Pevný zadeček je sexy symbolem: Jak si jej udržet?

Pevný zadeček je sexy symbolem: Jak si jej udržet?

Jste majitelkou zaoblených tvarů a nevíte jak je zpevnit? Existuje nesčetné množství metod jak na pevné a sexy tvary. Dnes bude řeč o zadečku.

Popíšeme si tři metody jak jej získat. A není to vůbec těžké. Důležité je chtít. A pak už to jde samo. Koneckonců pevný, kulatý a sexy zadeček to je snad sen každé z nás, no ne?

Pohledy vždy a všude

Jdete po ulici a muži se za vámi otáčejí. Jste jako v ráji. Přitahujete obdivné pohledy. No není to fajn? Ano i to je možné. Nevěříte? Samozřejmě máte na výběr jak toho docílit. Dnešní doba pokročila a tak je možnost vybírat z nesčetného množství metod, které zpevňují hýždě a nechají zmizet celulitidu.

Vacushape

Vacushape je speciální přístroj, složený z vakuové komory a běžícího pásu. Ovládání je velmi jednoduché díky vestavěnému softwaru a máte možnost zvolit si hned z šesti funkcí, kdy si vyberete tu nejúčinnější pro vás. Je to přístroj, který tvaruje vaše tělo od pasu dolů.

Laicky řečeno jste od pasu dolů zavřeni ve stroji a chodíte při tom na běžícím pásu. Kolem pasu máte speciální opasek připnutý ke stroji, díky kterému jsou vaše nohy, zadeček a bříško ve vakuu. Tuto metodu formování těla, nabízí dnes četná fitness centra, kde si domluvíte lekci Vacushape.

Galvanická žehlička

Pokud jste majitelkou pěkného zadečku, ale chcete ještě ubrat pár centimetrů a vyhladit celulitidu, je tady galvanická žehlička. Je to přístroj, který vypadá asi jako epilátor. Před použitím se na pokožku nanese speciální gel, který zesiluje účinek žehličky a krémy, které pokožku vyživují.

Tato metoda se dá použít na celé tělo a tam kde to potřebujete a chcete, vám vyhladí pokožku, vyčistí od toxinů a navíc ubere centimetry. Samozřejmostí je vyhledat salon kde tuto proceduru dělají a objednat se. Je to celkem novinka, tak neklesejte na mysli, když ten nabízející proceduru nenajdete hned.

Klasika

No a pak tady máme staré dobré cvičení. Co si budeme povídat, tato metoda je už nesčetněkrát ověřená a účinná. Tedy pokud cvičíte správně. A nejlepší na tom je, že můžete cvičit i doma a zadarmo.

Ovšem pokud potřebujete někoho kdo vás, jak se říká, nakopne, tak je lepší volbou fitness centrum. Tam vám poradí co cvičit a jak to cvičit. Cviky vám ukáží a případně vás opraví, pokud cvičíte špatně, což doma nikdo neudělá. Výběr je jen na vás.

Čtvrtou variantou pak je jednoduché a hodně rychlé a efektivní řešení – návštěva estetického centra a absolvování nějaké doporučené procedury či zákroku likvidujícího faldíky a nepěknosti nejen na hýždích. Tady to máte jisté a efektivní!

Kontaktní informace

Platan Clinique – centrum estetické péče

Klinika Olomouc
Dlouhá 524/28, Olomouc – Lazce

Otevírací doba

Klinika Olomouc
po – pá: dle objednávek

 

Rezervace

Rezervace Olomouc: 774 151 330

 

 

 

Ochrana osobnosti Obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů Kariéra Kontraindikace Máte dotaz či připomínku?
Máte dotaz či připomínku ?