Liposonix ONE

V současné době patří mezi nejžádanější zákroky v plastické a estetické medicíně liposukce Liposonix, protože její výsledky při formování postavy jsou opravdu fantastické.

Liposonix je alternativou chirurgické liposukce pro klienty, kteří nechtějí podstoupit invazivní zákrok.

Liposonix je nejmodernější přístroj schválený americkým Food and Drug Administration (FDA), který používá vysoce-intenzivní cílený ultrazvuk. Bezpečnost by měla být prioritou a Liposonix je bezpečnější a levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků.

Proslulost Liposonixu je založena na spokojenosti tisíců lidí po celém světě.

Koupit se slevou

Hlavní výhody a přednosti:

 • jasně viditelné výsledky po jediném ošetření
 • cílené ošetření všech vašich problémových oblastí
 • komplexní ošetření - redukce tuků i celulitidy
 • univerzálnost v různých oblastech tuku
 • zlepšení vlastností pokožky - lifting pokožky v místě ošetření
 • zeštíhlení v ošetřované oblasti
 • podpora lymfatického systému
 • bez jo-jo efektu
 • neinvazivní metoda
 • nulová rekonvalescence - rychlý návrat do každodenního života

Objevily se vám "madla lásky"? Nedopnete vaše oblíbené džíny? Máte nabitý program a nemáte čas na pravidelné cvičení? Někdy je potřeba trochu pomoci, aby se dosáhlo požadované a ideální postavy. Ošetření Liposonix je vhodné k redukci tuků v oblasti břicha, pasu, hýždí, stehen, lýtek, zad a paží.

Podívejte se na výsledky:

V jeden den (v rámci jednoho sezení) je možné ošetřit až 3 tělesné partie. První výsledky mohou být pozorovatelné již za 2 týdny. Podle většiny klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou maximální výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň. Další ošetření stejné oblasti je možné za 3 měsíce.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Klinické studie ukázaly průměrné zmenšení obvodu pasu mezi 3 až 6 cm. Jednotlivé výsledky se však u různých osob můžou lišit.

Jak dlouho trvá ošetření?

Ošetření Liposonix obvykle trvá asi hodinu. Záleží na počtu ošetřovaných oblastí.

Kdy jsou výsledky viditelné?

U většiny klientů je konečný výsledek viditelný po 8-12 týdnech. Tuto dobu tělo potřebuje pro odstranění tukových buněk (přirozeným způsobem), které byly zničeny během ošetření.

Je ošetření bezpečné?

Systém Liposonix je založen na vědeckém základě a patentované technologii. Přístroj byl klinicky testován v četných studiích a jeho rozvoj je založen na více než desetiletém výzkumu a testování.

Existují vedlejší účinky?

Vzhledem k tomu, že se jedná o neinvazivní metodu, existuje jen velmi málo vedlejších účinků. Většina klientů se může ihned po ošetření vrátit k běžným každodenním činnostem. Po ošetření se může dočasně objevit zarudnutí, modřiny nebo mírný otok.

Jaká jsou opatření po ošetření?

Po ošetření nejsou zapotřebí žádná opatření. Doporučuje se zdravý a aktivní životní styl.

Před ošetřením:

Ošetřující lékař provede podrobnou konzultaci.

Během ošetření:

Ošetřující lékař zvolí vhodný nástavec. Označí ošetřovanou oblast. Aplikuje originální Liposonix gel. Ultrazvuková energie je vysílána přes nástavec a cíleně eliminuje tukové buňky ve vybrané oblasti (zatímco kůže zůstává neporušená). Cílové oblasti jsou ošetřeny jedna po druhém. Přístroj využívá různé úrovně intenzity a lékař je upraví podle velikosti tukové časy. Ultrazvuková energie, která je aplikována vytváří mimo jiné tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v ošetřované oblasti.

Po ošetření:

Během příštích 8 až 12 týdnů vaše tělo odstraňuje zasaženou tukovou tkáň (převážně ze shora tzv. makrofágů). To má za následek snížení nežádoucích tukových buněk a zeštíhlení v ošetřované oblasti. 8 až 12 týdnů je čas potřebný pro vaše tělo redukovat asi 95% z eliminovaného tuku. Narušená tuková tkáň je vylučována z těla přes přirozený proces hojení prostřednictvím lymfatického systému.

Nejnovější technologie - vysoce fokusovaný ultrazvuk na redukci podkožních tukových buněk. S přesnou kontrolou síly a nasměrování energie.

Mikro-fokusovaný ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován.

Mnoho jiných technologií (energií) pro odstranění tuků (například laserová energie, radiofrekvence nebo kavitace) se nachází v blízkosti povrchu kůže silně absorbovaného rozptylu, který omezuje vniknutí do podkožního tuku. Navíc dochází k dočasným výsledkům. Naproti tomu energie Liposonixu může projít přes horní vrstvy kůže a cíleně zasáhnout tukové tkáně bez poškození kůže nebo okolní tkáně. Jiné ultrazvukové technologie často používají nízké intenzity energie, nízké frekvence nebo rozostřené energie, což vyžaduje vícenásobné opakovaní ošetření, které nemusí vést k požadovaným výsledkům.

Energie Liposonix systému proniká asi 1,3 cm v podkožní tuku a zpracuje se postupně v schematicky souvislé řádky během několika vteřin. RTC zaměřuje energie v určitých hloubkách, vytváří rychlý nárůst místní teploty v cílové oblasti a spoléhá na skutečnost, že nad hranicí 56°C (pro> 1 sekunda) nastane nevratná "tuková smrt".

Dual tissue reakce:

 • permanentní (trvalé) cílené zničení tukových buněk
 • kontrakce okolního kolagenu - lifting pokožky

Dobře definovaný bezpečnostní profil

Rozsáhlé krevní testy nevykazovaly žádnou významnou střední hodnotu změny z výchozí hodnoty některého z 48 ukazatelů, včetně lipidů, jaterních testů a celkového rozboru krve.

 

Koupit se slevou

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Olomouc
po – pá: 9:00h - 17:00h
dle objednávek
 

Rezervace

Rezervace Olomouc: 774 151 330

E-mail: info@platanclinique.cz

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?