Detail nabídky

Omládněte o 10 a více let díky revolučnímu 4D ULTIMATE LIFTINGU. Výsledek je plně srovnatelný s plastickou operací! V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. V prodeji pouze 200 slevových poukazů.
17 900 Kč původně 92 000 Kč
sleva-81 %

Omládněte o 10 a více let díky revolučnímu 4D ULTIMATE LIFTINGU. Výsledek je plně srovnatelný s plastickou operací! V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. V prodeji pouze 200 slevových poukazů.

4D ULTIMATE LIFTING: Unikátní kombinace špičkových technologií je prováděna ihned po sobě pro dosažení ještě lepších výsledků než doposud. Kombinované účinky plně nahrazují klasický operativní lifting. Nyní lze dosáhnout kompletního trojrozměrného liftingu.

196 zákazníků

O nabídce


 • 4D ULTIMATE LIFTING
 • Omládněte o 10 a více let
 • V prodeji je pouze 200 poukazů
 • Unikátní kombinace špičkových technologií je prováděna ihned po sobě pro dosažení ještě lepších výsledků než doposud
 • Stačí pouze jeden zákrok (jeden voucher)
 • Klient získává jediným zákrokem výsledky, které přetrvají roky
 • V ceně je ošetření:
  - celého obličeje
  - očního okolí
  - podbradku
  - krku
  - dekoltu
 • Plně nahradí plastickou operaci
 • Nyní lze dosáhnout kompletního trojrozměrného liftingu
 • Více informací o Thermage CPT zde
 • Více informací o Ulthera SMAS zde

Podmínky


 • Platnost voucherů je do 30. 6. 2020
 • Počet voucherů na osobu není omezen
 • Rezervace na telefonu: 608 041 707
 • Individuální přístup:
  - podle věku
  - potřeb
  - zdravotního stavu
 • Určeno pro ženy i muže od 21 let

Omládněte o 10 a více let s 4D Ultimate liftingem!

Nejpopulárnější neinvazivní facelift hollywoodských hvězd Thermage se systémem CPT a nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku Ultherapy SMAS. 

Unikátní kombinace špičkových technologií je prováděna ihned po sobě pro dosažení ještě lepších výsledků než doposud. Kombinované účinky plně nahrazují klasický operativní lifting. Nyní lze dosáhnout kompletního trojrozměrného liftingu. Klient získává jediným zákrokem výsledky, které přetrvají roky.

V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. V prodeji je pouze 200 poukazů.
 

 

Thermage CPT (více informací zde)

Hloubkový lifting Thermage CPT při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity. Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti metody Thermage CPT nejen u žen, ale i mužů na celém světě.

Ne každý si může pooperační zotavování dovolit – proto si vědci a lékaři dlouho lámali hlavu, jak navrátit pleti mládí neinvazivní cestou. Revolučním objevem se stala omlazovací metoda Thermage CPT, která navrací kůži mladý vzhled po jediném ošetření.

Thermage CPT funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty - buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4 týdny po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 10 let. Thermage CPT tedy dokáže zastavit na 7-10 let proces stárnutí.

Thermage CPT byla vyvinuta vědci v USA, kde byla podrobena rozsáhlým dlouholetým testováním, než v roce 2002 získala certifikaci federálního úřadu pro kontrolu léčiv (FDA). Jde o prémiovou lékařskou terapii prováděnou medicínským přístrojem v rukou lékaře, což zaručuje naprostou bezpečnost ošetření i kvalitní výsledky. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic či britská CMA Lasers. 

Unikátnost ošetření Thermage CPT tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.


Účinek se dostavuje po jediném ošetření a výsledek je dlouhotrvající.

Kůže je nejen vypnuta, ale získává také ztracený tonus, pružnost a je obnoven její mladistvý vzhled. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází postupně několik měsíců po zákroku. Kvalitní a trvalý výsledek je zaručen již po jediném ošetření. I po sedmi letech, které od zákroku uplynou, bude pacient vypadat viditelně mladší než před jeho absolvováním.

Účinek je zcela srovnatelný s chirurgickým zákrokem.

Pacienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, bezbolestnost, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí, zda byl zákrok úspěšný a tělo jej přijme. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku.

Ulthera SMAS (více informací zde)

Ulthera je jediná technologie na světě certifikovaná FDA pro neinvazivní lifting obličeje, krku, dekoltu a očního okolí. Umožňuje omladit obličej bez použití skalpelu, odpadá tedy nutnost narkózy i následné hospitalizace a rekonvalescence a nezanechává žádné jizvy. 

Je vhodná pro všechny, kdo touží po vypnutí a omlazení obličeje, ale z určitých důvodů nechtějí nebo nemohou podstoupit klasický chirurgický facelifting. Toto ošetření příznivě ovlivní povadlé kontury obličeje, povislou kůži v oblasti čelisti a podbradku, vyhladí vrásky v očním okolí a převisy pod dolním víčkem, zvedne linii obočí, vyhladí krk a dekolt.

Ulthera má jako jediná patentově chráněný zdroj ultrazvukové energie, která se dokáže neinvazivně, bez jakéhokoliv poškození či ovlivnění povrchových kožních struktur přesně zacílit do jakékoliv hloubky tkáně a tam vytvořit hustou síť mikroskopických zón termálních koagulačních bodů (TCP), které bezpostředně při aplikaci vypínají tkáň a navozují hojící odezvu organismu spojenou s proliferační fází - novotvorbou kolagenu. Ta následně přechází do fáze remodelační, kdy vypnutá a zahuštěná tkáň spolu s remodelujícím se kolagenem zajistí výrazný liftingový efekt.

Příznivě ovlivní hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky tkáně (cca 4,5 mm), kde dříve mohli působit pouze plastičtí chirurgové při invazivním faceliftingu.

 

Tkáň se díky tomu dokonale vypne a přitom není nutné povrch pokožky nijak narušit. Aby byl výsledek opravdu dokonalý, je třeba působit i na svrchní vrstvy kůže nad platysmou. K tomu slouží "koncovky SMAS", které dokáží aplikovat jemnou a hustou síť termokoagulačních bodů do hloubky 3.0 mm a 1.5 mm, které zajistí obnovu přirozené, ale působením věku poničené vrstvy kolagenu a elastinu. 

Ulthera tedy zajistí vše - ošetření hluboko, středně hluboko i povrchně. A to vše neinvazivně. Celý průběh zákroku lékař sleduje na monitoru a vidí přesně, kam cílí ultrazvukovou energii.

Prestižní celosvětový New Beauty Magazine pořádá každoročně mezi svými čtenáři, editory a experty medicíny volbu nejlepšího produktu beauty odvětví. V letošním roce bylo hodnocení rozšířeno nad rámec beauty produktů i o veškeré beauty aplikace!

Máme to potěšení Vám oznámit, že Ultherapy byla vyhlášena celkovým vítězem - nejlepším ambulantním zákrokem "2018 The Best In-Office Treatment". Ultherapy tak vyhrála v nejvyšší soutěžní kategorii, kde porazila nejen všechny přístrojové zákroky na trhu, ale i všechny zákroky výplňové a injektabilní a to díky svým neinvazivním liftingovým schopnostem.

Kontraindikace:

 • těhotenství
 • epilepsie
 • rakovina kůže
 • spálená pokožka
 • zánětlivý proces na pokožce v místě zákroku

Mnohé dotazy směřují také k trvalosti ošetření a nutnosti jeho opakování. Jak jsme nastínili výše zákroky neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu - nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř.

Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si vaše pokožka udrží mladistvější vzhled dlouho. Studie ze Spojených států amerických ukazují, že účinek jediného ošetření trvá mimálně po dobu deseti let!

Věříme, milé klientky a klienti, že s výkonem budete maximálně spokojeni a budu se na Vás, společně se svými kolegyněmi těšit v Platan clinique.Koupit »

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


Jitka Reaguj

Kdo provádí ošetření?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Jitko, uvedené ošetření provádí lékař.

Jitka Reaguj

Děkuji... budu se těšit :-) Kupon objednán.

R.H. Reaguj

Dobrý den, to je skvělá zpráva, že ošetření provádí lékař.

Hanka Zírová Reaguj

Na toto ošetření bych asi do salonu nesla. Také jsem potěšena, že ošetření provádí doktor.

hanka Reaguj

chtela bych darovat osetreni mamce. je ji 56 let, je to pro ni vhodne? velmi me vase cena zaujala a slysela jsem na vas dobre reference.

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Hanko, ošetření je pro Vaši maminku velmi vhodné, věříme, že bude maximálně spokojena.

Adam Kalina Reaguj

Když jsme u tech Vánoc - máte náke dárkove vouchery?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den pane Kalino, ano, nabízíme dárkové vánoční certifikáty (zdarma).

Adam Kalina Reaguj

Děkuji za info.

Olga Malá Reaguj

To se vyplatí :-)

Martin Reaguj

....když bude ta moje hodná.... vypadá to opravdu jako "dárek snů", alespoň nebudu muset kupovat krémy, které podle mne stejně nefungují....

Mirka Reaguj

Jak dlouho ošetření trvá?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Mirko, délka ošetření je velmi individuální. Počítejte 90-120 minut včetně konzultace.

jen abych věděla kolik si mam udelat casu a na kdy si koupit zpatecny listek na vlak

IVA K. Reaguj

MÁTE NĚKDO ZKUŠENOSTI?

Marcela Hronová Reaguj

Já byla "jen" na Thermage a výsledky fantasticke. Výsledky poznal opravdu kazdy...

Jana Reaguj

Dobry den, Ultimate lifting mohu vrele doporucit, jedno z nejlepsich osetreni, ktere jsem absolvovala. Jana K. 63 let

Simča Reaguj

Dobrý den, voucher jsem koupila mamce k narozkám, tak uvidíme, jak bude spokojená :-)

Karel Moravec Reaguj

Cena je fakticky hodně dobrá a také uvazuji koupit jako darek tento zákrok, ale jako vanoční :-))))

Mgr. Renata Novotná Reaguj

Podstoupila jsem zde na klinice ošetření Ultherapie a komplexně jsem velmi spokojena. Hodnotím vše známkou 1- protože měli v den mého zákroku rozbitý kávovar :-(

zuzka Reaguj

paní doktorka říkala že mi aplikuje maximalni pocet impulzu a to velmi ocenuji jsem zatim 3 dny po osetreni takže finalni vysledky zatim hodnotit nemohu ale plet je pekne vypla

Helena B. Reaguj

To jsem netušila, že na klinice je nejdůležitější kávovar. To bych přešla bez mrknutí.

Lenka Sváčková Reaguj

Prostředí pěkné, personál kliniky milý a ceny dostupné běžné populaci.

ošetření jsem ted zakoupila a jsem sama zvedava. ale svetove studie jsou pozitivni...

Alice Bayerová Reaguj

Dobré ráno, moje zkušenosti s tímto DUO zákrokem jsou velmi pozitivní, jsem cirka 3 měsíce po zákroku a pleť je krásně vypnutá, kontury zpevněny, dokonce mi zmizela i pigmentace a částečně se redukovali jizvičky. Za mě naprostá spokojenost.

Martin Jolka Reaguj

Super cena, není co řešit :)

petrolímek Reaguj

Naprosto souhlasím

Darina Reaguj

Dobrý večer, mohu po ošetrení do práce?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Darino, pacienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, bezbolestnost, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí, zda byl zákrok úspěšný a tělo jej přijme. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku.

lenka berhal Reaguj

stačí fakt jedno ošetření? nebo je treba vice osetreni?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Lenko, klient získává jediným zákrokem výsledky, které přetrvají roky.

lenka berhal Reaguj

díky

Jana Kovářová Reaguj

Dobrý den, cena je konečná nebo se na místě něco doplácí?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Kovářová, uvedená cena je konečná - na místě nic nedoplácíte.

Jana Kovářová Reaguj

Děkuji za bleskovou reakci na muj dotaz.

Marketa Hanzlickova Reaguj

v ceně jsou fakt oba zakroky? pokud ano ihned kupuji !!!

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Hanzlíčková, v ceně Ultimate liftingu jsou opravdu oba zákroky - Thermage CPT i Ultherapy SMAS.

Marie Loukotná Reaguj

Byla jsem zde na Botoxu a jsem spokojena. Toto vypada taky zajimave.

Sarah Meroll Reaguj

Beru lék Helicid, je to kontraindikace?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, uvedená medikace není kontraindikací ošetření.

David Vodrážka Reaguj

Dobrý den a léky na štít. žlázu? Manželka bere...

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den, ošetření je možné i v tomto případě.

Tereza Řeháková Reaguj

Je možná platba bankovním převodem za tento poukaz? Nějak mi to nejde... :-(

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Řeháková, vyberete platební metodu "bankovní převod", dále pak vyberete svoji banku, poté je možné přesměrování do Vašeho internetového bankovnictví nebo kliknete na "vytvořit platební příkaz" a na email Vám přijdou podklady k platbě.

Martina Křížová Reaguj

Hezký den, ošetření jsem podstoupila u paní doktorky Doubové (kterou tímto zdravím) asi před 4 měsíci. Doporučila mi aplikaci lokální anestezie (nějaký zázračný krém) a ošetření jsem necítila, pouze příjemné teplo. Po zákroku byla pleť lehce začervenalá, ale do 30 minut bylo vše v normě... Nyní pociťuji hebčí pleť na dotyk, vypnutí (nikde kůže nevisí), vrásky jemné jsou pryč a ty hlubší zjemněny opravdu výrazně. Perfektní výsledky v oblasti očí a i krku a dekoltu. Byla jsem a jsem spokojena. Martina 65 let

Honza Reaguj

A mám dárek k Vánocům :-)

Saša Reaguj

on-line platba je tady opravdu jednoduchá a rychlá, voucher přišel téměř ihned. už se těším.

Iva Reaguj

Nemohla jsem se rozhodnout mezi ošetřením Thermage nebo Ultherapy. S touto nabídkou to mám vyřešeno. A navíc s trojrozměrným efektem.

Lena Reaguj

taky si myslím, že je to ideální řešení v oblasti hloubkové péče o pleť a omlazení

Monika Reaguj

Dobrý den, oštření se provádí pouze v Praze ?

PlatanClinique.cz Reaguj

Dobrý den paní Moniko, uvedené ošetření provádíme na všech našich klinikách.

Veru Reaguj

Super, objednám se do Brna.

Lenička strádalová Reaguj

Měla jsem velké vrásky, nikdy mi nic nepomohlo, toto je opravdový zázrak , děkuji všem z Platan kliniky.

Teplická Reaguj

Vrásky zmizeli zůstal mi jen "úsměv na rtech"děkuji celému personálu a pani doktorce B-) máte zlaté ruce.

Růžena Reaguj

Dobrý den, s Ultimate liftinge jsem byla také velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a také byla moc milá. S výsledkem zákroku jsem nadmíru spokojena, ubral mi více jak 5 let. A to je mi 65 let.

Ivča Reaguj

Všichni velice ochotní a vstřícní (od pracovnice na recepci až po paní doktorku), v neposlední řadě i velice hezké prostředí. Ošetření proběhlo naprosto v pořádku :-)

Marie Reaguj

Ultimate lifting je opravdu „téměrˇ dok¨onalé“ ošetření. Výsledky jsou úžasné, ale ta cena… I když manžel říkal, že to za to stojí.

Alča Reaguj

Tak to je super, nevěděla jsem které ošetření vybrat. Tato varianta je úžasná. Právě zakoupeno a těším se. :-)))

Nový příspěvek do diskuze
Další nabídky


Novinka roku 2020! Unikátní dvoufázové ošetření OxyGeneo druhé generace. Vynikající výsledky proti stárnutí! Každém ošetření OxyGeneo vás vrátí v čase zpět. V ceně je ošetření celého obličeje.
2 900 Kč původně 8 500 Kč
sleva -66 %

Novinka roku 2020! Unikátní dvoufázové ošetření OxyGeneo druhé generace. Vynikající výsledky proti stárnutí! Každém ošetření OxyGeneo vás vrátí v čase zpět. V ceně je ošetření celého obličeje.178

Absolutní HIT letošního roku! Špičkové dermální výplně s unikátně zasíťovanou kyselinou hyaluronovou. Nově obsahují CG peptidy Boostrin a Glamerin, které maximálně prodlouží účinnost výplně až na 16 měsíců. Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem!
3 490 Kč původně 8 900 Kč
sleva -61 %

Absolutní HIT letošního roku! Špičkové dermální výplně s unikátně zasíťovanou kyselinou hyaluronovou. Nově obsahují CG peptidy Boostrin a Glamerin, které maximálně prodlouží účinnost výplně až na 16 měsíců. Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem!298

NEJLEPŠÍ DÁREK PRO ŽENY I MUŽE: Univerzální dárkový voucher, který potěší a nemůže nikdy zklamat. Netrapte se výběrem vhodného dárku - u nás si vybere opravdu každý. Ještě lepší cena než ​v našich akčních nabídkách.
5 000 Kč původně 25 000 Kč
sleva -80 %

NEJLEPŠÍ DÁREK PRO ŽENY I MUŽE: Univerzální dárkový voucher, který potěší a nemůže nikdy zklamat. Netrapte se výběrem vhodného dárku - u nás si vybere opravdu každý. Ještě lepší cena než ​v našich akčních nabídkách.479

Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 7-10 let.
9 900 Kč původně 53 900 Kč
sleva -82 %

Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 7-10 let.481

Konečně v ČR - tisíce spokojených klientů v celé Evropě! Prémiové lékařské ošetření Liposonix - cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
690 Kč původně 2 490 Kč
sleva -72 %

Konečně v ČR - tisíce spokojených klientů v celé Evropě! Prémiové lékařské ošetření Liposonix - cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.3014

Jaká liposukce je ta nejlepší? Injekční lipolýza od Juliette Armand - krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.
390 Kč původně 1 590 Kč
sleva -75 %

Jaká liposukce je ta nejlepší? Injekční lipolýza od Juliette Armand - krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.4990

Prémiová liposukce CELÉHO TĚLA: Špičkové lékařské ošetření Liposonix je nyní dostupné i široké veřejnosti! Revoluční metoda, která vrhá nové světlo na redukci nadváhy, přebytečných tuků a celulitidy. Výsledkem je trvalý úbytek 2 konfekční velikosti.
40 000 Kč původně 145 000 Kč
sleva -72 %

Prémiová liposukce CELÉHO TĚLA: Špičkové lékařské ošetření Liposonix je nyní dostupné i široké veřejnosti! Revoluční metoda, která vrhá nové světlo na redukci nadváhy, přebytečných tuků a celulitidy. Výsledkem je trvalý úbytek 2 konfekční velikosti.97

Nově od listopadu 2019: Ultherapy Q-SMAS. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Omládněte bez skalpelu!
9 900 Kč původně 57 900 Kč
sleva -83 %

Nově od listopadu 2019: Ultherapy Q-SMAS. Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let. V ceně je ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. Omládněte bez skalpelu!385

Thermage CPT - ošetření obličeje nebo očního okolí s fantastickou slevou 85%. Nejpopulárnější zákrok hollywoodských hvězd, který dokáže zastavit na 7-10 let proces stárnutí.
3 900 Kč původně 25 900 Kč
sleva -85 %

Thermage CPT - ošetření obličeje nebo očního okolí s fantastickou slevou 85%. Nejpopulárnější zákrok hollywoodských hvězd, který dokáže zastavit na 7-10 let proces stárnutí.388

Zastavte padání vlasů, nastartujte růst vlasů nových nebo ozdravte vlasy poškozené. Výtažky z kmenových buněk (kompletní kúra pěti ošetření) s mimořádnou slevou 70 % pouze tento týden!
8 490 Kč původně 28 000 Kč
sleva -70 %

Zastavte padání vlasů, nastartujte růst vlasů nových nebo ozdravte vlasy poškozené. Výtažky z kmenových buněk (kompletní kúra pěti ošetření) s mimořádnou slevou 70 % pouze tento týden!369

Exkluzivně v ČR! Trvalé vyhlazení vrásek pomocí aplikace špičkového preparátu od Juliette Armand (kyselina hyaluronová + 49 účinných látek)! V ceně je ošetření celého obličeje.
2 900 Kč původně 10 500 Kč
sleva -72 %

Exkluzivně v ČR! Trvalé vyhlazení vrásek pomocí aplikace špičkového preparátu od Juliette Armand (kyselina hyaluronová + 49 účinných látek)! V ceně je ošetření celého obličeje.562

Novinka pro rok 2019! Toužíte po svůdných, plných a neodolatelných rtech? Vyzkoušejte ZVĚTŠENÍ RTŮ pomocí unikátně zasíťované kyseliny hyaluronové s CG peptidy. Získejte nádherně přirozené rty - žádnou kačeří pusu! Plné rty jsou prostě sexy.
5 490 Kč původně 11 500 Kč
sleva -52 %

Novinka pro rok 2019! Toužíte po svůdných, plných a neodolatelných rtech? Vyzkoušejte ZVĚTŠENÍ RTŮ pomocí unikátně zasíťované kyseliny hyaluronové s CG peptidy. Získejte nádherně přirozené rty - žádnou kačeří pusu! Plné rty jsou prostě sexy.240

Pomůžeme vám získat postavu snů! Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT - ošetření CELÉHO TĚLA. Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.
39 000 Kč původně 155 000 Kč
sleva -75 %

Pomůžeme vám získat postavu snů! Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT - ošetření CELÉHO TĚLA. Zpevněte kůži, zhubněte a získejte krásné tělo bezbolestně. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.96

Jen pro muže: Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - face MAN. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 7 let.
7 900 Kč původně 42 900 Kč
sleva -82 %

Jen pro muže: Prémiový lékařský zákrok Thermage CPT - face MAN. Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 7 let.184

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Praha
Lidická 16, Praha 5

Klinika Brno
Poštovská 68/3, Brno

Klinika Olomouc
Hanáckého pluku 10, Olomouc

Klinika Opava
Pekařská 358/85, Opava

E-mail: info@platanclinique.cz

Otevírací doba

Klinika Praha
po - pá: 9:00h - 17:00h
so - ne: dle objednávek

Klinika Brno
po – pá: 9:00h - 17:00h
so – ne: dle objednávek

Klinika Olomouc
po - pá: 9:00h - 17:00h
so - ne: dle objednávek

Klinika Opava
po - pá: dle telefonických objednávek

Objednávky telefonicky nebo e-mailem

po – pá: 8:00h – 16:30h

Telefon:
Hlavní recepce: 608 041 707
Klientský servis: 775 718 927
Klientský servis: 774 542 424

E-mail: valaskova@platanclinique.cz

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?