Dermatologie

Na klinikách estetické péče Platan Clinique se v rámci klasické dermatologie primárně věnujeme nejrůznějším estetickým problémum našich klientů. Veškeré individuální problémy je nutné konzultovat přímo s našimi lékaři na klinikách Platan Clinique, tudíž v případě Vašeho zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat a objednejte se na konzultaci přímo na některou z našich klinik. Jsme schopni klientům pomoci v podstatě s jakýmkoliv dermatologickým problémem buď přímo na místě nebo navrhnout nejvhodnější řešení.

Náš zdravotnický personál má dlouholeté zkušenosti s metodami neinvazivní a invazivní estetické medicíny. Svěřte se do rukou profesionálů!

platan konzultace

Vstupní konzultace s dermálním specialistou:

Na našich klinikách estetické péče Platan Clinique se Vám bude vždy věnovat výhradně zdravotnický personál. Součástí je vstupní prohlídka s konzultací, při které s Vámi lékařka či vrchní sestra podrobně zhodnotí Vaše představy.

Neodkládejte již řešení svých problémů a svěřte se do profesionální a laskavé péče. Naši specialisté Vám rádi pomohou od Vašich malých či větších trápení a to s naprostou diskrétností. Užívejte si opět života bez zbytečných komplexů a získejte nový elán a energii.

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Olomouc
po – pá: dle objednávek

 

Rezervace

Rezervace Olomouc: 774 151 330

 

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?