Platan Clinique – prémiové kliniky estetické péče

RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME
NA KLINIKÁCH PLATAN CLINIQUE


SÍŤ ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍ V ČR


NABÍZÍME VYSOCE NADSTANDARDNÍ PÉČI


 

Jsou moderní centra estetické péče s dlouholetou praxí. Klademe si za cíl naprostou spokojenost našich klientů, kteří byli dlouhá léta našimi pacienty a nyní se stávají opečovávanými klienty v luxusních prostorách v centru Prahy a Olomouce.

Stále přijímáme i nové klienty a klientky a rádi Vás přesvědčíme, že v oblasti profesionální estetické péče je v České republice jen málo klinik a center, které by byly na podobné úrovni.

Díky exkluzivnímu používání špičkových materiálů od společností Juliette Armand, Dermagenetic a prémiovému přístrojovému vybavení dosahujeme jedinečných výsledků. Těchto výsledku bychom však nedosahovali primárně bez skvělého zdravotnického personálu, na který jsme opravdu hrdí. Jsme tým zkušených lékařek s dlouholetou praxí a obklopují nás opravdu skvělé zdravotní sestry, které prochází pravidelnými náročnými školeními.

Jsme si vědomy, že klienti mnohdy přichází s nejrůznějšími obavami spočívajícími v neznalosti, studu nebo jen nejistoty. Individuální přístup ke každému klientovi je u nás nezbytnou samozřejmostí, podrobně každému klientovi rády vše ochotně vysvětlíme a prokonzultujeme možnosti řešení. Vstupní prohlídka u většiny ošetření je naprostou samozřejmostí.

Samozřejmě i u nás naleznete ošetření, které se dnes bohužel běžně provádějí v kosmetických salonech, bez jakékoliv znalosti věcí souvisejících. Chceme Vás však ujistit, že veškerá ošetření v našich centrech estetické péče Platan Clinique jsou prováděna na špičkové úrovni, nikoli jen prováděna.

Velmi rádi Vás přivítáme na jakékoliv naší pobočce Platan Clinique a přesvědčíme Vás, že investice do sebe sama, je mnohdy investicí nejlepší. Udělejte si chvilku na sebe!

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Olomouc
po – pá: dle objednávek

 

Rezervace

Rezervace Olomouc: 774 151 330

 

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?