Detail nabídky

4D Ultimate lifting = omládnete o desetiletí! Revoluční kombinace Thermage CPT a Ultherapy Q-SMAS plně nahradí plastickou operaci. V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí a podbradku.
17 900 Kč původně 69 000 Kč
sleva-74 %

4D Ultimate lifting = omládnete o desetiletí! Revoluční kombinace Thermage CPT a Ultherapy Q-SMAS plně nahradí plastickou operaci. V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí a podbradku.

4D Ultimate lifting = Vaše mládí je zpět. Unikátní kombinace špičkových technologií je prováděna ihned po sobě pro dosažení ještě lepších výsledků než doposud. Kombinované účinky plně nahrazují klasický operativní lifting. Nyní tedy lze dosáhnout kompletního čtyřrozměrného liftingu.

186 zákazníků

O nabídce


 • 4D Ultimate lifting
 • Stačí pouze jeden zákrok (jeden voucher)
 • Omládněte o 10 a více let
 • Klient získává jediným zákrokem výsledky, které přetrvají roky
 • Thermage CPT + Ulthera Q-SMAS
 • Unikátní kombinace špičkových technologií je prováděna ihned po sobě pro dosažení ještě lepších výsledků než doposud
 • V ceně je ošetření:
  - celého obličeje
  - očního okolí
  - podbradku
 • Plně nahradí plastickou operaci
 • Nyní tedy lze dosáhnout kompletního trojrozměrného liftingu
 • Více informací o Thermage CPT zde
 • Více informací o Ulthera SMAS zde

Podmínky


 • Platnost voucherů je do 30. 8. 2021
 • Počet voucherů na osobu není omezen
 • Rezervace na telefonu: 608 041 707
 • Zákrok provádí lékař a certifikovaný 
  zdravotnický personál
 • Individuální přístup:
  - podle věku
  - potřeb
  - zdravotního stavu
 • Určeno pro ženy i muže od 25 let
 • Kontraindikace k ošetření ZDE

Omládněte o 10 a více let s 4D Ultimate liftingem!

Nejpopulárnější neinvazivní facelift hollywoodských hvězd Thermage se systémem CPT a nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2020 Ultherapy Q-SMAS. 

Unikátní kombinace špičkových technologií je prováděna ihned po sobě pro dosažení ještě lepších výsledků než doposud. Kombinované účinky plně nahrazují klasický operativní lifting. Nyní lze dosáhnout kompletního čtyřrozměrného liftingu. Klient získává jediným zákrokem výsledky, které přetrvají roky.

Thermage CPT (více informací zde)

Hloubkový lifting Thermage CPT při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity. Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti metody Thermage CPT nejen u žen, ale i mužů na celém světě.

Ne každý si může pooperační zotavování dovolit – proto si vědci a lékaři dlouho lámali hlavu, jak navrátit pleti mládí neinvazivní cestou. Revolučním objevem se stala omlazovací metoda Thermage CPT, která navrací kůži mladý vzhled po jediném ošetření.

Thermage CPT funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty - buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4 týdny po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 10 let. Thermage CPT tedy dokáže zastavit na 10 let proces stárnutí.

Jde o prémiovou lékařskou terapii prováděnou medicínským přístrojem v rukou lékaře, což zaručuje naprostou bezpečnost ošetření i kvalitní výsledky. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic či britská CMA Lasers. 

Unikátnost ošetření Thermage CPT tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.


Účinek se dostavuje po jediném ošetření a výsledek je dlouhotrvající.

Kůže je nejen vypnuta, ale získává také ztracený tonus, pružnost a je obnoven její mladistvý vzhled. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází postupně několik měsíců po zákroku. Kvalitní a trvalý výsledek je zaručen již po jediném ošetření. I po 10 letech, které od zákroku uplynou, bude pacient vypadat viditelně mladší než před jeho absolvováním.

Účinek je zcela srovnatelný s chirurgickým zákrokem.

Pacienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, bezbolestnost, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí, zda byl zákrok úspěšný a tělo jej přijme. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku.

Ulthera Q-SMAS (více informací zde)

Ulthera je jediná technologie na světě certifikovaná FDA pro neinvazivní lifting obličeje, krku, dekoltu a očního okolí. Umožňuje omladit obličej bez použití skalpelu, odpadá tedy nutnost narkózy i následné hospitalizace a rekonvalescence a nezanechává žádné jizvy. 

Je vhodná pro všechny, kdo touží po vypnutí a omlazení obličeje, ale z určitých důvodů nechtějí nebo nemohou podstoupit klasický chirurgický facelifting. Toto ošetření příznivě ovlivní povadlé kontury obličeje, povislou kůži v oblasti čelisti a podbradku, vyhladí vrásky v očním okolí a převisy pod dolním víčkem, zvedne linii obočí, vyhladí krk a dekolt.

Ulthera má jako jediná patentově chráněný zdroj ultrazvukové energie, která se dokáže neinvazivně, bez jakéhokoliv poškození či ovlivnění povrchových kožních struktur přesně zacílit do jakékoliv hloubky tkáně a tam vytvořit hustou síť mikroskopických zón termálních koagulačních bodů (TCP), které bezpostředně při aplikaci vypínají tkáň a navozují hojící odezvu organismu spojenou s proliferační fází - novotvorbou kolagenu. Ta následně přechází do fáze remodelační, kdy vypnutá a zahuštěná tkáň spolu s remodelujícím se kolagenem zajistí výrazný liftingový efekt.

Příznivě ovlivní hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky tkáně (cca 4,5 mm), kde dříve mohli působit pouze plastičtí chirurgové při invazivním faceliftingu.

Tkáň se díky tomu dokonale vypne a přitom není nutné povrch pokožky nijak narušit. Aby byl výsledek opravdu dokonalý, je třeba působit i na svrchní vrstvy kůže nad platysmou. K tomu slouží "koncovky SMAS", které dokáží aplikovat jemnou a hustou síť termokoagulačních bodů do hloubky 3.0 mm a 1.5 mm, které zajistí obnovu přirozené, ale působením věku poničené vrstvy kolagenu a elastinu. 

Ulthera tedy zajistí vše - ošetření hluboko, středně hluboko i povrchně. A to vše neinvazivně. Celý průběh zákroku lékař sleduje na monitoru a vidí přesně, kam cílí ultrazvukovou energii.

Prestižní celosvětový New Beauty Magazine pořádá každoročně mezi svými čtenáři, editory a experty medicíny volbu nejlepšího produktu beauty odvětví. V letošním roce bylo hodnocení rozšířeno nad rámec beauty produktů i o veškeré beauty aplikace!

Máme to potěšení Vám oznámit, že Ultherapy byla vyhlášena celkovým vítězem - nejlepším ambulantním zákrokem "The Best In-Office Treatment". Ultherapy tak vyhrála v nejvyšší soutěžní kategorii, kde porazila nejen všechny přístrojové zákroky na trhu, ale i všechny zákroky výplňové a injektabilní a to díky svým neinvazivním liftingovým schopnostem.

Kontraindikace:

 • těhotenství
 • epilepsie
 • rakovina kůže
 • spálená pokožka
 • zánětlivý proces na pokožce v místě zákroku

Mnohé dotazy směřují také k trvalosti ošetření a nutnosti jeho opakování. Jak jsme nastínili výše zákroky neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu - nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř.

Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si vaše pokožka udrží mladistvější vzhled dlouho. Studie ze Spojených států amerických ukazují, že účinek jediného ošetření trvá mimálně po dobu deseti let!

Věříme, milé klientky a klienti, že s výkonem budete maximálně spokojeni a budu se na Vás, společně se svými kolegyněmi těšit v Platan clinique.Koupit »

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


Jarka Reaguj

To zní fakt dobře...

Marie Reaguj

Dobrý den, je poskytována záruka na to, že tato procedura funguje?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Marie, na zákrok Ultimate lifting (Thermage + Ultherapy) je poskytována garance výsledku.

Marie Reaguj

Dobrý den, tak to je skvělá zpráva. Ošetření určitě zakoupím.

Edita Reaguj

Souhlasím - také to toho jdu :-)))

Ing. Dana Černošková Reaguj

Konečně někdo kdo dává garanci. V tomto případě má nabídka smysl i pro mě.

KLÁRA DOSTÁLOVÁ Reaguj

DOBRÝ DEN, UVEDENOU KOMBINACI JSEM VYZKOUŠELA LETOS V SRPNU. VÝSLEDKY ZATÍM PŘEDČILA VŠECHNA MÁ OČEKÁVÁNÍ, ČEKALA JSEM VYHLAZENÍ JEMNÝCH VRÁSEK, ALE ŽE BUDOU ODSTRANĚNY I TY HLUBOKOKÉ JSEM OPRAVDU NEČEKALA. NEJVÍCE JE NA MĚ POZNAT ASI PERMANENTNÍ VYPNUTÍ A ZPEVNĚNÍ A ZA TO JSEM VELMI VDĚČNÁ - DĚKUJI PANÍ DOKTORCE JÁNSKÉ.

Eva Forejtková Reaguj

Mela jsem zakoupeno osetreni Thermage a na miste mi bylo nabidnuto toto osetreni - tedy kombinace Thermage a Ulthery - musim uznat ze opravdu sofistikovane osetreni. Za me maximální spokojenost.

Mirka Reaguj

Díky za referenci

Klára Stoklasová Reaguj

cetla jsem ze v usa tadle kombinace fakt frčííííí a plastičtí chirurgové mají o 35% méně zakázek :D technika vpřed !!!

Hugo Reaguj

proste amerika

Lenka Reaguj

Zákrok jsem zakoupila a jsem zvedavá na výsledek.

Yveta Reaguj

musím potvrdit, že pleť je nádherně vyhlazená a vypnutá

Veronika Havelková Reaguj

Na této klinice jsem byla v březnu a velmi velká spokojenost.

Iva Reaguj

Dobrý den, je mi 56 let, jsou pro me zákroky vhodné?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Ivo, oba zákroky jsou velmi vhodné. Věříme, že budete spokojena, výsledky jsou výrazné.

Sklovská Reaguj

Ja byla v 72 na Thermagi a poznal to kazdy.. velke zjemneni vrasek i tech hlubokych

O. Čunátová Reaguj

Dobrý večer, velmi děkuji za komentář, nejspíše to taky zkusím, jsem podobného věku. Jsem ráda, že i jiné ženy mého věku využívají těchto služeb.

Hanka Mala Reaguj

v cene je prosm co vsechno? opradu cely oblicej, i cele oci a i probradek?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Hanko, v ceně jsou všechny Vámi uvedené partie.

Hanka Mala Reaguj

Děkuji, ošetření zakoupeno!

ludmila Reaguj

Dobrý den, rozhoduji se mezi Ultimate liftingem a Ultherapy?co byste mi doporučili?Je mi 48 let,nemám výrazné vrásky,jen na čele,ale trápí mě ochablé kontury zejména v dolní části obličeje.Děkuji za odpověd.Lída

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Ludmilo, Ultimate lifting je kombinací Ultherapy a Thermage - je nejúčinnějším zákrokem současnosti, je určen pro ty, kteří se spokojí jen s tím nejlepším. Nicméně samotné ošetření Ultherapy je velmi účinné a oblíbené. Ultimate lifting = nejpopulárnější neinvazivní facelift hollywoodských hvězd Thermage se systémem CPT a nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku Ultherapy SMAS. Unikátní kombinace špičkových technologií je prováděna ihned po sobě pro dosažení ještě lepších výsledků než doposud. Kombinované účinky plně nahrazují klasický operativní lifting. Klient získává jediným zákrokem výsledky, které přetrvají roky.

Dana Reaguj

ja byla na samotnem Ultherapy a perfektni vysledky

Tereza Marková Reaguj

Dobrý večer, také jsem byla "jen" na Ultherapii (velka spokojenost), nicméně po této kombinaci musejí být výsledky "monstrózní" - kdyz vemu v uvahu vysledky samotne Ultherapie a vysledky samotne Thermage.

Tereza Dřevová Reaguj

Ošetření mám cirka 7 týdnu za sebou.. plet vypla, vrásky redukovany a konury zpevneny, není co dodat. Sice to nebylo zadarmo alevysledek stoji za to.

Erika Reaguj

můžu toto ošetření absolvovat při zvýšené činnosti štítné žlázy?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Eriko, ošetření můžete podstoupit.

Nada Reaguj

Zkusila jsem toho už hodně, ale Thermage funguje.

Simona Reaguj

Souhlasím s Nadou, po Thermage jsou perfektní a hlavne dlouhodobé ucinky (zkusila jsem pred 2 lety a výsledky pretrvavaji).

Monika Hanušová Reaguj

Dobrý den, něco z praxe: paní doktorka byla moc příjemná, výsledky viditelné, prostředí čisté.

Renata Reaguj

Nám dotaz. Stačí pouze 1 ošetření nebo je potřeba podstoupit více ošetření?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Renato, výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací.

Janča Reaguj

Na tento zakrok padne cela vyplata :-)

je po ošetření možné jít mezi lidi?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, ošetření nevyžaduje vůbec žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost. Pacient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla.

Jitka Reaguj

chodím do solárka muzu na osetreni? mám velký zájem!

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Jitko, uvedené ošetření doporučujeme podstoupit alespoň 48 hodin po intenzivním slunění.

Jitka Reaguj

tak to je v pohode, pár dní to vydržím bez solárka :D

Radka Laurová Reaguj

Na této klinice jsem podstoupila "pouze" ošetření Thermage. Před rokem a půl ještě neměli přístroj Ulthera (v té době žádná klinika v ČR něměla oba stroje - bohužel - protože klinické studie z USA opravdu dokazují při kombinaci násobné a delší výsledky). Nicméně i po Thermage je má pleť zcela revitalizována a rekonstruována - vypnuta, vyhlazena, zpevněna. Výsledky přicházely pozvolna, ale to finále bylo perfektní. Určitě doporučuji všem ženám co chtějí pro sebe něco udělat. Ikdyž to stojí pár tisícovek - stojí to za to! A ten kdo chce neco navic tak ať určitě jde do "Ultimate". Zdraví Radka

Janička Reaguj

Dobrý den, Prosím, kolik by stál zákrok: to, co nabízíte plus krk a dekolt? Děkuji za odpověď.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Jano, nabídku, kterou poptáváte, uveřejníme koncem tohoto týdne.

ROMAN Reaguj

Zdravím, je tato kombinace vhodná i pro 50letého duchem mladíka?? Děkuji.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den pane Romane, uvedené ošetření je velmi vhodné i pro Vás. Věříme, že budete s výsledkem spokojen.

ROMAN Reaguj

Děkuji za odpověď, než závazně objednám a zaplatím, ještě bych potřeboval upřesnit,zda-li je lepší pro muže procedura THERMAGE CPT -FACE MEN či THERMAGE CPT + ULTHERAPY SMAS? Děkuji za upřesnění.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den pane Romane, zákrok "Thermage Face Men" je naprosto dostačující a můžete očekávat skvělé výsledky. Nicméně kombinace Thermage a Ultherapie (Ultimate lifting) posouvá výsledky ošetření o další level dál (jedná se o nejnovější lékařský postup, který byl nedávno klinicky testován a je určen pro náročnější klientelu - výsledky jsou ohromující, protože dochází ke kompletní "rekonstrukci" v místě ošetření ).

ROMAN Reaguj

Děkuji za vyčerpávající odpovědi,tak samozřejmě beru lepší variantu...když už..tak už... :) Těším se. Děkuji uctivě.

Marek T. Reaguj

Dobrý den, rád bych tuto proceduru věnoval mamce k Vánocům, mohu se zeptat,jak dlouho procedura trvá,a zda-li je vhodná i pro věk 69 a bude viditelný výsledek omlazení i po tuto věkovou kategorii?Máte ještě v listopadu a prosinci volné termíny?? Děkuji za odpověď.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den pane Marku, v tomto případě zdarma nabízíme dárkové certifikáty. Uvedené ošetření můžeme Vaší mamince doporučit. Délka ošetření je individuální - počítejte do 90 minut včetně konzultace. Ano, volné termíny jsou.

Marek T. Reaguj

Děkuji za odpověď,a opravdu bude výsledek znatelný a viditelný,abych dárkem udělal radost? Děkuji. Marek

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den pane Marku, nejedná se o povrchové kosmetické ošetření, ale o kombinaci dvou nejúčinnějších lékařských zákroků současnosti. Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Máme více jak 800 spokojených klientů jen s ošetřením Thermage a více jak 400 spokojených klientů s ošetřením Ultherapy.

Petra Reaguj

Super cena. Manžel mi navíc dnes ošetření schválil a já mám první dárek :-)

Iveta Kopečná Reaguj

Dobrý večer, ošetření jsem podstoupila v červnu, bohužel jsem platila plnou cenu - tato kombinace v akci nebyla, nicméně to zas tolik "nemrzí", protože hlavní jsou výsledky a ty jsou teda fakt perfektní. Ten kdo má možnost koupit ošetření v této akci, tak mu to vřele doporučuji, za ty peníze to fakt stojí. Jinak ošetření probíhalo bezproblémově, díky lokální anestezii ani nebolelo. Do hodinky byla plet bez známek zarudnutí. Personál sympatický a milý a prostředí velmi pěkné. Toť asi vše...

Marcela Reaguj

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda mohu vaše ošetření podstoupit po právě skoncene léčbě roaccutanem, popřípadě v jakém časovém odstupu. Moc děkuji za odpověď.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Marcelo, ošetření můžete podstoupit.

Jana Kašparová Reaguj

Super cena. Na klinice v Berouně mi řekli 3x tolik :-(

Dana Mrázová Reaguj

Já slyšela, že to v Berouně ani moc neumí...

Monika Neumannová Reaguj

Měla jsem velmi povadlá oční víčka, teď když si je namaluji, vypadám lépe! nepřelévá se mi kůže na očích.

Rickeyrow Reaguj

Nový příspěvek do diskuze
Další nabídky


Modelace postavy

Revoluční laserová liposukce laserWAVE® za zaváděcí cenu 4900 Kč! Exkluzivně v Praze, Brně a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje. Získejte měřitelné výsledky IHNED!
4 900 Kč původně 22 500 Kč
sleva  -78 %

Revoluční laserová liposukce laserWAVE® za zaváděcí cenu 4900 Kč! Exkluzivně v Praze, Brně a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje. Získejte měřitelné výsledky IHNED!391

Zhubněte DO PLAVEK! Jaká liposukce je pro rok 2020 ta nejlepší? Nová injekční lipolýza od Dermagenetic zaručuje krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.
490 Kč původně 1 690 Kč
sleva  -71 %

Zhubněte DO PLAVEK! Jaká liposukce je pro rok 2020 ta nejlepší? Nová injekční lipolýza od Dermagenetic zaručuje krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.4869

HIT léta 2020: Prémiová liposukce CELÉHO TĚLA bez bolesti a rekonvalescence! Vyzkoušejte revoluční metodu, která vrhá nové světlo na redukci nadváhy a přebytečných tuků. Špičkové lékařské ošetření Liposonix ONE je nyní dostupné i široké veřejnosti.
49 000 Kč původně 149 000 Kč
sleva  -67 %

HIT léta 2020: Prémiová liposukce CELÉHO TĚLA bez bolesti a rekonvalescence! Vyzkoušejte revoluční metodu, která vrhá nové světlo na redukci nadváhy a přebytečných tuků. Špičkové lékařské ošetření Liposonix ONE je nyní dostupné i široké veřejnosti.99

Novinka pro rok 2020 konečně v ČR: Prémiové lékařské ošetření Liposonix ONE je cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
790 Kč původně 2 890 Kč
sleva  -73 %

Novinka pro rok 2020 konečně v ČR: Prémiové lékařské ošetření Liposonix ONE je cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.3022

Špičkové ošetření CELÉHO TĚLA! Pomůžeme vám získat postavu snů. Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT. Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.
49 000 Kč původně 155 000 Kč
sleva  -68 %

Špičkové ošetření CELÉHO TĚLA! Pomůžeme vám získat postavu snů. Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT. Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.98

Absolutní HIT podzimu! Laserová liposukce laserWAVE® ošetření CELÉHO TĚLA za zaváděcí cenu 34.900,- Kč! Exkluzivně v Praze, Brně a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje.
34 900 Kč původně 159 000 Kč
sleva  -78 %

Absolutní HIT podzimu! Laserová liposukce laserWAVE® ošetření CELÉHO TĚLA za zaváděcí cenu 34.900,- Kč! Exkluzivně v Praze, Brně a Olomouci! Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci od vývojářů z Kanady, která opravdu funguje.58

Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně! Vyzkoušejte prémiový lékařský zákrok Thermage CPT. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.
7 990 Kč původně 29 500 Kč
sleva  -73 %

Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně! Vyzkoušejte prémiový lékařský zákrok Thermage CPT. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.234

Omlazení pleti a vyhlazení vrásek

REVOLUCE - Exkluzivní novinka roku 2020! Thermage FLX garantuje omládnutí o generaci! Dopřejte si hlubší, rychlejší a mnohem efektivnější lifting, se čtvrtou generací této přelomové technologie. Výsledný efekt šokuje Vaše okolí a vydrží až o 50 % dél
17 900 Kč původně 62 000 Kč
sleva  -71 %

REVOLUCE - Exkluzivní novinka roku 2020! Thermage FLX garantuje omládnutí o generaci! Dopřejte si hlubší, rychlejší a mnohem efektivnější lifting, se čtvrtou generací této přelomové technologie. Výsledný efekt šokuje Vaše okolí a vydrží až o 50 % dél479

Nově od léta: Ultherapy Q-SMAS 2020. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2020. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Omládněte bez skalpelu!
12 900 Kč původně 57 000 Kč
sleva  -77 %

Nově od léta: Ultherapy Q-SMAS 2020. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2020. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Omládněte bez skalpelu!370

Špičkové laserové ošetření pleti laserWAVE® dnes poprvé ve slevě! Za pár minut vám vrátíme i několik let. Výsledek omlazení je srovnatelný s chirurgicky provedeným mini-liftingem. Zvedněte si sebevědomí za zaváděcí cenu jen 4.900 Kč!
4 900 Kč původně 28 500 Kč
sleva  -83 %

Špičkové laserové ošetření pleti laserWAVE® dnes poprvé ve slevě! Za pár minut vám vrátíme i několik let. Výsledek omlazení je srovnatelný s chirurgicky provedeným mini-liftingem. Zvedněte si sebevědomí za zaváděcí cenu jen 4.900 Kč!263

Exkluzivně v ČR! Trvalé vyhlazení vrásek pomocí aplikace špičkového preparátu YALI od Dermagenetic (vysoce stabilizovaná 3.5 % kyselina hyaluronová + 49 účinných látek)! V ceně je ošetření celého obličeje.
3 490 Kč původně 12 500 Kč
sleva  -72 %

Exkluzivně v ČR! Trvalé vyhlazení vrásek pomocí aplikace špičkového preparátu YALI od Dermagenetic (vysoce stabilizovaná 3.5 % kyselina hyaluronová + 49 účinných látek)! V ceně je ošetření celého obličeje.577

Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let.
11 900 Kč původně 53 900 Kč
sleva  -78 %

Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let.492

Absolutní HIT letošního roku! Špičkové dermální výplně vrásek s unikátně zasíťovanou kyselinou hyaluronovou. Nově obsahují peptidy Boostrin a Glamerin, které maximálně prodlouží účinnost výplně až na 16 měsíců. Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem!
4 490 Kč původně 11 500 Kč
sleva  -61 %

Absolutní HIT letošního roku! Špičkové dermální výplně vrásek s unikátně zasíťovanou kyselinou hyaluronovou. Nově obsahují peptidy Boostrin a Glamerin, které maximálně prodlouží účinnost výplně až na 16 měsíců. Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem!287

PRO NÁROČNÉ: Omládněte o 10 a více let díky revolučnímu 4D ULTIMATE LIFTINGU. Výsledek je plně srovnatelný s plastickou operací! V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. V prodeji je pouze 200 slevových voucherů.
19 900 Kč původně 92 000 Kč
sleva  -78 %

PRO NÁROČNÉ: Omládněte o 10 a více let díky revolučnímu 4D ULTIMATE LIFTINGU. Výsledek je plně srovnatelný s plastickou operací! V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. V prodeji je pouze 200 slevových voucherů.199

Jen pro muže: Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - face MAN. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let.
8 900 Kč původně 42 900 Kč
sleva  -79 %

Jen pro muže: Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - face MAN. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let.184

Estetická medicína

Novinka pro rok 2020! Toužíte po svůdných, plných a neodolatelných rtech? Vyzkoušejte ZVĚTŠENÍ RTŮ pomocí unikátně zasíťované kyseliny hyaluronové s CG peptidy. Získejte nádherně přirozené rty - žádnou kačeří pusu! Plné rty jsou prostě sexy.
7 900 Kč původně 15 900 Kč
sleva  -50 %

Novinka pro rok 2020! Toužíte po svůdných, plných a neodolatelných rtech? Vyzkoušejte ZVĚTŠENÍ RTŮ pomocí unikátně zasíťované kyseliny hyaluronové s CG peptidy. Získejte nádherně přirozené rty - žádnou kačeří pusu! Plné rty jsou prostě sexy.245

Novinka roku 2020! Unikátní dvoufázové ošetření OxyGeneo druhé generace. Vynikající výsledky proti stárnutí! Každé ošetření OxyGeneo vás vrátí v čase zpět. V ceně je ošetření celého obličeje.
4 500 Kč původně 9 500 Kč
sleva  -53 %

Novinka roku 2020! Unikátní dvoufázové ošetření OxyGeneo druhé generace. Vynikající výsledky proti stárnutí! Každé ošetření OxyGeneo vás vrátí v čase zpět. V ceně je ošetření celého obličeje.192

NEJLEPŠÍ DÁREK PRO ŽENY I MUŽE: Univerzální dárkový voucher, který potěší a nemůže nikdy zklamat. Netrapte se výběrem vhodného dárku - u nás si vybere opravdu každý. Ještě lepší cena než ​v našich akčních nabídkách.
5 000 Kč původně 25 000 Kč
sleva  -80 %

NEJLEPŠÍ DÁREK PRO ŽENY I MUŽE: Univerzální dárkový voucher, který potěší a nemůže nikdy zklamat. Netrapte se výběrem vhodného dárku - u nás si vybere opravdu každý. Ještě lepší cena než ​v našich akčních nabídkách.466

Zastavte padání vlasů, nastartujte růst vlasů nových, nebo ozdravte vlasy poškozené. Objevte sílu výtažků z kmenových buněk. Dnes navíc s mimořádnou slevou 67 %! V ceně je kompletní kúra 5 ošetření.
14 900 Kč původně 45 000 Kč
sleva  -67 %

Zastavte padání vlasů, nastartujte růst vlasů nových, nebo ozdravte vlasy poškozené. Objevte sílu výtažků z kmenových buněk. Dnes navíc s mimořádnou slevou 67 %! V ceně je kompletní kúra 5 ošetření.386

Brzy končí

Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2020. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření Ultherapy Q-SMAS oválu obličeje nebo očního okolí.
7 500 Kč původně 29 500 Kč
sleva  -75 %

Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2020. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření Ultherapy Q-SMAS oválu obličeje nebo očního okolí.371

Thermage CPT - ošetření oválu obličeje nebo očního okolí s fantastickou slevou 78 %. Nejpopulárnější zákrok hollywoodských hvězd, který dokáže zastavit na 8-10 let proces stárnutí.
7 900 Kč původně 35 900 Kč
sleva  -78 %

Thermage CPT - ošetření oválu obličeje nebo očního okolí s fantastickou slevou 78 %. Nejpopulárnější zákrok hollywoodských hvězd, který dokáže zastavit na 8-10 let proces stárnutí.378

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Praha
Lidická 16, Praha 5

Klinika Brno
Poštovská 68/3, Brno

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

E-mail: info@platanclinique.cz

Otevírací doba

Klinika Praha
po - pá: 9:00h - 17:00h
so - ne: dle objednávek

Klinika Brno
po – pá: 9:00h - 17:00h
so – ne: dle objednávek

Klinika Olomouc
po – pá: 9:00h - 17:00h
so – ne: dle objednávek

Objednávky telefonicky nebo e-mailem

po – pá: 8:00h – 16:30h

Telefon:
Telefonní konzultace: 702 062 460
Hlavní recepce: 608 041 707
Klientský servis: 775 718 927
Klientský servis: 774 542 424

E-mail: valaskova@platanclinique.cz

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?