a celkově dochází ke ztrátě objemu.

REVOLAX je dermální výplň kyseliny hyaluronové. Je to v podstatě gel, který se skládá z vláken kyseliny hyaluronové, která se přirozeně vyskytuje v naší pokožce a pomáhají ji udržovat svěží a mladistvě vypadající, což nám umožňuje obnovit ztracený objem obličeje nebo přidat definici pro dosažení estetičtějších výsledků. Mají dlouhou životnost, která se pohybuje od 12 do 18 měsíců.

REVOLAX je výrobek, který byl s velkým úspěchem uveden na trh v Jižní Koreji přibližně před několika lety. Jihokorejský estetický průmysl je všeobecně považován za jedno z nejuznávanějších a nejprůkopničtějších odvětví v estetické dermatologii a kosmetice, a proto když se REVOLAX prosadil jako jedna z předních značek, lidé po celém světě zpozorněli. REVOLAX vzal toto odvětví útokem a nahradil zavedené a poměrně zastaralé výplňové produkty jako jedna z předních značek.

Řada výplní REVOLAX (Sub-Q, Deep a Fine) byla navržena tak, aby umožnila ošetření všech oblastí obličeje.

REVOLAX poskytuje velmi přirozeně vypadající výsledky, které si naši klienti přejí a zároveň jsou cenově efektivní a dostupné. Efektivní znamená, že si klienti konečně mohou dovolit omlazovací ošetření celého obličeje, které bylo dříve nedosažitelné, aniž by museli obětovat kvalitu.

Z pohledu nás estetických lékařů je REVOLAX opravdu vysoce kvalitní produkt, který se při injekční aplikaci pod povrch kůže chová přesně tak, jak chceme a je velice bezpečný.

JAK SE REVOLAX LIŠÍ OD JINÝCH VÝPLNÍ?

Jedinečný způsob, jakým se REVOLAX vyrábí, mu umožňuje odlišit se od konkurenčních produktů. Kromě toho, že obsahuje vysokou čistotu kyseliny hyaluronové, jsou tyto molekuly zesíťovány velmi specifickým způsobem, který umožňuje to, že je výrobek poddajný, přirozeně se integruje s tkáněmi a má dlouhou životnost.

Navíc je REVOLAX po aplikaci do tkání schopen udržet přirozený vzhled liftingu, který chceme, ve srovnání s jinými produkty, které tento vzhled ztrácí, protože produkt migruje, což vede mnohdy k nenaplnění představ klientů. Právě tato fantastická kombinace vlastností a také cenová dostupnost odlišují REVOLAX a vysvětlují, proč se stal tak oblíbeným.

JAKÉ JE SLOŽENÍ VÝPLNÍ REVOLAX?

Kyselina hyaluronová (24mg/ml) – látka tělu vlastní, vyplní vrásky a zajistí objem. Je to látka, jejíž molekula má schopnost navázat tisícinásobek své hmotnosti ve vodě. Jedná se tak o nejúčinnější hydratační a vyplňovací látku, pokud je dodávána injekčně.

Proces stárnutí můžeme dnes viditelně a bez drastického chirurgického zákroku zpomalit.

Dermální výplň je gelovitá látka na bázi kyseliny hyaluronové, která je lidskému tělu zcela přirozená. Aplikace drobného množství tohoto materiálu efektivně vyrovná veškeré prohlubně v pokožce (tj. hluboké vrásky a rýhy), doplní ztracený objem tam, kde se vytratil, případně tam, kde by ho klient rád viděl trochu více (např. při modelaci rtů) a obličeji vrátí přirozený mladistvý vzhled.

 

JAK PROBÍHÁ APLIKACE VÝPLNĚ?

Výplň aplikujeme pomocí velmi tenké jehly nebo kanylkou. Aplikace dermálních výplní může být prováděna v lokální anestezii pomocí znecitlivujícího krému, klient tedy necítí žádné nepohodlí. Ošetření trvá cca půl hodiny a nevyřadí vás ze společenského života. Dochází k okamžitému viditelnému efektu. V místě ošetření se může dočasně objevit zčervenání nebo lehké otoky, které zpravidla vymizí do 24 hodin.

 

KTERÉ OBLASTI SI MŮŽETE NECHAT OŠETŘIT?

Nejčastěji se pomocí aplikace dermálních výplní řeší hluboké vrásky, a to zejména nosoretní rýhy, vrásky kolem očí a na čele. Kromě vrásek lze pomocí dermálních výplní řešit také tmavé kruhy či váčky pod očima  a nežádoucí úbytek tkáně kdekoliv v obličeji.

 Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z vás a podrobně vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Před procedurou obvykle není potřeba žádné vyšetření. Ve většině případů je konzultace spojená se samotným ošetřením.

Lékaři na klinice Platan používají výhradně výplňové materiály prémiových značek.

 

Koupit se slevou

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Olomouc
po – pá: 9:00h - 17:00h
dle objednávek
 

Rezervace

Rezervace Olomouc: 774 151 330

E-mail: info@platanclinique.cz

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?